Отговори
# 300
  • Мнения: 24
уф тези киселини ще ме побъркат  Shocked каквото и да хапна все се появяват   #Crazy Нз какво да пия - от содата получавам позиви за повръщане  Sick Гадна работа! Ако някоя мама знае бабешки илачи да сподели че не се трае  Cry

# 301
  • Мнения: 1
mamuri отдавно го знам този филм, даже преди време Darima го препоръча, обаче няма субтитри  Cry ! Там в zamunda, в коментарите някой е направил, но аз не мога да ги намеря и изтегля! Ако си намерила, моля те, съдействай!  Hug

# 302
  • Мнения: 89
ioli,помагай пак с нова тема! Hug А ако някой път не те мързи обясни ми на лични как става..

# 303
  • Мнения: 57
mamuri отдавно го знам този филм, даже преди време Darima го препоръча, обаче няма субтитри  Cry ! Там в zamunda, в коментарите някой е направил, но аз не мога да ги намеря и изтегля! Ако си намерила, моля те, съдействай!  Hug
Има ги субтитрите, но трябва да си ги свалиш отделно.Опитах да ти ги изпратя на лични, но ти е пълна п. кутия.

# 304
  • Мнения: 173
Здравейте на всички мами!
Аз два дни се отдадох на дълги разходки - радвам се на последните топли дни  Simple Smile
Днес дори имах посещение на колежките, много ме зарадваха - раздвеждах ги из Добрич  Laughing
За протокола - вече съм + 9 кг, обиколка на талията - 89 см. Ще се дебелее явно, но няма начин  Cry
Вчера ходих да гледам колички - за всички мами, които си бяха харесали Chicco, в магазина ми обясниха, че били произведени в Китай, а не в Италия и били производство за Източна Европа, което явно не е много хубаво. Препоръчаха ми Peg Perego - made in Italy, широки и стабилни колички, аз лично се спрях на модел GT3, видях я в магазина, наистина много удобна, широка количка, изглежда стабилна:
 http://www.pegperego.com/page.php?sid=c22155d1fb375f3b8fd65e6f3d … 00000147&cl=N
Само е малко по-големичка и е сякаш за по-височки мами, за такива като мен  Peace
Хубав ден на всички и целувки   bouquet

# 305
  • Мнения: 1
mamuri готово, изчистих си пощата! Благодаря!   bouquet

# 306
  • София
  • Мнения: 23
за първи път опитвам с нова тема и затова нищо не съм променяла, само копирах старите данни, че много напреднахме със старата тема.
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=337973.new#new

Общи условия

Активация на акаунт