Свършва ми търпението Как да се справя ?

  • 7 408
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 475
Явно не влагаме един и същи смисъл в "старчески дом". Аз не го виждам като затво. Но това си е мое мнение. От дом, до дом разлика голяма.

Какъв ти затвор! Точно тия дни се възмущавах дали е редно това, което старците правят - хем се уреждат с много връзки за дом, уж са социално слаби и здравно не добре, хем си излизат и ХОДЯТ НА РАБОТА! И взимат заплата. Ей, старци-разбойници!

Но това е друга тема, която може да пусна другаде...

Сори за оффа!

# 46
  • Мнения: 394
Разбирам те идеално, аз бях в твоята ситуация. Преди да живеем с родителите на съпруга ми си ги харесвах много и дори си ходих да пия бири с тях, когато той пътуваше, споделях си и ми се струваха страхотни хора. Заживяхме заедно обаче. Отначало не ми пукаше за нищо и се примирявах, но след като се появи детето нещата станаха нетърпими. Търпях и правих компромиси докато накрая наистина не полудях от нерви, това  се отрази на отношенията със съпруга ми и на отношението ми към детето. Не може да си траеш вечно, при мен от много траене се получи така, че накрая бях готова по-скоро да се разведа, колкото и да съм влюбена, отколкото да живея с тях.  И да уточня, не мисля че свекърва ми е лош човек, но това не значи че трябва да търпя всичко. И да, нас са ни хващали на калъп с мъжа ми, ама пак не се научиха що е то лично пространство. Отношенията си със свекърите си не развалих, но ми струваше много. Сега пак приемам всичко, което ме е дразнило с лека ръка, макар че съвсем отскоро сме отделно и пак се виждаме почти всеки ден. Моите свекъри обаче се справят финансово. А що се отнася до старческите домове -  нямам нищо против да ида като му дойде времето.

# 47
  • Мнения: 10
Ужасно е това което си написала, предприемете нещо, отвори очите на съпруга си за тези неща. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт