CLINIQUE--отзиви

  • 3 197
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
споделете доволни ли сте от кремовете,измиващите средства, лосиони,тоници т.н. newsm78

# 1
  • Мнения: 42
От 5 години използвам кремовете им и сапуна който е невероятен Peace

# 2
  • Мнения: 178
Купих си к-т от трите продукта - сапун, ексфолиант и тоник за суха кожа. На втория ден получих екзема и ги спрях. Много се надявам да не е от тях. Като ми мине напълно ще пробвам пак, че пари съм давала. Simple Smile Все пак имай едно на ум. Искай мостри за проба.

# 3
  • Мнения: 1 655
Ползвам трите стъпки на Клиник, Риперуеър дневен, нощен и за около очи. Доволна съм.

# 4
  • Мнения: 2 936
не съм доволна от 3-те стъпки,явно и аз съм от тези които не й понесоха  Confused
от Тотал-а бях супер доволна,но го спряха от производство,мисля да пробвам маската скоро  Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Купих си к-т от трите продукта - сапун, ексфолиант и тоник за суха кожа. На втория ден получих екзема и ги спрях.
също като при мен! В последствие се оказа, че само към сапуна нямам алергия. Наскоро си купих и околоочния All about eyes- подуха ми се очите, почервеняха- нещо страшно! Явно моята кожа има някаква непоносимост към техните продукти.
Но също така има и много доволни и от години ползващи техни продукти!
Но преди да купиш каквото и да е искай мостра за проба!  Peace

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 19:47 от LaDiDa

# 6
  • Мнения: 156
Аз също ползвам трите стъпки и съм много доволна. Кожата ми е мазна и това са единствените продукти досега които й действат добре. Но не са толкова евтини за да си купиш и да се обринеш, за това са прави другите да си искаш мострички.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз съм изключително доволна от околоочния крем `Ол абаут айс`, премахва кръгове и хидратира много добре. `Супердифенс`-а също е много добър хидратант, ползвам го през лятото,с висок фактор. Трите стъпки ги ползвам от години и съм доволна

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз също не си паснах с трите стъпки-постоянно ми пъпчасваше лицето.
Тотал-а обаче( някой беше писал , че е спрян- продава се, не е вярно че го няма) с маската към него, овлажнителят на клиник и Пор минимайзъра- тях си ги поддържам.
All aboute  eyes също е хубаво кремче, но за млада кожа.
във всички случаи обаче, преди да купиш си вземи мостри, по възможност за около 3-4 дена, защото според мен два дни (за колкото нормално дават по магазините) не са достатъчни, за да прецениш дали това е твоята козметика.

# 9
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Палзвах трите стъпки, но като че не е моята козметика Tired
Смених с Нормадерм серията на Виши и съм пъти по-доволна....

# 10
  • Мнения: 202
благодаря много на всички  bouquet  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 717
Общо взето от тази вид козметика съм доволна.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 6 713
На мен прехвалените Три стъпки ми съсипаха кожата и по-специално лосионът, който си беше като чист спирт според мен! Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 362
Не знам за мамите с по-суха или чувствителна кожа,но аз,като притежателка на мазна и проблемна кожа,съм много доволна от продуктите им newsm10

# 14
  • Мнения: 4 784
Има поне три теми за Клииник и продуктите им в Красива мама.
От част от продуктите им съм доволна, особено от декоративната козметика.

Общи условия

Активация на акаунт