Строеж - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ - 9

  • 36 231
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 770
Аз ще те гледам през панорамния прозорец от джакузито на третия етаж , пък ти мисли сега , докато имаш още време !  Grinning Иначе от другата страна ми е стаята с кръглата камина , но не знам там кого ще гледам ?   newsm78  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 091
Luboznatelna, нашето разпределение е североизток-югозапад. Кухнята ми е на североизток - грее до обяд, но не пряка светлина, защото отгоре има козирка от втория етаж. Но пък следобедите отзад - където е хола грее в дворчето и е много приятно. ще ви пусна снимки скоро, за да видите.

При съседите ми северът пък е направо фантастичен като гледка - в съседство има градинка и те оставиха много високи прозорци на стълбищната клетка, през които се вижда тази красота...

Може би някакъв такъв компромис ще ти бъде от полза?

# 17
  • Мнения: 3 770
Ламята Спаскa , като снимаш , да щракнеш и къщата на съседите ви !  Peace Предполагам , че става въпрос за тези , с които сте в един двор ?!

# 18
  • Мнения: 3 091
Ламята Спаскa , като снимаш , да щракнеш и къщата на съседите ви !  Peace Предполагам , че става въпрос за тези , с които сте в един двор ?!
Да, ние сме пет еднофамилни къщи на кондоминиум - една до друга с леко разминаване и една отделна с по-голям двор - за нейните прозорци на стълбището говоря. ще ви ги щракна, защото наистина е голяма красота.

# 19
  • Мнения: 3 770
Ламята Спаскa , може ли да разкажеш нещо повече за парцела и къщите ? В смисъл на каква площ са построени  по колко квадрата е РЗП-то им и ЗП ? И как се разминават в допирната точка ? Питам , защото имаме 3 парцела , които искаме да дадем на обезщетение и там трябва да се построят точно такива къщи.Аз не си представям повече от две на декар.И имайки предвид ш/д на парцелите не мога д си представя и как ще се разминат , пък едновременно всички да имат гледка ?! Не че е моя работа проектирането , но след като е на обезщетение и ние ще трябва да одобрим плановете.

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535

Диди, ние хубаво ще се гледаме през лятото, но кога сняг забръска, що ще чиним ний зимъска!?  newsm78

Ще пуснете тема - Строеж на лифт - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ  Grinning. Като го построите, ще се гледате и зимата Grinning

Ламята Спаскa, аз от север съм запушена с един навес за хобито на мъжа ми Simple Smile Остават другите посоки, като юг и изток ми гледат към "улица" (ъглов парцел). Улицата е в кавички, защото такава още няма. Simple Smile Всъщност точно това исках да чуя - вашия поглед върху посоките на света и коя как ви кара да се чувствате  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 770
Цитат
Ще пуснете тема - Строеж на лифт - къде, как, колко? Тема за взаимопомощ  Grinning . Като го построите, ще се гледате и зимата Grinning

Уби ме ! Laughing Ако поне наближаваше 1 април още сега щях да я пусна тази тема !  Joy   spam2  Я кажи , ти като по-отдавна в този форум , на 1 април имало ли е такива теми пързалки или по-скоро шеги ? Не че в ДИС няма и в момента доста !  Mr. Green

# 22
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Като че ли имаше в Клюкито преди newsm78 Не виждам нещо лошо да поставиш началото в Нашият дом Laughing

# 23
  • Мнения: 9 481
Чакам и аз снимки smile3508
А Диди ти с тези 2 тира тухли, май наистина "Белия дом" ще строите newsm62
 ljuboznatelna и аз съм замислила за изложенията, но при нас е много ветровито-няма сгради наоколо и трябва и с това да се съобразим Thinking

# 24
  • Мнения: 3 485
   bouquet  bouquet  bouquet
Didi
sazalqvam, 4e ne moze6 da otvori6 saitovete.

# 25
  • Мнения: 3 770
MTV , те няма даже и да  са два , ами 4 или 6 , но не разбрах последно колко ги изчисляваха ! Даже не си и спомням бройката четворки и единички , въпреки че техническият ръководител пред мен нанесе корекциите в изчисленията си.А бе като ги докарат ще разбера !  Mr. Green

 trendafilka
, ако можеш ми свали снимки ! 
  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 255
Ей къде ме хвърлихте в пак размисъл с тез посоки  Joy ако архитектката скоро ме  #2gunfire и вие ще имате вина да знаете  hahaha

на нас лицето на парцела ни е на юг и по в ниско ...отзад севера е позадигнато мястото и се надявам на къщата на "любимите" ми съседи малко да ни пази завет + кипарисите дето ще пораснат някой ден там да не ги гледам  Mr. Green
но отпред още незнам ...хем искам хола да е на юг - ама няма как да се излиза директно на ниво двора ...хем искам от кухнята да гледам улицата...абе хем вълка сит...хем агнето цяло ...та и мойта ...а вие съвсем ме зачудихте  newsm78
абе с 2 думи ми дадохте фон за сънищата довечера  Smile

# 27
  • Мнения: 9 481
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Вие май селище ще строите, ама не щеш да си признаеш Joy
/да снимаш и тировете с тухли! това не е за изпускане Laughing/

# 28
  • Мнения: 74
цоп
 Laughing
ама засега само чета защото ъщата ми е все още само в главата
 Joy

# 29
  • Мнения: 3 770
ВЯРА , изобщо не ги мисли тези посоки сега , че съвсем ще се объркаш ! Като ти стане готов първият проект , тогава се поогледай.Аз и друг път съм го коментирала , но за мен посоките изобщо не бяха важни - исках си гледката !  Crossing Arms Иначе то няма друга причина да строим в това голо поле.

MTV , за съжаление няма да е селище , само бяла спретната къщурка , без липите - засега !  Mr. Green Не знам дали ще мога да снимам тировете , защото не мога да карам кола в момента и не знам как ще се стекат нещата по време на разтоварването.Но може би купчините тухли ще снимам !  Wink

jpp , чети , мечтай и скоро къщата няма да е само в главата ти !  Peace Аз вярвам в позитивното мислене и в изпълнението на желанията - при мен се получи точно по този начин - изведнъж и то не в най-подходящия период за семейството ни ! Така че вярвай и съвсем скоро ни се похвали !
  Wink

Общи условия

Активация на акаунт