На пазар в Италия?

  • 3 942
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Имам нужда от малко съвети.
Евентуално ще ходя до Италия скоро, и тъй като ми е за първи път (а не се знае ще има ли и следващ) и искам да си взема разни неща. Проблема е че си нямам идея за марки и т.н. И за козметика, и за дрехи, и обувки.... Можете ли да ме посъветвате какво мога да пазарувам и евентуално какво не? Няма да ходя до Рим и Милано, но се надявам че повечето неща ги има навсякъде.
Само да уточня че не търся някакви супер скъпи неща, че все пак бюджета е ограничен (а сега май не е сезона на намаленията)  Grinning

# 1
  • Мнения: 332
Vijdam 4e nikoi ne ti e otgovoril.Sad

Az systo iskam da znam nesto pove4e za tam kato ceni na stokite.Smjtam da hodj krajt na Ianuari.Ako njkoi e hodil...kajete nesto

# 2
януари е може би най-точния месец за пазаруване в Италия...тога са и големите годишни намаления....
Колко и пъти да съм ходил, си купувам за сина ми все едни и същи мярки:
ZARA, BENETTON, ORIGINAL MARINES от последните съм очарован....
за около 200-300 евро се купуват неща за почти цяла година, освен ако не държите всеки ден
вашето дете да е с различни дрехи и обувки. По принцип ходя в Милано, Рим и Неапол и навсякъде
в големите търговски магазини можеш да намериш тези марки.
Ако искате попитайте за някой конкретен град мога да ви насоча къде да се пазарува

# 3
  • Мнения: 332
pitam konkretno za Milano.Za detskite dreski i na men mi kazaha 4e e dosta evtino.A kak stoi ? s drehite za nas?Negovorj za Prada,Armani,a po-obiknovennite marki-Beneton,Sisley,Zara,Stefanel...naprimer?

# 4
въпроса с дрехите за големи е абсолютно същия като за децата... посочените от теб марки през януари са на 50% намаление и бих добавил също така и магазините на UPIM, ORIGINAL MARINES, GUESS и т.н. има ги по всички централни улици на Милано а и около центъра има безброй търговски центрове....по принцип Милано е малко по-скъп град от другите, но през януари си заслужава

1. Centro Commerciale Bonola - с Метро червената линия 1 - спирка Bonola.
2. Centro Commerciale PiazzaLodi - с Метро жълтата линия 3 - спирка Lodi TIBB
3. Corso Lodi - това е като слезеш на горната спирка с метрото, много дълъг булевард с стотици магазини

http://www.nbts.it/milano/mappa_metropolitana_1.htm

това е линк с всички метра и спирки в Милано, мисля че ще ти помогне достатъчно

# 5
  • Мнения: 15
Хилчо, може ли и подобна информация за Рим по специално за детски дрехи. Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 2 232
Хилчо, или някой друг ако може да ми каже- Февруари продължават ли намаленията?И изобщо зимните намаления до кога продължават там?

Общи условия

Активация на акаунт