Какви сте в очите на родителите си?

  • 3 117
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 447
Ако темата ми не е за тук ще помоля модераторите да я преместят.
Има родители където навсякъде се хвалят със своите деца: Моята дъщеря е лекарка,работи в банка и т.н и взема голяма заплата.Има перфектен мъж,голяма къща и други подобни.
Има друг вид родители които постоянно мрънкат:Виж тази каква стана,а ти нищо не направи в живота,нищо не стана от теб.
Въпросът ми е вашите родители от кои са?Доволни ли са от това което сте постигнали в живота или са имали едни планове за вашето бъдеще,а е станало съвсем друго.Гордеят ли се с това което сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 896
Мойта навсякъде се оплаква колко съм шантава, непредсказуема, цапната в устата, дръпната, лакома, дебела /"а като беше по-малка какво стройно момиченце беше"/. Даам...такава съм аз
...ама и тя не е като другите майки  Laughing
не само в един смисъл


...а да, не се хвали с мен...виж с внучката - да

# 2
  • Мнения: 3 268
Моите родители ме обичат,такава,каквато съм.Надявам се да съм задоволила очакванията им.Наскоро мама ми каза"Като си те спомням каква беше-мъничка,крехка,все плачеше,чудех се какво ще излезе от теб.А ти каква стана-борбена,тичаш насам натам,грижиш се за всички у дома.Браво мама" Стана ми мило и мъчно едновременно.

# 3
  • Мнения: 12 648
Много е критична милата ми мама с уклон към перфекционизъм. Гледам да не изпадам в тази крайност, но съм далеч и от другата - Ах, колко е умно мойто дете, ах, колко е гениално. Вчера пръцна, ама да знаете как...

# 4
  • Мнения: 118
Ами на мама и тати детенцето.Какъв да съм?

# 5
  • Мнения: 166
Успялата. Инатата. Умната. В типично противоречие - Крехката.
Гордеят се с мен. Виждам го в очите им.

# 6
  • Мнения: X
Не знам , в зависимост от ситуацията различни работи. За майка съм си бебе още, според татко съм млад човек, който не е зле да порасне. Като ядосам майка, все ме сравнява опърничавата ми леля, добре че татко не ме сравнява с чичо, щото там нещата са мнооого груби  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 447
Успялата. Инатата. Умната. В типично противоречие - Крехката.
Гордеят се с мен. Виждам го в очите им.
Колко е хубаво да видиш в очите на родителите си гордост.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Сега ще се подредим тук успелите в очите на родителите си, но аз друго да вметна:



Моят баща казваше така: "Моето момиче, с не всичко, което правиш, съм съгласен, но искам да помниш, че винаги съм зад гърба ти и бих те подкрепил. Дори да не си ме питала, дори да не го харесвам."

Това предопредели бъдещето ми.

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нещо подобно ми заявиха и родителите ми, когато аз, неуспяла да вляза в желаната специалност /първо и единствено желание/, отказах да запиша каквото и да е друго на второ класиране. Показаха ми, че вярват в мен, успокоиха ме, избърсаха сълзите ми и на следващата година отново тръпнеха на изпитите.
Е, стана човек от мен, не без тяхно участие.

# 10
  • Мнения: 30
Моят баща казваше така: "Моето момиче, с не всичко, което правиш, съм съгласен, но искам да помниш, че винаги съм зад гърба ти и бих те подкрепил. Дори да не си ме питала, дори да не го харесвам."

Евала на баща ти, подходил е много правилно а майка ми постоянно вижда някакви мои грешки и държи да ми обясни че тя хич не е доволна от тях. Няма значение че за другите хора съм си съвсем добре.

# 11
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Успялата, смелата. готова винаги да й помогна!!! Но и много устатата/щото не  се давам на всеки/! Peace

# 12
  • Мнения: 2 926
Според родителите ми съм откачена и много голяма късметлийка.

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Всъщност, темата беше каква съм в очите им. Отговорна. Натоварващо е понякога.

# 14
  • Мнения: 2 448
За баща ми съм "татковото момиче", а за майка ми съм грешница.

Общи условия

Активация на акаунт