Търся едно момиче от Младост 2

  • 1 594
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Имах една много, ама много добра приятелка.
Малко по малко, след като Калоян се роди, изгубихме връзка и неусетно стана така, че не сме се чували повече от 2 години  Confused
Напоследък имам неистово желание да се чуя и видя с нея, но мобилният й вече е невалиден  Rolling Eyes
Общите ни познати имат само стария й мобилен...

Малко смешна тема е сигурно, ама и без това какви ли не щуротии се пускат в тоя форум, така че се надявам да ми помогнете

Казва се Тита, живее в Младост 2, беше гримьорка в БТВ и после в New Image  Thinking

Ако някой има нейни координати, познава я, или има идеи как да я намеря, ще съм благодарна  Hug

Няма да викам "Имаш поща" за целта, но може пък чрез форума да я открия  Crazy

# 1
  • Мнения: X
Темата не е смешна ама е доста странна, поне за мен Peace
В смисъл...айде ти някак си си загубила връзка с нея от цели 2 години, но общите ви познати и те ли всички са загубили връзка? Да не се е изпарила....
И след като сте много ама много добри приятелки[/b, ми е супер странно как не и знаеш новия номер....нито ти нито никой от познатите ви....

# 2
  • Мнения: 824
Нормално е в един момент пътищата да се разделят.И когато единият си смени телефонния номер или адреса,вероятността да се намерите е по-малка.

Кalli, търсила ли си в Скайп или Q?

KATI_Z,не е задължително да са имали общи приятели и познати.

И аз искам да открия приятелка,която не съм виждала поне 3 години.Причините да не успея са почти същите.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 431
Пробвай с трите и имена в Гугъла! Може да излезе нещо! Или се обади в последната и работа! Телефон - пак от чичо Гугъл!

# 4
  • Мнения: 1 961
Имам също много близка приятелка, която работи в New Image и с която пътищата ни се разделиха ... явно наистина много работят там, аз си я наричам несериозница, щото все няма време дори и на по кафе да се видим  Crazy

мисля че ако потърсиш в интернет, поне телефони някакви ще намериш и по името лесно ще я откриеш   Peace

# 5
  • Мнения: 2 751
Имаме общи познати, разбира се, но в старата й работа- в БТВ. И всички й имат стария тел.

Наистина е странно, да, имам много стари много добри приятели и не ми е е случвало такова нещо, но ето, че е факт. С някои не сме се виждали отдавна, но все има как да ги намеря.

Все да се видим, да се видим...аз родих, тя все бачкаше на една, на друга продукция..., после все бях вкъщи с детето, пак да се видим и... ей на! Минаха 2 години  Cry

Доста мислех, преди да пусна темата, стори ми се глупаво, но...  Blush

Ще потърся в гугъл  Peace

# 6
  • Мнения: 2 751
Пробвай с трите и имена в Гугъла! Може да излезе нещо! Или се обади в последната и работа! Телефон - пак от чичо Гугъл!
Не стана нищо с гугъла-излиза й името (че е била гримьорка тук там, на този и онзи) и до там.

Както и да е  Thinking

# 7
  • Мнения: 1 277
Опита ли да я откриеш в Атол?

# 8
  • Мнения: 3 371
Калли , писах ти на лични !Надявам се да съм помогнала  Peace!

# 9
  • Мнения: 2 751
Калли , писах ти на лични !Надявам се да съм помогнала  Peace!
Да, тя е, но това е старият й мобилен  newsm78
Благодаря ти все пак   bouquet  Hug

# 10
  • Мнения: 2 751
Опита ли да я откриеш в Атол?
Не, за 1ви път чувам, отивам да видя за какво иде реч  Thinking  Peace

# 11
# 12
  • Мнения: 2 751
Да, регистрирах се, търсих, ама не  newsm78

# 13
  • Мнения: 3 371
Калли , писах ти на лични  Peace!

# 14
  • Мнения: 2 751
Калли , писах ти на лични  Peace!
Да, това е новият й номер, веднага й звъннах   Grinning Heart Eyes
Толкова съм благодарна на теб и мъжа ти, че нямам думи  newsm20
Оказа се, че скоро си е сменила номера и уж пратила СМС на всички, но аз не съм получила.

Явно и още доста хопра не са получили, понеже няколко човека ми издиктуваха стария й номер  Thinking

Още веднъж: БЛАГОДАРЯ!

П.С. Отново се убеждавам в силата на форума  Peace Flutter

Общи условия

Активация на акаунт