"Гинекологично тествани" - що за чудо е това?

  • 2 322
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 942
В една реклама на превръзки се появява надпис "гинекологично тествани". И се зачудих какво аджеба е това?  Thinking Гинеколози са го тествали върху себе си или тествано по предназначение /другите де са ги тествали тогава - под мишницата? Crazy/? И за какво по дяволите е тествано в гинекологичен аспект?

Според вас какво искат да кажат?

# 1
  • Мнения: 7 723
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking

# 2
  • Мнения: 6 029
Когато ти рекламират крем за лице е дерматологично тестван, отнася се за кожата - тестват дерматолози. Дамски превръзки - онаа ти работа - гинеколог.

# 3
  • Мнения: 1 942
Е да де ама нали ако са тествани трябва да е да не се изринеш т.е. дерматолози.
Дали попиват - е това ли им е работата на гинеколозите  ooooh!

...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking

Даааа сигурно е това дали добре попиват синята течност. Определено нещо такова ще е  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 493
...Според вас какво искат да кажат?
Че не сеят букети от гъбички?
...че от тях не се забременява...?
...или просто превръзките служат по предназначение..
...и добре попиват синята течност...за червена- не знаем.
 Thinking
съгласна Peace

# 5
  • Мнения: 6 029
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.

# 6
  • Мнения: 7 723
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling

# 7
  • някъде
  • Мнения: 979
По вероятно дали няма да навредят на междукрачието ти.
...което автоматически поражда въпроса:
Вибраторите дали са гинекологично тествани? Whistling
  Даааааааа,има си точно такава професия. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 405
Трябва да са. Ами ако стане авария с вибратора?
На Милото кой му го е тествал преди това обаче?
Относно превръзките би трябвало и от ХЕИ да се произнесат  Grinning

# 9
  • Мнения: 4 195
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 646
Безумието на някой рекламист.  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 437
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

твърдо за  Peace
а също да не пускат рекламите от сорта на "...............да помогнем на самолетчето д а литне...............", че се получават конфузни ситуации Laughing

# 12
  • Мнения: 71
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Мдаааааа.... "Мамо, това памперс за мами ли е ? Като се напишкаш?"....  newsm78 а ходи преглъщай след това! hahaha

По темата: това ми напомня на индивидуално тестваните ректални термометри

# 13
  • Мнения: 3 405
и не би трябвало да пускат такива реклами вечер в 20.00, когато се храни цялото фемили и детето ме пита - Мамо, това какво е, искам и аз такова Crossing Arms

Децата трябва да знаят всичко  Laughing

# 14
  • Мнения: 5 370
Преди няколко вечери пазарувам в Пикадили. На края на стелажите за козметика и дамски санитарни м-ли девойка прави промоция на едни много известни "хвърчащи" превръзки. Mr. Green Промоцията се състои в изливане на въпросната синя течност в/у превръзка, тоест, девойката искаше да ми го демонстрира как точно се случва. Mr. Green
Избухнах в неистов смях, помня, че и други се подхилкваха.

Измислилият тази промоция направо е изхарчил отпуснатия му бюджет е така, на, дай промоция-на промоция. Mr. Green И копи-пейст на въпросната тъпа реклама, обаче действието ти го развиват не на екран, ами в супермаркет. Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 099
О и аз твърдо против в прайм тайма таквиз реклами.Оня ден мойто пък в магазина попита какво е секс???И аз направо в оркестъра и изцепих тъпо :Ооо маме,чуло си кекс Crazyчак от мене си ме хвана срам.Как ще обясните секс на 4 ри годишно моме?Мислих вечерта и пак нищо не роди кратуната ми.

# 16
  • Мнения: 6 029
Аз преди време получих в пощенската си кутия половин превръзка. Трябваше да я поливам с вода (нямаше синя течност). И в разреза да видя как течността се превръща в гел.

# 17
  • Мнения: 3 405
Жозефин, а как да промотира? Да си я извади от гащите ли?  Joy

# 18
  • Мнения: 2 099
И полива ли я Mr. Greenщо за тъпня да пратят половин превръзка??Нямаше ли и цяла?

# 19
  • Мнения: 6 029
Полях я. Иначе кво да я правя половин превръзка.
Нямаше цяла  Cry

# 20
  • Мнения: 3 405
Щото цялата може да отиде по предназначение, вместо да бъде поливана  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 370
Жозефин, а как да промотира? Да си я извади от гащите ли?  Joy
Просто цялата тая промоция конкретно на превръзки в супермаркет отблъсква.Лично мнение. Според мене, постигнаха обратен ефект.
В супермаркет мое да промотираш , да речем, саламчета, кафенца, сладкишчета, вина.....ама превръзки......... newsm78 Mr. Green
П.С. Смея се не на девойката, а на главата, родила тази идея.

# 22
  • Мнения: 6 029
Малки парченца превръзки, набучени с клечки за зъби.  Joy

# 23
  • Мнения: 3 405
Е, не се ограничавай само до салам и кафе, Жозе Grinning

# 24
  • Мнения: 5 370
ДОбре де, няма да се ограничавам.
В Пикадили продават, да речем, и кондоми, както и едни специааааални, загряващи/охлаждащи спрейове. Flutter
Ай да се разберем ТОЗИ вид стока как ще ми го промотират?
Ето ти един брейнсторм. Mr. Green
А тоалетната хартия как ще ми покажат коооолко е мека? (без да я галя с ръка)
Дали ще ми демонстрират почистването на съответните телесни части?

# 25
  • Мнения: 3 405
Остави това на специалистите по реклама.
Ще те изненадат  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 195
Пъзел всичко ще си кажеш Laughing

а това с толятната хартия........мека белота - това преди или след употреба е Laughing

# 27
  • Мнения: 1 942
Мале супер сте духовити  Peace

А култовата реплика от рекламата "Задръж тапата!"?

Относно въпросите за какво служат превръзките на Боби му бе обяснено, че са за порязване да се спре кръвта. Ама се поряза детето и последва въпроса що аджеба не му слагат превръзка, а лепенка  Flutter

# 28
  • Мнения: 6 029
Боби не е ли на 11 години? Мисля, че е по-добре да му обясниш вече истинското предназначение.

# 29
  • Мнения: 3 405
Относно въпросите за какво служат превръзките на Боби му бе обяснено, че са за порязване да се спре кръвта.

Как можахте така да излъжете детето?
Големият ми син е наясно за какво са превръзките. Той е на 10. Обяснила съм му всичко отдавна, някъде на 5 години беше. Не се е втрещил. Децата обичат да им се казва истината.

# 30
  • Мнения: 1 942
Боби не е ли на 11 години? Мисля, че е по-добре да му обясниш вече истинското предназначение.

Хехехехе "бе обяснено" съм написала, а не "Е обяснено". То и в неговото ранно детство имаше телевизия и реклами на превръзки и нужди от обяснения Wink

В интерес на истината мен ме светнаха що е то цикъл някъде около 5 годишна май. Това беше едно от най-гнусните неща които можех да си представя, макар майка да бе много внимателна и тактична. Помня че ми трябваше доста време да се отърся от неприятното усещане. И до ден днешен думата "мензис" ми е крайно неприятна  Crazy

# 31
  • Мнения: 2 070
Когато ти рекламират крем за лице е дерматологично тестван, отнася се за кожата - тестват дерматолози. Дамски превръзки - онаа ти работа - гинеколог.

А крилцата ги проверяват орнитолози явно.

# 32
  • Мнения: 3 405
Хехехехе "бе обяснено" съм написала, а не "Е обяснено". То и в неговото ранно детство имаше телевизия и реклами на превръзки и нужди от обяснения Wink

Виж какъв смут внесе, Силве  Grinning

# 33
  • Мнения: 71
Когато ти рекламират крем за лице е дерматологично тестван, отнася се за кожата - тестват дерматолози. Дамски превръзки - онаа ти работа - гинеколог.

А крилцата ги проверяват орнитолози явно.


 hahaha hahaha smile3535

# 34
  • София
  • Мнения: 23 092
Искали са да направят впечатление, ама ръсят глупости  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт