Спешно за противозачатъчни-май ги обърках

  • 709
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Почнах нови, модерни, по съвет на гинеколожката, която нищо конкретно не ми каза. Първата опаковка почнах от първия ден,но цикъла ми беше 25 дни, защото М се появи на 3 ден след спирането на таблетките, почнати от първия ден на предишната М. Някога една докторка ми беше казала да си почвам контрацептивите от 5 ден на М и така всичко си беше супер-29 дни цикъл, картинка. Сега втората опаковка от кога трябва да я почна според вас, че се заплетох. Спешно ми е, щото май изпуснах деня за започването на новата опаковка newsm78 #Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 1 634
Какви са?Как се казват.
Попринцип когато за първи месец се почват се пият точно от първия ден на М.След като свършат 21 броя хапчета се спират за 7 дни и на 8мия се пие пак хапчето. И така пак следващия месец.
При мен се е получило така че ги пия точно от понеделник и винаги пак ги започвам в понеделник.
Идва ми като ги спра в четвъртък вечерта илли през нощта. Свършва ми в сряда най-късно.

# 2
Какви са хапчетата. От първи ден се почвак, когато са различни от предишните хапчета по състав.
Аз също си ги пия от 5 ден на М.
на скоро пробвах с пластири EVRA от първия ден ги почнах на 20 "цъфнах", та от там на 5 от М пак хапчета и всичко си е наред.

# 3
  • Мнения: 1 413
Благодаря за бързите отговори, значи излиза точно както Гато е описала-след 7 дни почивка и осмия ден съвпада с 5 ден от М -всичко е точно.Благодаря ви! Още мога да вляза в графика!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 634
А ако искаш, за лично успокоение иди до аптеката да си поискаш листовката ако не са ти я дали.Там има обяснение за начина на пиене.

Общи условия

Активация на акаунт