здравейте

  • 998
  • 9
  •   1
Отговори
косичката на моята принцеса  и е много рядка....някой знае ли как или с какво мога да и я подхраня а не искам да я подстригвам защото вече е студено.ние сме на 18 месеца......

# 1
  • Мнения: 3 521
С нищо
1) малка е
2) ген е
3) косата се оформя за "постоянно" през пубертета
Подбери и подходяща прическа, ако има изобщо какво да "фризираш" на този етап.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Май кама какво да направиш newsm78

# 3
  • Мнения: 3 804
нищо не прави,при мен средната беше с рядка коса,4е и руса на вси4кото отгоре-сега да знаеш с какво гъсто косище е ,остава да 4акаш да порасне малко

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Всеки с грижите си, тук една майка ми се оплака, че отсега има фризьорски разходи по бебето си.
нищо не прави,при мен средната беше с рядка коса,4е и руса на вси4кото отгоре-сега да знаеш с какво гъсто косище е ,остава да 4акаш да порасне малко
При големия ми син беше същото, сега е като Айнщайн в главата, защото е абсурд да му отрежа къдриците.

# 5
  • Мнения: 1 178
Не бих правила нищо на таzи въzраст, дори и да ме убеждават, че е беzвредно. Не мога да си представя 18 месечно бебе с маска на главата пък била тя и от жълтък със zехтин.

# 6
  • Мнения: 142
Обръсни я Joy Joy Joy Joy
(майтапът на страна, в Индия главите на момичетата ги бръснат при раждане (аз това знам))  Joy

# 7
  • Мнения: 2 093
Детенцето ти е на 18 месеца и това би трябвало да е последното нещо за което да се тревожиш. Имам приятели, индийско семейство; знаете че индийците имат много гьсти коси, момченцето им имаше доста рядка коса поне до кьм 2 годишна вьзраст. След това забелязах че косата му започна да расте по гьста. Така че не го мисли много. Дори и да е с по рядка коса като стане по голяма, това си е генетично, не мисля че има изпитани лекове. Аз сьщо сьм чувала че брьснене на косата помага, но тя е прекалено малко да си мислиш за това. 

# 8
  • Мнения: 707
Косата постоянно капе и на нейно място израства по-здрава и гъста (това при малките деца). Така че не правете нищо, а ако наистина смятате че има проблем, консултирайте се с педиатъра.

Детето на 18 месеца, ама и ти  Joy Joy  Joy

# 9
  • Мнения: 3 880
Първо- качеството на косата е генетично заложено. Каквото и да правиш, ако на детето му е заложено да му е слаба косицата, цял живот ще му е такава, гени не се променят току-така Wink
Второ- при малките деца е нормално в началото косите им да са рядки, слаби и т.н. С годините ще си проличи....
Трето- подстригването не помага за надебеляване на косъма, но пък след подстригване косата изглежда по-добре, отколкото няколко хвърчащи, рошави, различни по дължина "перушинки", затова някои хора остават с впечатлението, че подстригването помогнало Simple Smile
Четвърто- защо се притесняваш от студа Wink Тя и сега едва ли чак толкова топли косата, след като по думите ти е толкова рядка Simple Smile Шапки нали има Wink
Пето и най-важно- не прави нищо с косата на детето си Peace

Общи условия

Активация на акаунт