искам да сменя

  • 1 556
  • 28
  •   1
Отговори
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона. Rolling EyesАко стане така и трябва да правя всички изследвания отново,дали имам право на направление от личния лекар при положение,че вече ми е издал едно?Съжалявам,че пиша така объркано,но хич не съм наясно как трябва да процедирам... newsm78

# 1
  • Мнения: 264
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!

# 2
  • Мнения: 4 335
Аз си смених гинеколога,които следеше бременността ми PeaceНе може да не ти даде картона NaughtyЩом не си доволна от него хич не се чуди.

# 3
  • Мнения: 1 674
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона.
как така няма да ти даде картона?Я кажи как се казва и в кой град практикува.

# 4
  • Мнения: 112
Имаш право на още едно направление.Няма как да не ти даде картона.Успех с новият гинеколог newsm10

# 5
  • Мнения: 2 960
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
да имаш право на още едно направление от личния ти лекар Peace

# 6
  • Мнения: 137
Да имаш право да го смениш

# 7
  • Мнения: 1 155
Няма проблем да го смениш, а той няма право да ти задържа картона. Аз си водех бременността в Правителствена болница, но реших да раждам на друго място, като отидох да си взема картона ми се направиха на интересни. Картона не ми го дадоха, но ми откъснаха всички изследвания които бяха вътре. Така че успех! Peace

# 8
  • Мнения: 719
Можеш разбира се и той няма право да ти задържа картона. Naughty

# 9
  • Мнения: 196
ДА!Аз имах подобен проблем и смених гинеколога проследяващ бременноста ми с друг.За целта личният ти лекар ти издава ново направление-няма никакъв проблем,не се притеснявай PeaceДо колкото знам можеш да го сменяш неограничен брой  пъти,но не съм сигурна.Успех! Hug

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Можеш да го смениш Peace

# 11
  • Мнения: 257
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
И аз тъка мисля Peace

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Имаш право.

# 13
  • Мнения: 130
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона. Rolling EyesАко стане така и трябва да правя всички изследвания отново,дали имам право на направление от личния лекар при положение,че вече ми е издал едно?Съжалявам,че пиша така объркано,но хич не съм наясно как трябва да процедирам... newsm78
До колкото ми е известно имаш пълното право да си смениш гинеколога ако нещо не ти харесва- отиди при личният си лекари му кажи! Аз си смених моят когато бях бременна!

# 14
  • Мнения: 4 433
Можеш да го смениш Peace

Общи условия

Активация на акаунт