искам да сменя

  • 1 561
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона. Rolling EyesАко стане така и трябва да правя всички изследвания отново,дали имам право на направление от личния лекар при положение,че вече ми е издал едно?Съжалявам,че пиша така объркано,но хич не съм наясно как трябва да процедирам... newsm78

# 1
  • Мнения: 264
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!

# 2
  • Мнения: 4 335
Аз си смених гинеколога,които следеше бременността ми PeaceНе може да не ти даде картона NaughtyЩом не си доволна от него хич не се чуди.

# 3
  • Мнения: 1 674
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона.
как така няма да ти даде картона?Я кажи как се казва и в кой град практикува.

# 4
  • Мнения: 112
Имаш право на още едно направление.Няма как да не ти даде картона.Успех с новият гинеколог newsm10

# 5
  • Мнения: 2 960
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
да имаш право на още едно направление от личния ти лекар Peace

# 6
  • Мнения: 137
Да имаш право да го смениш

# 7
  • Мнения: 1 155
Няма проблем да го смениш, а той няма право да ти задържа картона. Аз си водех бременността в Правителствена болница, но реших да раждам на друго място, като отидох да си взема картона ми се направиха на интересни. Картона не ми го дадоха, но ми откъснаха всички изследвания които бяха вътре. Така че успех! Peace

# 8
  • Мнения: 719
Можеш разбира се и той няма право да ти задържа картона. Naughty

# 9
  • Мнения: 196
ДА!Аз имах подобен проблем и смених гинеколога проследяващ бременноста ми с друг.За целта личният ти лекар ти издава ново направление-няма никакъв проблем,не се притеснявай PeaceДо колкото знам можеш да го сменяш неограничен брой  пъти,но не съм сигурна.Успех! Hug

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Можеш да го смениш Peace

# 11
  • Мнения: 257
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
И аз тъка мисля Peace

# 12
  • BG
  • Мнения: 1 900
Имаш право.

# 13
  • Мнения: 130
гинеколога си.Сегашния ми гинеколог е доста дръпнат и незнам дали няма да откаже да ми даде картона. Rolling EyesАко стане така и трябва да правя всички изследвания отново,дали имам право на направление от личния лекар при положение,че вече ми е издал едно?Съжалявам,че пиша така объркано,но хич не съм наясно как трябва да процедирам... newsm78
До колкото ми е известно имаш пълното право да си смениш гинеколога ако нещо не ти харесва- отиди при личният си лекари му кажи! Аз си смених моят когато бях бременна!

# 14
  • Мнения: 4 433
Можеш да го смениш Peace

# 15
  • Мнения: 2 334
Да имаш право и спокойно можеш да го направиш Peace

# 16
  • Мнения: 329
ДЕЙСТВАЙ ПО ВЪПРОСА  ДОКАТО Е ВРЕМЕ Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 588
Да, можеш да го смениш. Аз го направих в шестия месец. ЛК ми даде ново направление, с което отидох при новата гинеколожка. За щастие всички изследвания бяха в мен. Нямаше проблеми. Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!

Да можеш да го смениш , длъжен е да ти даде всички изследвания /моите са си в мен всеки път , когато ги направя, тъй като тя ми ги нанася в картона и ми ги връща/ и да трябва да вземеш ново направление от личния  Peace

# 19
  • Мнения: 252
Щом не си доволна, твое право е да го смениш, а той не би трябвало да те възпрепятства с недаване на картона или нещо друго.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Щом не си доволна, твое право е да го смениш, а той не би трябвало да те възпрепятства с недаване на картона или нещо друго.
Точно така.

# 21
  • Мнения: 822
Можеш и успех!Лека бременност! Peace

# 22
  • Мнения: 826
Можеш да смениш доктора наблюдаващ бременността по всяко време, както да изискаш документацията по твоя случай. За това се поинтересувах още в началото и лекарка ми каза, че колкото и пъти да ходя при джипито, тя е длъжна да ми даде направление. На него вече няма да е маркирано полето "първоначален избор на АГ специалист по програма Майчино здравеопазване" а "ПРЕИЗБОР НА АГ СПЕЦИАЛИСТ ПО ПРОГРАМА МАЙЧИНО ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ". Самата думичка "преизбор" не говори за ограничаване на броя лекари и пътите, които ще ги смениш Grinning Grinning Grinning Grinning така че, давай смело!


Riciii, дано пак се вмъкнеш в тази темичка, за да те питам (не се познаваме и ще е проява на лош вкус да ти пиша на Лични Simple Smile) Защо се махна от Правителствена? Разкажи ми, ще ми е полезно, защото аз засега съм се насочила да раждам там или в Окръжна.

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 18:01 от dendri

# 23
  • BG
  • Мнения: 2 217
Смени го ако не се чувстваш комфортно. Според мен едно от най-важните неща в отношенията между лекар и пациент е доверието и разбирателството - ако липсват, според мен, няма смисъл да го посещаваш!  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 23 081
Личният ти лекар може да ти даде направление за преизбор на гинеколог, при положение, че е изтекъл 1 месец от предишното направление! И още нещо - сегашният ти лекар надали можи да си позволи лукса да ти откаже да ти върне картона, тъй като при жалба от твоя страна в НЗОК ще го спукат от глоби  Peace

# 25
  • Мнения: 61
и аз мисля 4е можеш да го смениш аз го смених но още не бях регисрирана като бремена

# 26
  • Мнения: 317
И аз си смених гинеколога по време на бременността. Личния лекар ми даде направление. Картона не съм си го вземала. Направиха ми нов. Те така решиха и въобще не се появих при стария си лекар. Успех!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз смених гинеколога си след 2-рия преглед.Просто отидох и му казах,че си искам картона.Няма да обяснявам каква физиономия направи,но ми го даде.Къде ще иде.... Wink

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Според мен няма никакъв проблем да си смениш гинеколога. Той е длъжен да ти даде всички изледвания. Само не знам дали наново трябва да си вземеш направление от личния лекар. Успех!!!
да , трябва да си вземеш отново направлиние от личния.
А картона ти защо е в нея newsm78 моя през цялата браменност си беше в мен Thinking

Общи условия

Активация на акаунт