' Александра на мама Пиколина поведе ДЕКЕМВРИЙСКАТА дружина!'

  • 15 913
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 589
Я и аз да се запиша сега в тази хубава тема. Да ни е на късмет на всички.

Хубав и много слънчев ден!!!!

Ако има уговорка за среща на софийските мами, пишете. Аз съм на линия.

# 16
  • Мнения: 781
Аз пък вчера работих 3 часа и сега ще почивам 5 дни.... Да живей труда!  Joy

И понеже 5 дни тук са ми в повече ще се поразходя малко из БГ. Което значи, че във вторник няма да се видим, а чак в четвъртък....евентуално.

Между другото, вчерашната тема беше много полезна, особено за тези, които ще имат бебе за първи път.

# 17
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен  Simple Smile

Поли, Ники  Hug

Да ви кажа вчера пих кафе и бебо не престана да рита цял следобяд, явно му дойде множко. Ще отказвам кафето, а пък ми е вкусно  Simple Smile И не знам как е при вас, обаче такъв апетит имам  Shocked, дори снощи ставах до тоалетната и усетих такъв глад  ooooh! И сутрин се събуждам гладна, а пък уж си похапвам.

Разглеждах колички и харесах една на Mutsy. Не е евтина, но пък има възможност да си купиш поотделно кошовете, а не като вариантите 3 в 1. Иначе ми се струва функционална и удобна. Ще поразгледам още малко модели и скоро ще трябва да се спрем на нещо.

А вие какви ванички купихте?

Лек ден на всички Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 308
Ники, sashylinka благодаря ви за отговорите за болките в кръста! smile3525
Ще търпя и това е, още малко остана до финала! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 152
maigto ние взехме ваничка анатомична на CAM, дано да е удобно и поне до годинка да я ползваме.
Утре съм направила такъв маршрут на мъжо по магазините.... Joy може за се засечем с някоя от вас.  Grinning

# 20
  • Мнения: 265
Хоп и аз в чудната темичка Laughing
Поли,страхотна си Hug
Ники, Praynig
Днес е страхотен ден,а аз пак съм се успала Rolling Eyes
Да ви се оплача,днес към 5ч.сутринта повръщах от киселини Sad,става все по-трудно да се спи ooooh!
Приятен и слънчев ден на всички Hug

# 21
  • Мнения: 2 149
Поли, благодаря и аз за темичката!

Ваничка купувахме за Тони, но после я заменихме с една по-голямка, понеже първата бързо му стана тясна. Като станат на 5-6 месеца така вече цапкат с ръце и крака, че е важно да е стабилна и анатомичната се оказа  много удобна Peace Сега сме с много, много малка баня, ще се къпем в стаята първоначално или в кухнята, понеже там е теракот, после ще му мислим.

# 22
  • София
  • Мнения: 141
Сасано, и аз ги гледах и ми се струват добри.
Ваничката на моя племенник не е анатомична и той още си я позлва, а е на 4 г, обича да се пляцика  Simple Smile А аз нямам достатъчно място да купувам нова, къде да съхранявам тази, която вече не ползваме   Rolling Eyes Дано става за повече от годинка, нали има местенце и за по-голямо дете  newsm78

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 326
Cop i az v novata sladurska temi4ka newsm44
Dano e na kasmet na vsi4ki!!!
Sajaliqvam za latinicata ama mi iz4ezna kirilicata na kompa.

# 24
  • Мнения: 23
браво на ПОЛИ
   smile3501 
  САМО ХУБАВИ НОВИНИ В НОВАТА ТЕМИЧКА Hug

# 25
  • Мнения: 688
И аз да се запиша в поредната темичка, спретната от Poli   bouquet
Момичета днес ми е последен работен ден  Party - от понеделник съм в отпуск и после майчинство от 45 дни  Sunglasses
Само дето този наш ремонт още продължава  Tired , вече губя надежда че ще свърши ...

# 26
  • Мнения: 551
И аз да се запиша в новата темичка. Супер си Поли  Hug   bouquet
Ники и Алекс  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 12
здравейте.преди малко се прибираме от жк.направиха ни запис всичко е наред.заради болките увеличиха магнезия.пак ми взеха иследвания утре ще се обадя за резултат.
имаме си дата за секцио тя е 08.12.2008  в 8 часа сутринта.на рождения ден на таткото. сега остава да избереме име.
вчера ходихме до джъмбо и в общи линии нищо не харесах.купих само  една пижамка и едно гащеризонче.цените не са никак евтини.утре ще отидеме до илиенци.
сега ще си почивам трябваше да ходя на лекции но съм уморена и май няма да ходя.
момичета кой още учеше в унсс.забравих коя мама пишеше  Embarassed

ники за теб и алекс  Praynig  Hug

лек ден на всички

# 28
  • София
  • Мнения: 438
Ние взехме ТАЗИ ваничка.
Хем в началото поддържа бебето, т.е. анатомична е, а в последствие се ползва като нормално коритце.
Много ми допада, че може да се закрепи напряко на ваната много лесно.
Като се монтират и играчките вероятно ще е интересно за бебока - когато може да си играе с тях Wink

# 29
  • Мнения: 16
Здравейте мамита,запис и от мен това заглавие ми звучи като предизвестие за бебета,в което вече няма нищо лошо

Общи условия

Активация на акаунт