Щастлива съм!

  • 4 490
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Аз бях в абсолютно същата ситуация.
Бившият още ме търси,оби4а,смс, а сегашния след 2 години щастие и внимание и единствена ,станах незабележителна,никоя и само с вниманието на бившия.

# 16
  • Мнения: 277
по-скоро исках да кажа ,че такива форуми са нужни.много трудно се преживяват такива моменти/всички ние знаем колко е болезнено/.  мисълта ми е ,че тези форуми са  спирка по пътя на живота ,а не крайна цел.
      животът е прекрасен!обичайте се .има човек там зад ъгъла,стига да си готов вътрешно за него.  bouquet

# 17
  • Мнения: 9 990
Всъщност, ако сме честни-никой няма зад ъгъла.Т.е. онова розово захаросано , което пръскат всички, намерили друг спътник заразително, далеч не е за всеки писано.Някои не срещат и то не защото нямат вътрешно усещане.Просто не им е писано примерно, де да знам.И вечното заничане зад ъглите се превръща в мъчително очакване.Пак казва, да не бъда погрешно разбрана-много се радвам за всеки, намерил спътник.Но някак репликите-зад ъгъла те чака са неуместни за мен.Пак ще направя аналог с времето, когато пишех в Искам бебе и надничах в Проблемното-и там идеше някоя, забременяла от раз, щастлива, разбира се и сипейки слова в стил-вЕрвайте, ще изгрее и на твоята улица слънце и т.н.Повярвайте-не точно тези думи са нужни на очакващите години да видят заветните две черти на теста за бременност.Смея да оприлича този под-форум малко на онзи и разбирам защо на подобни реплики се "дразнят"потребители, чакащи години, търсещи години, самотувайки години, борейки се сами години.
Моля, не ме разбирайте погрешно, това не означава да  не споделяте и хубавото, което ви се случва, пък ако искате-подминавайте този под-форум.Споделяйте си на воля, само не с "онези"реплики от сорта.....Те раняват, а не факта, че някой е вече щастлив, пък ти още не си...примерно...
  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Всъщност, ако сме честни-никой няма зад ъгъла.Т.е. онова розово захаросано , което пръскат всички, намерили друг спътник заразително, далеч не е за всеки писано.
шъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъът
такива и през ум дори да не ти минават, па камо ли да ги изписваш, пък камо ли в тоя форум
хаха, бъзикам се, спокойно
иначе наистина не знам - има хора, остават си сами, но май това са тези, които така го искат......

# 19
  • Мнения: 302
... И дано миналото и уроците от него да не се забравят,а да ни помагат да сме по-добри и сърдечни родители,приятели,хора....

Е, това много ми хареса. Пожелах си го и аз, пожелавам го и на вас.

# 20
  • Мнения: 251
Много се радвам за авторката   bouquet
Пожелавам на всички тук да намерят своето щастие!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Мисля това, което са написали пенелопа и Моргана,
и добре помня конфликта тук, след един подобен, но едновременно доста различен, и бих казала - по-тактичен постинг (мисля, че беше на pro77).
Само, Моргана, мисля си следното - това противопоставяне на този подфорум с ДиС, отдавна наблюдавам тази тенденция и се чудя - не е ли малко черно-бяло това, и не е ли излишен подигравателния тон?
Мисля, че на всеки е ясно, че голям процент от семействата в някакъв етап от съществуването си са на ръба, и да се приемат нещата под общ знаменател ...отивам в ДиС да нищя клюки от рода на "как да задържим мъжа завинаги на всяка цена"... е също толкова едностранчиво и ограничено-кръгозорно, колкото това, което дразни в постинга на адашката.
То стана срамно вече да пишеш там, веднага те закичват с короната на драма-куин  Mr. Green. Че има лиготии и безумици и на мен ми е ясно, ама чак толкова зле не е.

Иначе, Деси, пожелавам ти щастие - на теб и децата, и дано си намерила истинската си половинка.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 477
Мисля това, което са написали пенелопа и Моргана,
и добре помня конфликта тук, след един подобен, но едновременно доста различен, и бих казала - по-тактичен постинг (мисля, че беше на pro77).
Само, Моргана, мисля си следното - това противопоставяне на този подфорум с ДиС, отдавна наблюдавам тази тенденция и се чудя - не е ли малко черно-бяло това, и не е ли излишен подигравателния тон?
Мисля, че на всеки е ясно, че голям процент от семействата в някакъв етап от съществуването си са на ръба, и да се приемат нещата под общ знаменател ...отивам в ДиС да нищя клюки от рода на "как да задържим мъжа завинаги на всяка цена"... е също толкова едностранчиво и ограничено-кръгозорно, колкото това, което дразни в постинга на адашката.
То стана срамно вече да пишеш там, веднага те закичват с короната на драма-куин  Mr. Green. Че има лиготии и безумици и на мен ми е ясно, ама чак толкова зле не е.

Иначе, Деси, пожелавам ти щастие - на теб и децата, и дано си намерила истинската си половинка.
Лиготиите визирах....това, заради, което се измислят вицовете за блондинки...и сори ако някой се е почувствал обиден. А ако има семейства на ръба - ок, Ди С нали е затова.....някак не можеш да ме запалиш за каузата, понеже нямам семейство на ръба просто....Такъв е живота...

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ама въобще нямам нужда да те паля за каузата  Laughing, щото аз кауза във форума нямам,
просто се чудя за подигравателния тон - един вид, едните силни, справили се с проблема,
другите - изтривалки едва ли не. И нямах предвид само твоето мнение по въпроса,
а като цяло противопоставянето на двата подфорума от повечето от пишещите в този.

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
desilosha, радвам се, че споделяш нещо толкова хубаво, колкото ти се е случило! Бъди щастлива!

# 25
  • Мнения: 1 023
Ама въобще нямам нужда да те паля за каузата  Laughing, щото аз кауза във форума нямам,
просто се чудя за подигравателния тон - един вид, едните силни, справили се с проблема,
другите - изтривалки едва ли не. И нямах предвид само твоето мнение по въпроса,
а като цяло противопоставянето на двата подфорума от повечето от пишещите в този.

деси не си вади погрешни изводи.
според мен това е на4ин за преодоляване, на ли4но осъзнаване - искам, неискам, довлен съм, не съм доволен.
и без да ставам адвокат на моргана, ма при нея е друго. от мъжките моми4ета е тя, затова.
ина4е аз дълго време се 4удех какво е това дис, докато светна около година мина май, ма щот не ми е било дерт, а щото не го употребявам този под форум (не казвам, не поглеждам, не употребявам).
а това за което иде ре4 - то е еднакво и в двата подфорума, само е разли4ен субекта и въпросителната.

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ДЕси, прощавай, но не за един съфорумец тук ДИС е просто нарицателно за "тъп"....
то не бяха пранета, прахове, колко пъти перете гащите и чорапите си....къв цвят са ви гащите...това не може да се забрави - една тема за застилането на лглото сутрин бе стигнала 5ст мисля...а това с праховете за пране винаги беше по 6ст....поне...

# 27
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ами catnadeen, аз пък не вярвам, че в ДиС са се събрали само тъпите  Grinning
Що плява и боклук има из почти всички подфоруми, както в реалитито, разбира се...
Иначе, милк, права си.
Аз игнорирам блудкаша, и говоря за един конкретен процент от теми,
от които може човек да си направи смислени изводи дори.
Просто ме дразни тази категоризация, затуй подрипвам  Mr. Green
Абе в последно време сума ти неща ме дразнят, може проблема да е у моя си телевизор  Grinning Mr. Green

# 28
  • Мнения: 5 299
MOля, не оспамвайте темата на авторката. Никакъв проблем не е да си пуснете отделна тема, или да се прехвърлите в "клюкини"-те.

Общи условия

Активация на акаунт