Голям рев

  • 634
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Мили мамчета, моля да помогнете. Моето съкровище от три дни реве неистово и няма успокоение. Нито гушната нито друс друс нищо не помага, реве реве и като се умори заспива. Незнам дали нещо я боли.Реве обикновенно вечер, а тогава вече е изкъпана и нахранена и съвсем незнам причината. Вече съм се видяла в чудо и незнам какво да направя. МОЛЯ ДА ПОМОГНЕТЕ С НЯКОЙ СЪВЕТ.

# 1
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Малки сте , само на 3 месеца  Rolling Eyes сигурно са колики , рано ви е за зъби .Опитва ли с капки за колики ? Ние бяхме така до 4 месец , рев та рев ....от колики  Thinking   
 

# 2
  • Мнения: 67
Абе май не са колики щото ние така се разминахме с тях но е е изключено, снощи и дадох капки и ефекта се беше същия рев рев и пак рев. Cry Cry Cry Cry Cry

# 3
  • Мнения: 2 489
Изаква ли се често или има запек?

# 4
  • Мнения: 67
Ака си редовно, с това няма проблем

# 5
  • Мнения: 1 645
Даваш ли сокчета?Ако даваш може и от тях да полочава колики.Моят син поличи страшни колики от сок от ябълки,които продължиха 3дни,и нищо не му помагаше.Непрекъснато ревеше.

Даниел - 21.04.2004г.

# 6
  • Мнения: 10 758
Пробвай с други капки.Затопли й коремчето.И според мен са колики. Мойте и двете имаха до 6-тия месец.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 632
dupi и на мен ми намирисва на колики.На нашата Александра накрая като й минаваха така ревеше,може би 1-2 дни и после,хоп няма вече колики  Wink Нищо не помага да те "успокоя",може би само сешуара на коремчето. newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Някой деца плачат от умора и превъзбуда  SadСпи им се, а не могат сами да се успокоят и да заспят.Пробвай да я къпеш по-раничко, за да не се радва твърде много на водата, не си играй с нея много-много вечер....Дано има ефект newsm78Що ли се обаждам, като ние сме същата работа, само дето вече сме големи и вместо рев го удряме на игра до полунощ понякога Blush
Ако обаче плаче и през деня така, когато не е уморена, по-добре се консултирай с лекар - ей така, за твое успокоение.

# 9
  • Мнения: 67
Belinda, май ще се окажеш права. През деня не го прави, а само вечер и аз я наблюдавам, че вече е супер изморена и кисела и от преумора не може да заспи. Но както казват и другите мами не е изключено да са и колики, ще пробвами с капки и с по ранно къпане. БЛАГОДА ВИ МНОГО МОМИЧЕТА. СУПЕР СТЕ. newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 10
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз мисля че са колики, просто като си спомня че мойта ги имаше до 5 месец... Crazyно съм съгласна че може и от преумора да е, че и през това сме минали... Whistling

# 11
Щом детето реве от 3 дена може и да е урочасано.Когато се приберете от разходка ,с мокра ръка погали челото на детето 3 пъти.Това може и да помогне,но наи-вероятно са колики и трябва време,за да отминат.Успех с дондуркането Laughing

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Щом детето реве от 3 дена може и да е урочасано.Когато се приберете от разходка ,с мокра ръка погали челото на детето 3 пъти.Това може и да помогне,но наи-вероятно са колики и трябва време,за да отминат.Успех с дондуркането Laughing
макра 4е не вярвам ...в уроките .. и аз ще те посъветвам като запо4не да се нерви ако няма ве4е какво наистина измии личицето с хладка водица ..според мен деиства успокояващо ..
..а ина4е беб4ето е още мъни4ко ..нищо 4удно да са колики ..даваи нещо . гледаи като се приспивате да слагаш на корем4ето ..естесвено така да заспи и после го обръщаи беб4ето ....
..ако е от превъзбуда ..опитаи се  другите ве4ери да се приспите по рано ..
..имам и друго предположение ..като се къпете много ли пла4е или му харесва ..ако пла4е ..по одбре ве4ер измиваи дупето ли4ицето , ръ4и4ките ..а голямото къпане го остави за сутринта 

# 13
  • Мнения: 67
Мамчета оказа се от преумора, днес я изкъпахме рано рано и бебка си за спа като къпана. Нито рев нито нища. Но пак не изключвам и коликите пак ще се заредя с капки против колики. Много съм доволна ура ура ура. ПАК МНОГО ВИ БЛАГОДАЯ. newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт