Лосион срещу косопад?!

  • 15 582
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета!
Порових за инфорация и тъй като не намерих, реших да открия тема...
Става въпрос за рекламираният по ВС ТЕЛЕШОП ИНТЕРНАЦИОНАЛ - ERVAMATIN POWER Лосион срещу косопад
( http://www.cenite.com/price/ERVAMATIN+POWER+%D0%9B%D0%BE%D1%81%D … D0%BF%D0%B0%D0%B4!+/68269637?SESSID=e426a61fdaf11241d45fc60694e886b6)
и този в интернет:  ЕФЕКТ 2( http://www.efekt-2.com/  )
Търся решение за алопеция и разреждане на косата.  Пише, че след 3тия месец от употребата на тези продукти се забелязва нов растеж.
Някоя от вас поръчвала ли е някой от тези продукти и какви са впечатленията ви?
Благодаря Ви предварително!

# 1
  • Мнения: 2 229
Миличка, не вярвай на нищо "вълшебно", рекламирано от телешоп! Stop
Сигурно има лосиони, с някакъв ефект, но това определено не е от тях, пълни глупости! Naughty

# 2
  • Мнения: 232
Абсолютно не им вярвам.Не бих си купила.

# 3
az si go kupih v4era i 6te vidq dali 6te ima efekt.. silno se nadqvam Sad Vse pak pls nqkoi koito go e polzval po dalgo vreme da pi6e...

# 4
  • Мнения: 164
Аз го ползвах. Много доволна останах. Спря косопада, лесно попива в кожата и не мирише кофти. Косата ми започна да расте много по - бързо. Подхрани я. Успокои скалпа. Определено много ми хареса ефекта.
Успех и при теб! Wink

# 5
  • Мнения: 11
Аз го ползвах. Много доволна останах. Спря косопада, лесно попива в кожата и не мирише кофти. Косата ми започна да расте много по - бързо. Подхрани я. Успокои скалпа. Определено много ми хареса ефекта.
Успех и при теб! Wink


Искам да попитам кой от двата лосиона си използвала ERVAMATIN POWER или Ефект 2, защото и аз имам този проблем с косопада и пробвах всичко, но нищо не помогна.

# 6
  • Мнения: 164
Ами аз първия изпробвах и наистина съм доволна, но косопадът ми не беше толкова силен. Просто като цялостна терапия на скалпа и заздравяване на косъма ми хареса. Имах проблеми със скалпа аз и позасилен косопад. Проблемът на майка ми с алопецията не се реши, но тя ползва само две опаковки. Сега използваме Фитовал шампоан + лосион и ампули срещу косопад... Много ми харесва шампоана специално, но чудодеен ефект от каквото и да било не сме видели. И все пак смятам, че всичко си е индивидуално и на теб може да се отрази много по-добре. Успех!  Peace

# 7
  • Мнения: 266
Момичета и аз имам същия проблем с косата,оредя ми ,даже на места вече видимо.Така,че ще се радвам да споделите ,ако имате видим ефект при ползването на лосионите,защото какво ли не ползвах и ефекта е нулев,,даже се замислям за мезотерапия newsm78

# 8
  • Vienna
  • Мнения: 519
какво е ме3отерапията???
а3 имам голям проблем с косопада от няколко седмици, пълен ужас, по4ти ве4е не ми остана коса....ако някой е пробвал нещо с добър ефект, моля да пиШе. мерси много. Hug

# 9
  • Мнения: 266
Мезотерапия за лечение на косопад (дефлувиум) и плешивост при мъже и жени (алопеция). В скалпа на 2 – 3 мм. се инжектират коктейли съдържащи най-модерните медикаменти за лечение на тези заболявания (миноксидил, дютастерид, пантенол, витамини и олигоелементи и др.) Терапевтичния курс включва 5 последователни инжектирания 1 път седмично. След едномесечна почивка курса се повтаря. Косата започва да расте още след първата терапевтична сесия.

# 10
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Каква цена е тази мезотерапия? Само два курса ли се правят?

# 11
  • Мнения: 1 149
Каква цена е тази мезотерапия? Само два курса ли се правят?
И аз се интересувам,някой ако зане да пише.

# 12
  • Мнения: 266
Дерматологът която посещавам е др Стоилова ,Пловдив.При нея една процедура струва 80лв.След обстоен преглед от специалист се определя и броя на необходимите процедури,за постигане на ефект.

# 13
  • Мнения: 4
А за София?

# 14
  • Мнения: 266
знам,че в салони,като ДИМА СТИЛ,също правят подобни процедури

Общи условия

Активация на акаунт