Въпросче до ползващите QUINNY BУZZ 3 и 4

  • 5 122
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Още веднъж благодаря за обясненията   bouquet
Предният път си взех Бъз когато щерка ми беше на 6-7 месеца и не съм запозната с дриймито  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 717
Дея, сега има старият вариант на Дрийми, съответно и цялата система. Peace Аз лично ползвах Дрийми-то до пет навършени месеца и половина, почти до края. Дават го до шест м. А защо искаш целият комплект? Имаш предвид и шасито или? Нещо не те разбрах? Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 19:34 от GoldenEyeful

# 17
  • Мнения: 4 362
Grinning Ами как ще ме разбереш,аз така съм го написала  Crazy Извини пилешкият ми ,бременен мозък  Heart Eyes  Mr. Green

Имах предвид ,че да си взема количката +дриймито+кошницата за кола  Rolling Eyes

Аз честно казано се двоумя м/у Quinny Buzz  и PLAY S4,не знам коя е по добра  Rolling Eyes  Embarassed

# 18
  • София
  • Мнения: 717
Grinning Ами как ще ме разбереш,аз така съм го написала  Crazy Извини пилешкият ми ,бременен мозък  Heart Eyes  Mr. Green

Имах предвид ,че да си взема количката +дриймито+кошницата за кола  Rolling Eyes

Аз честно казано се двоумя м/у Quinny Buzz  и PLAY S4,не знам коя е по добра  Rolling Eyes  Embarassed


Също моя любима количка. Heart Eyes Определено, също няма да сбъркаш, ако си я вземеш. Peace Но е малко по-едрогабаритна. Въобще Кежуълплей ми се нравят много.

# 19
  • Мнения: 4 362
Ми хвалят много PLAY ,ама аз сякаш клоня към Бъз и не мога да реша,а и моят мъж също ми бърбори,че Бъз изглежда по добре  Rolling Eyes
ПО точно ме притеснява,че получих много мнения за количката и основният и проблем е избледняването на черният плат  Confused Не ми допада  Rolling Eyes А и смятам този път само с една да мина  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 525
Да се включа и аз.
Първо да кажа - много е хубаво, че пак ще си имате бебче.Simple Smile

Нашата дъщеря е вече на годинка и близо 3 мес. Сменихме  няколко колички.
На въпросите - първоначално ползвахме Бъз 2007. До около 8-я й месец.
Зимата я разхождах в кошницата Maxi cosi cabrio fix, тъй като разходките по разбираеми причини не бяха целодневни.
След като навърши 6 месеца я преместихме в летния кош. Пролетта и началото на лятото ми се стори много удобен. Реших, че за тази зима ще й е тесен /нали вече е голяма, а и комбинацията яке + термо чувал..../ и сменихме количката.
В момента съм с Макларън и съм много доволна.
Преди това обаче попаднах на друга количка и с радост установих, че Бъз-чето си ми е страхотно.
Но наистина, на мен ми изглежда тясно за дете над 1 год. Някакси няма възможност да си се шири и да си заема каквато си иска поза..
Може и да греша.
Като цяло обаче съм доволна от модела.

Виждам, че си коментирала и Casual play S 4.
Тъкмо това е количката, която искам да имам сега. Само че не съм бременна.Simple Smile))
Попаднах на нея впоследствие и мисля, че е страхотна. Както и да го погледнеш , с изключение може би на цветовата гама.
За сметка на това е черна. Sunglasses

Успех ти пожелавам. И още едно здраво, сладко детенце. Wink

# 21
  • Мнения: 4 362
Hug BateJoro ,благодарна съм за мнението ти   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 717
Дея, исках да ти постна още една снимка на Яна в количката, как спи с ръце зад главата. Това е от морето, т.е. била е на шест месеца. Но, за съжаление не мога да я изровя. Confused Здраво бебче ти желая през април, това е най-важното, пък количката ще е много хубава, сигурна съм. Ще си позволя и още една да ти предложа, която хdресвам също много, bugaboo bee. Wink

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 11:23 от GoldenEyeful

# 23
  • Мнения: 4 362
GoldenEyeful,благодаря за предложението,приемам всякакви предложения  Hug

Бугабуто не ми харесва на мен  Blush Не знам защо,в смисъл харесва ми като количка,но аз не се виждам да я бутам  Confused

Аз съм разочарована  ConfusedСнощи ходихме на разходка и срещнах една майка със БЪз,чието дете беше на 11 месеца и видимо му беше тясно с прегънати крачета Confused Тя самата каза,че също не е удобно и детето не спи спокойно  Confused Аз вече се обърках  Tired

Искам да разгледам подробно и Плей,но май засега тя остава като вариант  Tired Хвалят ми Джане,но  нещо не ми допада и тя  Tired

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Дея, съжалявам, наистина! Sad Вярно, моята мома е на осем месеца, но засега съм ужасно доволна от количката. Даже ползвам още и столчето за кола. Спи си перфектно и в двата коша. Миналата седмица си взех и чувалчето на Куини. Но, важното е ти да се чувстваш добре и бъдещото бебче. Heart Eyes Кежуъл Плей са много хубави и няма да сбъркаш. Wink Джейн, лично аз не ги харесвам. Embarassed
Каквото и да решиш, ти желая успех и едно розово, пухкаво бебче! Hug

# 25
  • Мнения: 4 362
GoldenEyeful ,от сърце ти благодаря за пожеланията  Heart Eyes   bouquet
На мен ми иде да ревна  Confused много си я харесах,а и половинка,сега избора става труден  Tired ,но има още време  Grinning
Целувки на твоите красавици  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 362
М/у другото са излезли новите цветове за 2009 г.,както и има още един аксесоар ,раничка за КУини Бъз

BREEN 2009
GREYSTONE 2009
IRON 2009
RACOON 2009
WAVE 2009




# 27
  • Мнения: 11 003
Racoon е страхотен! Heart Eyes Heart Eyes Breen също много ми допадна.

# 28
  • Мнения: 4 362
Breen  ми е любим засега  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 717
М/у другото са излезли новите цветове за 2009 г.,както и има още един аксесоар ,раничка за КУини Бъз

BREEN 2009
GREYSTONE 2009
IRON 2009
RACOON 2009
WAVE 2009



Дея, гледах ги онзи ден, като си купувах чувала, не са по-хубави от миналогодишните. Нещо има, което не е на място..... Confused
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт