Моля за бърз отговор (антибиотик ПАНЦЕФ )

  • 10 695
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Днес ходих да си взема резултатите от секретите които се правят преди раждането,в 9 месец съм и ми откриха някакъв микроб в носния секрет и ми изписаха антибиотик ПАНЦЕФ та вътре в листовката пише,че е забранено за бременни в първия триместър и с особенно внимание в последните шест седмици,някой пил ли е това лекарство и имал ли е такъв проблем моля ви да ми пишете. Praynig

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 20:07 от Reza

# 1
  • Мнения: 5 393
Панцеф е доста силен антибиотик.Консултирай се с гинеколога си дали можеш да го пиеш и дали наистина е наложително точно сега.

# 2
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 297
Толкова ли е наложително лечението на този нос сега. По-добре изчакай. Консултирай се пак.

# 3
  • Мнения: 201
Задължителна консултация с гинеколога ти Peace

# 4
  • Мнения: 1 554
 ooooh! за първи път чувам изследване на носа в 9 месец......

# 5
  • София
  • Мнения: 2 296
Какъв точно микроб ти откриха в носа?Има и такива микроби,които могат да поизчакат раждането и тогава
да се атакуват с толкова силни АБ.
Задължително го обсъдете с лекаря си и го отложете,доколкото е възможно този АБ. Peace

# 6
  • Мнения: 274
Задължителна консултация с гинеколога ти Peace
                 
И аз съм на същото мнение Peace

# 7
  • Мнения: 2 447
ooooh! за първи път чувам изследване на носа в 9 месец......
Консултация с гинеколога

# 8
  • Мнения: 4 433
Да консултирай се с гинеколог

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз не бих го пила докато не се консултирам с лекаря си.

# 10
  • Мнения: 2 241
 newsm78 За какво се прави излседване на носния секрет? И що за микроб са открили, че се налага да пиеш толкова силен антибиотик при това докато си бременна?

# 11
  • Мнения: 257
newsm78 За какво се прави излседване на носния секрет? И що за микроб са открили, че се налага да пиеш толкова силен антибиотик при това докато си бременна?
И аз това се чудя  newsm78
Аз лично бих се посъветвала с гинеколог

# 12
  • Мнения: 961
newsm78 За какво се прави излседване на носния секрет? И що за микроб са открили, че се налага да пиеш толкова силен антибиотик при това докато си бременна?
Да, и на мен ще са ми интересни отговорите на тези въпроси.

# 13
  • Мнения: 2 825
Не пий нищо !!!
И аз не виждам смисъл да лекуваш нос 4 седмици преди раждането?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
По-добре не го пий

Общи условия

Активация на акаунт