В Разград вече есента дойде - среща няма ли да има бре?????

  • 11 438
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
Добро утро и от мен. Мерси за кафето и закуската  Hug имах нужда   Laughing Днес май пак ще е хубав деня. Мире блазе ти че си имала възможност за релакс малко. Аз колкото и да ми се иска с тоя корем не мога да мръдна. едвам ставам от леглото камо ли да ходя да се друсам по дискотеки. Представяте ли си как ще изглеждам  261uu . Хайде весел и спорен ден за сега аз малко ще почистя в нас .

# 31
  • Разград
  • Мнения: 2 102
петиция за естествено раждане
Подпишете ако желаете.

# 32
  • Мнения: 50
Добър ден  Hug. Подписах петицията.

Да ни е честита новата тема, страхотна е  Peace.

Честито на всички рожденници на патерица, които съм изпуснала, от много здраве и щастие да не се отървате Wink.

Не съм редовна напоследък, много работа, малко почивка, но надниквам в темата винаги когато мога.

Приятна неделя на всички, май ще е хубава за разходки.

# 33
  • Мнения: 104
Готово. Аз съм за естественото раждане по принцип нищо, че ме е страх. Но с една упойчица ще стане. smile3503

# 34
  • Мнения: 3 219
Добро утро! Благодаря за кафето и закуската! Мирка, ако знаеш колко много ти завиждам. Разбира се, благородно!

Някоя от вас има ли си представа колко струва правописен речник? На моето дете му е домашно да препише от този речник всички думи, които започват с буквата Щ и втора буква У. Днес някак ще се оправим, ама май ще трябва да купувам.

Танче, правописния, който им искат в училище струва 3лв, той е специално за малките ученици.
Преписвам ти думите :
Щука
щуквам
щукна
щур
щурам се
щурец, щурци
щурея
щурм
щурмувам
щуротия
щурче
щурчо

Това са всичките.


Мерси за кафето и закуската

Ивенце, всички ги е страх Wink, няма страшно, важното нагласата ти да е положителна.
Ще подпиша петицията, макар, че не съм естествено раждала Laughing

# 35
  • Мнения: 441
Как я подписахте петицията?
Аз неможах да разбера.

# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 104
Оф егати скапания орел. Обиколих света да търся тесто за пица и никъде не намерих. Не ми се слиза пеша до центъра, а мъжа ми взе колата и замина нейде. Не мога да меся  Embarassed  колкото и да е срамно за някои. Сега какво да правя Thinking . Май ще прибегна до услугите на майчето да ми омеси едно тесто. 

# 39
  • Разград
  • Мнения: 2 102
МерСедес, много благодаря за думите   bouquet  bouquet  bouquet.
То щом е толкова евтин утре отивам да купувам. Ама аз като разбрах тази сутрин, че му трябва и се чудя какво да правя.
Титания, Илиян сега ми каза, че май и синонимен му трябвало да има. Ама забравил какво е поръчала госпожата. Тя сигурно и за правописния е била казала, ама кой да чуе.

# 40
  • Мнения: 441
Танче,ще ги сложа в чантата си все ще се засечем.Тя и Ренета все недочула,уж вече е голяма пък  ooooh!
Ние след обяд ще сме в парка с една дружка и дъщеря и'(Оксана и Йонито,за тези които ги познават).Ако на някой му се идва до там,да заповяда  Hug

# 41
  • Мнения: 441
~Честит рожден ден на plamelita!~

# 42
  • Мнения: 3 219
Оф егати скапания орел. Обиколих света да търся тесто за пица и никъде не намерих. Не ми се слиза пеша до центъра, а мъжа ми взе колата и замина нейде. Не мога да меся  Embarassed  колкото и да е срамно за някои. Сега какво да правя Thinking . Май ще прибегна до услугите на майчето да ми омеси едно тесто. 

Пробвай тестото за пица Верди, страшно елементарно е, и аз, дето не мога да меся, се справих Hug

Цитат
ПИЦА от пицария "ВЕРДИ"


оригинална ресторантска рецепта


500 гр. брашно
20 гр. мая - 1/2 кубче
1 ч.ч. прясно мляко
2 яйца
8 с.л. олио

Замесва се тесто /маята се разтваря в хладкото млякото + много малка щипка захар, яйцата се разбиват и всичко се омесва до меко тесто/. Откъсва се топка колкото юмрук, ръцете се намазват с олио, разтегля се до някъде, поставя се в намазнена тава и се раздърпва до краищата. Пицата се намазва с доматен сок, после кашкавал и после всичко останало. Пече се на силна фурна 250-300'С за 10 мин.

 Не е нужно да втасва, нито да се разточва. Количеството става горе долу за 2 тави.


Рецептата е тук от форума, от една страхотна тема за ресторантски рецепти.

# 43
# 44
  • Мнения: 3 219
Танче,ще ги сложа в чантата си все ще се засечем.Тя и Ренета все недочула,уж вече е голяма пък  ooooh!
Ние след обяд ще сме в парка с една дружка и дъщеря и'(Оксана и Йонито,за тези които ги познават).Ако на някой му се идва до там,да заповяда  Hug

Към колко ? Да дойдем и ние, сега го сложих да спи, ама да видим Thinking

Общи условия

Активация на акаунт