Ето есента дойде, а февруарчето расте, расте!!!

  • 10 945
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23
Слава богу не си ударих корема. Понеже дългиии години съм ходила с очила (и дори веднъж падайки през зимата си цепнах веждата), та при падане обикновено падам в/у ръцете (не че често се случва, но все пак  Cry). Сега явно инстинкта ме накара да се завъртя настрани  Embarassed

# 16
  • Мнения: 89
Аз миналата бременност в 8-ия месец така се изтърсих в банята докато се къпех,че чак си ударих главата в стената.Много ме заболя,но като видях изопнатата физиономия на мъжа ми(заедно се къпехме) ми стана смешно.Та трябва вече да внимаваме,защото ставаме по-тромави и се измества и центърът на тежеста на тялото.

За киселините ми помагаше само и единствено сода бикарбонат.Ставах обикновено към 3-4 посред нощ да пия.Сега още нямам проблеми,но и това ще стане най-късно след месец-два.

# 17
  • Мнения: 69
Скок и аз в новата темичка !

# 18
  • Мнения: 1 121
Толо, благодаря ти за паролата  bouquet още един въпрос и няма да досаждам повече-къде е въпросното албумче? Преди май имаше линк на първата страница, ама вече май го няма или аз недовиждам newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 66
хайде едно бързо здрасти и от мен Simple Smile

качих снимки на шкембьо в албумчето.. Сега гледам първоначално даже съм заслабнала...

Иначе да ви се похваля - от вчера вече плащаме за квартира.. очаквам да се нанесем в началото на другия месец Simple Smile
А от днес сме горди собственици на нова кола Simple Smile

И тъй... сега отивам да нацункам любимия, че сме самички и се надявам да не се размина само с едното голо цункане Simple Smile

Лека вечер и хубава неделя на всички мами!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 23
carbo, честита ви кола! и безпроблемно и безаварийно каране!

# 21
  • Мнения: 2 829
Здравейте и от мен в новата тема!
lukrecciana, честит рожден ден на принцесата ти! Много здраве и щастие на цялото семейство!
bobsi, благодаря за темата и внимавай повече!
Гери, точно такава е моята количка-има един единствен недостатък за мен-че заема много място в багажника. Иначе е изключително удобна и здрава количка.
carbo, Честито и честито! Ей, много придобивки в един ден! Ако продължавате със същото темпо.... За това че няма само с цункането да си останеш-хич не се и съмнявам! Казах ли ти вече честито?
За шишетата не мога да се включа, защото моето дете изобщо не умее да пие от шише. Та за успешно кърмещите изобщо не са нужни. В случая на К. Пенкова (предполагам че има или медицински причини да не кърми, или просто не иска) е без значение какви шишета ще ползва, но за тези от вас, които искат да кърмят и да ползват и шишета е важно да подберат такива, които максимално наподобяват формата на зърното, като напр. бибероните на НУК - важно е основата да е широка и след това да става много тънко преди "зърното". Малко не ме бива в обясненията, но с такива шишета е по-малко вероятно бебето да се откаже от гърдата заради шишето. Ако ви интересува ще потърся информация, имаше сайт, където е обяснено подробно и даже бяха оценявани бибероните на различните фирми. Авентските шишета не стават според тези критерии. И още нещо-наистина стъклените шишета не съдържат Бисфенол, но пък по стените им полепват мазнини от кърмата (АМ) и не са подходящи за хранене на недоносено бебе (дано да няма такива случаи в нашата компания), иначе за родените на термин бебета това няма значение.

# 22
  • Мнения: 233
айде хоп в новата темичка! браво, Бобси!

и за който не ми е чел мненията за киселините - пийвам газирано по мъничко и от киселени не ме е страх!

имаше една повръщаща мама - извинявам се за късата ми памет Embarassed, ама исках да питам как е? оправят ли се нещата?

Карбо, честит ви самостоятелен дом, нищо, че е квартира! стискам палци скоро и за собствен! и за колата - леко и безаварийно!

за шишетата - мисля да си взема 1-2 BSFree, с няколко каучукови биберона. и толкова - това е за водичка и сокчета. дано не ми се налага да ползвам адаптирано мляко. искам да кърмя и да си захранвам детето спокойно, но човек никога не може да е сигурен дали бебчето няма да прояви някаква алергия. и затова...да съм подготвена с биберон. винаги мога да го продам, особено ако не съм го ползвала. майка ми е казвала, че аз не съм искала биберони и съм пила водичка с лъжичка.

# 23
  • Мнения: 1 796
Здравейте пак Hug

vivi mm пробвай с прясно мляко , когато усетиш киселини пийни си  Simple Smile
Маринче имаш право, снощи от млякото на мен ми се поупокоиха киселините, затова и тази сутрин ударих още една чаша Peace
Карбо да са ти честити придобивките и хубава вечер Wink
bobsi добре е, че не си паднала върху коремчето, ние ще сме с най-големи кореми през зимата, така че ще трябва да внимаваме повечко #Crazy
desika чакаме разказче Wink

# 24
  • sofia
  • Мнения: 73
Tsop i ot men.  bouquet

# 25
  • Мнения: 242
Айде най-накрая и аз съм тук.Уж излязох за кратка разходка,пък то какво стана...от обяд та досега скиторих Mr. GreenВсе едно някой под ключ ме е държал ooooh! Ама поне си го взех за поне две седмици напред Mr. GreenБрависимо за новата темичка smile3501 Дано все хубави неща да се чуват и да се случват тук  love001

# 26
  • Мнения: 89
Carbo,честит ви нов дом!Много ще си го обичате и един ден с мъка ще се разделите с него,защото ще го свързвате с най-силните емоции!Честита кола!Да ви служи дълго и вярно!Ти шофираш ли?
 
Rylie,отиди на снимка.бг и там парола и т.н. и ще видиш албумчетата! Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен,мамчета в новата тема!
Свърши лятото,свършиха отпуските и темите се изписват за броени дни.Браво!
Момичета,внимавайте с тези падания,че вече сме едрогабаритни и трябва много да се пазим.
carbo,честита ви кола!Да си я карате със здраве и безаварийно!
Аз също се чудя къде изчезна линка за албумчето на първа страница...... newsm78

# 28
  • Мнения: 30
Привет,момичета!
Браво за новата темичка!
Аз днес съм на вълна раждане-имам такива моменти ,когато ме тресе от страх Embarassed
Та ако има по-информирана мама относно рисковете на всяка упойка,включително и пълната ще съм благодарна за информацията.Понеже има голяма вероятност да раждам със секцио та се чудя...Макар май съм по-склонна да е пълна.
Иначе там ,където искам да раждам,ако е нормално раждане не правят епидурална упойка.Някои мами бяха описали болките на контракциите като много болезнена менструация,та ако наистина е така и без упойка може да се мине...?? newsm78
А за различните упойки май най ме е страх от епидуралната,че в един постинг някъде прочетох,че една такава упойка причини парализа на една майка в Сащ...разбира се навсякъде има риск,но...все пак специалистите не са много и не ми се рискува. Thinking
Поздрави Hug

# 29
  • Мнения: 30
Карбо4естита кола!!!Независимо,че само разходи изисква-голямо удобство е Grinning Wink
Това за албумчето го бях забелязала оня ден и все още е така и не може да се влезе... Sad

Общи условия

Активация на акаунт