САМОКОВчето за вън реве, мама форума чете \new6\

  • 9 195
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
ааа,ето ме и мен.Водих Йоана на лекар ,че 2 дни след обяда ми вдига температура и се оплаква от болки в корема.Лекаря каза ,че за сега нямало нищо обезпокоително и ако продължава да се влошава да я заведа отново,а за сега ще пие фервекс.А иначе не изглежда болна,така визуално,само дето от време на време се присвива от корема.Отделно имахме неприятности в училище с едно дете,та сега ходя и да ги прибирам от училище,колкото и да е неприятно това на Христо.Общо взето ето с такива неща се занимавам тези два дни.
СИЛВЕ,честит имен ден на татко ти !!!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 14:25 от aspina

# 46
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Асе а какво стана с учителката newsm78

# 47
  • Мнения: 3
Привет и от нас!
Ние направихме една радходка и сега ще спим..., но кога ли ще заспим????
Цвети ще ми бъде много приятно да се видим Wink
Ние всеки ден излизаме към 10 и отиваме на площада до към 12.30-13 ч и после се прибираме
Така , че когато решиш ние сме там , Бубето и Лати също са  на площада
Ние няма как да те познаем , но ти си ни виждала на снимка и ще ти бъде по- лесно
А за мама Евгения- аз я поканих , но тя явно неизявява интерес и затова я няма
Сега го чакам да заспи и аз да мога да свърша някоя работа

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ей Майче ..... спомням си ги тези срещи...... Wink

# 49
  • Мнения: 3
Силве , чакаме те зимата , за да продължат срещите ни,
 но вече ще сме по пързалките със шейните
Wink

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Майче за сега съм категорична, че не искам да идвам в Самоков. Но все пак има време докато падне снега.
Мойто М в момента пътува от Сф за Самоков, за да остави малко багаж на Ники и да ми вземе малко дрехи и обувки Whistling
Айде аз отивам в парка \на стадиона\, че татко и Ники са там Laughing

# 51
  • Мнения: 68
СИЛВЕ,нашата госпожа ще се върне в понеделник,а от тази заместничката,съм супер недоволна,относно домашните,които липсваха през миналата седмица се появиха наведнъж в един ден-4 страници по четене #Crazy.До голяма степен според мен имаше и вина за проблема на Йоана със съучениците,защото не беше съумяла да предотврати нещата в началото още. А проблема ни е следния:един от съучениците започнал да  се кара с нея,кой родител какви финансови възможности има,намесили се и останалите и станал голям скандал,това миналия четвъртък,в петък ,след като дъщеря ми заяви ,че няма да си мълчи и ще се защитава,се стига до пускане на подписка срещу нея от останалите съученици,на която карали да се подпише и Христо,но той отказал и госпожата се е намесила чак тогава.Продължението:в понеделник Йоана се сдобрява с повечето деца и тръгва от училище с брат си ,и едно момиче от класа и въпросното момче започва да ги преследва по улиците,докато накрая ги настига и е започнал да бие Йоана,а другите двама са изяли по един ритник само. ЕТО ТОВА ВЕЧЕ МЕ ВБЕСИ и за това се наложи да посетя директорката ,за да вземе мерки.А между другото вместих и недоволството си относно госпожата.

# 52
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ужас ooooh!
А с родителите на побойника не направи ли среща #2gunfire

# 53
  • Мнения: 68
Поговорката "крушата не пада по- далече от дървото" нали си я чувала.Реших ,че просто няма да има смисъл,знам го от опит,защото това не е първия подобен случай с това конкретно дете,просто сега жертвата е била Йоана.За съжаление има родители,които направо окуражават децата си, да се бият и особено когато им се задоволяват всичките прищявки,те в един момент се усещат,че имат чувство за неприкосновеност и резултата е налице-вулгарно отнасящо се и пренебрегващо останалите,дете.

# 54
  • Мнения: 228
Асе,косите ми настръхват,дано всичко отшуми,а вашата учителка скоро да се върне Praynig
На тази възраст такива емоции не бива да имат дечицата.

# 55
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 56
  • Мнения: 3
                  ДОБРО УТРО!!!!!

# 57
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добро утро и от мен,майки-приятелки!
Майче,мерси за закуска.
Аз си изпратих домочадието и веднага паркирах се с една чаша 3в1 пред компа.Времето е супер и ние с детето след училище скитаме из центъра.
Ели,тръгна ли Габенце на яслата пак и как е здравето на малката чаровница?

# 58
  • Мнения: 68
ДОБРО УТРО newsm47

# 59
Добро утро на всички майки ,както всички в този час пия кафенце   food010и аз Grinning Много ще се радвам да направим една среща ,аз по-принцип съм все в самоково ама не ми пречи да сляза до центъра да се видим.Като прочетох писаното от Ася направо се вбесих ,не мога да повярвам че се случват такива неща в  fightнашите училища ужас ,а аз сега ще чистя първо и тогава излизам към обяд ,че моята принцеса е много поспалива след малко  ще заспи за около1ч и след това отиваме навън  Kissing Heart lovekiss Kissing HeartПриятен ден на всички !!!

Общи условия

Активация на акаунт