Улицата

  • 5 884
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 257
Да отдъхнем и поседнем в тази тема и да си припомним това уникаТно предаване. Има ли фенове? Мая Новоселска, Кръстьо Лафазанов и най-вече кой - Христо Гърбов, разбира се! Mr. Green Спомени, лафове, линкове към видео клипове онлайн (има ли я качена някъде)?

Култови реплики, образи и смях до сълзи (поне за мен).

Някой друг?

# 1
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Обожавам "Улицата".Имам предаванията и често отдъхвам с тях.Даже преди малко слушах Нени Чери   http://video.google.com/videosearch?hl=bg&resnum=0&um=1& … econds&src=3# и си спомних Мая Новоселска и останалите хубавци в преработката му.
Но ми е жал да гледам(затова и вече ги следя) тези така талантливи актьори в "Комиците".Тъжна халтура,не комедия творят.
Но все пак винаги ще обичам културата.....и бахура!!!

# 2
  • Мнения: 653
ооо, да, пишете ме и мен към феновете

във фейсбук има клуб на Улицата, там има качени някои неща

иланг-иланг, само като се сетих за Гавъра на 7 seconds и  Joy...

Улицата, Цатаули, Уцалита...
Шефеее, ти си голям...Стоп, благодаря... Joy

на мен Кръстьо Лафазанов ми е любимец

# 3
  • Мнения: 2 257
иланг-иланг, само като се сетих за Гавъра на 7 seconds и  Joy...
JoyТрЕа да изпЕрем вече. Laughing Мая Новоселска с легена-сатеуитка. Crazy Понякога, като има за пране на детето и си го казвам тоя лаф - 'треа да изперем вече'.  Mr. Green

Ами Христо Г. с онези бири, като бабичка - "Откъде ги имате тези бири, откъдеееееееееееееееее" или "Искам с моряк, млад, ннннна яхта, 300 години активен живот".

Имах едно гадже, с него бяхме фенове на Улицата и е имало случаи, в които сме си говорели като откачени, само по този начин. Веднъж бяхме седнали с приятелка на бира и той дойде при нас и като почна "Откъде ги имате тези бириииии, откъде", тя се смая Laughing (не я бяхме въвели в тайната на това ни общуване)

Ами Христо Г. и класическото "Бегайй, газим" и  Кр. Лафазанов - "И яйца, и локва, и кал".  Crazy

*****

Комиците е копирано от разни западни подобни и затова не е уникално като Улицата.

# 4
  • Мнения: 2 956
И аз се присъединявам към феновете:)
Знаех почти на изуст импровизациите на Камен Донев като учител:)
"Той боя изгражда, не да разгражда..."  Grinning

# 5
  • Мнения: 653

Комиците е копирано от разни западни подобни и затова не е уникално като Улицата.


а и Теди Москов го няма там, затова...
и свободата , която им даваше, много от нещата всъщност са импровизации

# 6
  • Мнения: 183
Ооо, смяла съм се до попикаване с "Улицата" Laughing.
Мая Новоселска ми е любимка.
Няма такова типче, като нея ( в добрия смисъл на думата разбира се)!
И Кръстьо Лафазанов и всичките..
Абе страхотно предаване Peace

# 7
  • Мнения: 544
Ша зема са маана от тоа живот.

Ще ти купя, ама друг път. Wink

Мнооого са добри...

# 8
  • Мнения: 1 352
Ша са нАпия, ша си рАзкъсам ризата, ш'са маана от тоо живот Joy........

Много любим ми е откъса, когато Кръстьо четеше новините, ял сандвич преди това и омазан покрай устата с лютеница.
Много ми липсва това предаване!

# 9
  • Мнения: 1 835
Бройте ме и мен в клуба!  Hug
Мая Новоселска е е дна от най-талантливите съвременни актриси - тя е уникат, няма друга като нея. Улицатааааааааааа - невероятно настроение носеше.

Спомняте ли си този епизод, в който Крюстьо Лафазанов се правеше на много услужлив, всъщност на нещо като Супермен (дори с характерната поза, че хуква веднага да реши проблема) и там имаше разни бисери от сорта:
- Калинка без точки - нарисувах й.
- Жена със срамна болест - хванах я.
- Бездомно хуче - ритнах го.
- Държава без бъдеще - напускам я.
- Паспорт без виза - оставам. (Шенген още беше в сила)

И на края както се готвеше да отлети за да реши поредния проблем, се отпусна безхаберно на един стол, кръстоса крак върху крак и каза:
- Дрееме ми.

# 10
  • Мнения: 184
Да това беше страхотно предаване и как иначе Теди Москов е гениален. Между другото отдавна не съм чувала нищо за него. Знаете ли над какво работи в момента?

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
Скоро беше при Славчо и сподели,как от 20 минути лента са ползвали примерно 3 за Улицата.И как в повечето случаи са карали без сценарий,а импровизирали.Толкова дълбочина съм усещала само в едно Новогодишно предаване на Слабаков.
А помните ли един скеч,в който героя на Лафазанов пишеше на майка си от КОзлодуй и и изпрати очертана ръчичката си,а на листа-свинско краче:0
С приятелката ми ползваме още един скеч от там.
Лафазанов говори по телефона:
-Тате,заклахте ли прасето?Аде,че много скъпо-и трясва слушалката.

# 12
  • Мнения: 198
Улицата  беше страхотна Peace

... тате тате, кога ще ми купиш братче?/ нещо такова беше/- Тате вече не може  Joy Joy Joy

а деЦкото- и нищо му нямало на пиленцето...  нямало му бутчетата, нямало му крилцата, нямала му трътката- някой иска ли трътка ?! Joy Joy

Много ми е любимо за трабанта, който дебнеше един да пресече  Laughing 

# 13
  • Мнения: 653
Много ми е любимо за трабанта, който дебнеше един да пресече  Laughing 

ауууу, да  Joy Joy Joy

# 14
  • Мнения: 184
Много ми е любимо за трабанта, който дебнеше един да пресече  Laughing 

ауууу, да  Joy Joy Joy
Верно, бях забравила този скеч Grinning

Общи условия

Активация на акаунт