ОТНОВО САМА

  • 1 742
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
И на мен на следродилна депресия ми намирисва...
Виж, проблеми винаги ще има. Според мен (с изключение на това с колата и раната, разбира се) повечето ти проблеми не са толкова лоши, колкото ги изкарваш, а и бързо би могла да се справиш с тях. Не си свикнала да си майка и може да си преуморена и за това да не ти достигат сили да се справиш. Вторачваш се прекалено много.
Съветът ми в случая е, ако не е направено още, нека мъжа ти си вземе отпуск по бащинство, мисля, че беше някъде около 2 месеца. Нека ти помага известно време, така ще ти е по-лесно. Ако го няма този вариант, предполагам, че поне един от бабите и дядовците не работи и ще може да помага.
Сънят и малко женски глезотиики ще ти се отразят добре Wink


Къде отиде и ти с тези 2 месеца бащинство. Още няма такова!!!

# 16
  • Мнения: 348
Добри съвети има по-горе, присъединявам се.

И още:
Животът е низ от случки. Когато престанем да ги виждаме като проблеми, а като задачи, всичко си е на мястото. 

Рядко се замисляме, че когато нямаме такива задачи, се чувстваме празни и сами си ги създаваме. Например: нямам гадже, задача - да си намеря... то пък ми стане съпруг и в ежедневието изникват някои слабости , задача - да си напаснем характерите... нямам дете, задача - да имам, а после задачки с кошове 24 ч. в денонощието... Вижда ни се трудно, а какво би било без трудното? ... Докато дойде задачата- как да свикна с това, че детето е излетяло от гнездото...Simple Smile  .. ами това си е животът, какво друго.

Мисли за постигнатото, макар и с трудности. Тъкмо те го правят по-сладко и ценено.

Общи условия

Активация на акаунт