проблем с кожата!!!

  • 572
  • 5
  •   1
Отговори
  Появи ми се то4но о4ертано тъмно петно от двете ъгъл4етата на устата до средата на бради4ката.Кожата ми е смесена към мазна,при устата ми е суха.Използвам мога да кажа ка4есвена козметика-измиващи,крем4ета и тн...на 25 години съм.Не съм се излагала на слънце,солариуми,..
 Кожата там ми е като пигментирала от тази сутрин...Не използвам избелващи,тониращи средства.около устата винаги съм слагала по-мазен крем от лицето ..интересното е е о4ертанието е правилно,като огледално еднакво от двете ъгъл4ета към бради4ката и следователно не е от разли4ните кремове.Като 4е ли там ми е и по-плътна...пък и никога не съм прекалявала с тях(С крем4ета).ходя месе4но на по4истване при много добра козмети4ка
 Моля за съвети и помощ от препатили!Петното не е много тъмно,но си е такова и не е нормално.
 Ще се радвам да полу4а вашите мнения Hug

# 1
  • Мнения: 1 540
Аз бих отишла на дерматолог. Не ми звучи като нещо, което да изчакаш само да мине... Най-добре е да посетиш дерматолог, за да ти даде компетентно мнение.

# 2
  • Мнения: 4 111
и моят съвет е да посетиш дерматолог. Успех!

# 3
  • Мнения: 751
и моят съвет е да посетиш дерматолог. Успех!
Момичетата са те посъветвали вече.Успех. Peace

# 4
 ДА,ОБА4Е НЯМАМ ТАЗИ ВЪЗМОЖНОСТ... Rolling Eyes
 Имам неотложни ангажименти известно време-нямам свободно време...
 колкото и така да зву4и,когато се касае за здравето..,но не мисля,4е е нещо кой знае какво толкова сериозно
 някой с такъв проблем има ли,нядявам се да отшуми
 

# 5
  • София
  • Мнения: 31
Ох, това е ужасен проблем Sad На мен така преди ми се образуваха точно както ти си ги описала около устната лишеи и беше голяма мъка. Кожата ми също е смесена, ходя на козметик редовно, не я пресушавам, не я мажа излишно, но..... появяваха ми се преди. Та тогава козметичката ми, която е и дерматолог ми предписа едно кремче Locoid Lipocrem (може и да не е точно така, защото от много време не съм се мазала с него), което се може по точно определена схема и за точно определен период от време. От тогава не са ми излизали лишеи по лицето. Но все пак не мисля, че е подходящо да си го взимаш този крем, защото може при теб проблемът да е съвсем различен, да не са лишеи и да е нужно друго лечение. Моят съвет е да се опиташ да отделиш време за дерматолог, защото тези проблеми трябва да се видят от специалист и може много дълго време да те мъчат ако се опиташ да си самопредписваш разни неща.  Дано бързо се справиш с проблема Hug

Общи условия

Активация на акаунт