Моля ПЛОВДИВЧАНКИ за съдействие в едно проучване

  • 1 891
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 841
Имам само няколко уточняващи въпроса:

- По силата на коя точка от КТ работодателят на майка с дете в детска градина или ясла, трябва да остойностява и заплаща времето, което тя прекарва пред компютъра, наблюдавайки детето си, вместо да си върши служебните задължения, при това - използвайки служебен компютър, интернет и т.н.?
- Колко и какви камери трябва да се монтират в едно помещение от 54 кв.м, за да "покриват" НЕПРЕКЪСНАТОТО и ХАОТИЧНО движение на 25 деца?
- Одобрявате ли камери в тоалетните? А в спалните помещения, където децата се преобличат за сън? Как точно предвиждате да стане защитата на това наблюдение, че да не става обект на нездрав интерес от страна на педофили и т.н.?

Апропо, мога да ви изредя над десет способа да си правиш каквото си искаш пред камера, без никой да се досети какво става всъщност  Twisted Evil Обаче не искам да давам идеи на добросъвестните лелки и да подхранвам параноята на майките  Twisted Evil

... И съм СТРАШНО щастлива, че докато подобни идеи се реализират, синът ми вече ще е излязъл от градината... Whistling

# 31
  • Мнения: 1 517
"Внимавай какво правиш, защото ще те видя".


Това точно ме изкефи  Joy
А ако децата са наясно, че са наблюдавани едва ли ще се чувстват добре. Може би в начало, докато са съвсем мънички ще им е по-спокойно, но като излязат от бебешката възраст определено няма да им е комфортно.
Довечера непременно ще питам дъщеря ми какво мисли по въпроса. Ще се постарая да не влагам никакви лични емоции по темата. Тя е на 5 и половина, достатъчно голяма да изрази някакво мнение дали ще и е приятно ако в оставащите и две години в градината аз мога да я наблюдавам.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
BirdsFlu, на първия ти въпрос не мога да отговоря  Peace Ако изобщо тръгне работота, ще се работи по въпроса да може да се гледа и през телефон.     
На другите ти въпроси... те са общо взето описани. Ограничението на времето и мястото на заснемане са именно с тази цел.
А за това как да правиш нещо без камерата а види... ясно е, че има начини, но не е това целта. Целта на наблюдение не е да се следи персонала, освен в часни случаи.
ДелтОв(И)ца, ще ми е интересно да разбера и мнението на детенце. Макар, да е вече извън възрастовата категория на проекта  Peace

# 33
  • España
  • Мнения: 342
В градината,в която ходи дъщеря ми има такива камери(живея в Испания).Микрофони няма,вижда се само картина.Достъпът става през интернет с парола,разли4на за всяко семейство.През телефон може да се гледа също.
Възрастта на децата е до 3 години,като най_малките са бебета на 3,4 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт