Кърмене и плодове и зеленчуци

  • 1 971
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 770
След четене на много материали се шашнах от многото неща, които не е препоръчително да се ядат докато се кърми :nervous: ...
Бихте ли споделили според вас кои неща не бива да се ядат в никакъв случай, кои може да се ядат по малко или да се въвеждат постепенно, и кои може да се ядат свободно. Имам предвид зеленчуците и плодовете. И най-вече кое от пазара в моментаможе да се яде спокойно без притеснения за бебчо  eat

# 1
  • София
  • Мнения: 3 847
Можеш да си ядеш от всичко. Само не се изхвърляй с количествата. И ако си алергична към някоя храна е желателно да я избягваш. Иначе гледаш да няма много нитрати. Най-добре да изчакаш да дойде сезона на съответният плод или зеленчук и тогава да го включваш в менюто си.

Поне аз така правя. За сега нямам проблеми.

Хи-хи-хи. Можеш да тренираш захранването първо върху себе си.

# 2
  • Мнения: 385
Като цяло всичко е с нитрати особено щом се появи много преди сезона. Предпазването от нитратите е трудно, ако нямаш някой близък роднина с градина. Видими проблеми за бебо няма, разбира се. Аз беля краставиците примерно, за да намаля дозата нитрати.

Иначе на  моя бебо му влияят всички бобни - зрял и зелен фасул, грах, леща. Като ям ядене само от такъв зеленчук и той плаче много след кърмене все едно не съм му дала любима храна, а отрова. Черешите също му създадоха този проблем. Та ям ягоди и малини  сега.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз искам да попитам нещо във връзка с темата.
Понеже от чрешите страшно се подувам, чудех се какво ли би станало ако пия еспумизан на таблетки? Този дето го рекламират по телевизията?
Той мисля, че е същият като този който давам на капки на Ерик.
Как мислите - няма ли с един куршим два заека да уцеля? Wink
Хем моето подуване, хем да повлияя и по този начин на коликите на Ерик? Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 3 847
dodo_dodo,

Би било чудесно, ако работи. Трябва да се прочете внимателно листовката. Един аптекар ми каза, че Саб Симплекс-а действал механично. Ако и Еспумизан-а действа така - няма да се получи. Но ти можеш да попиташ в някоя аптека.

Ако се решиш - сподели после, моля.

# 5
  • Мнения: 1 770
Цитат на: dodo_dodo
Аз искам да попитам нещо във връзка с темата.
Понеже от чрешите страшно се подувам, чудех се какво ли би станало ако пия еспумизан на таблетки? Този дето го рекламират по телевизията?
Той мисля, че е същият като този който давам на капки на Ерик.
Как мислите - няма ли с един куршим два заека да уцеля? Wink
Хем моето подуване, хем да повлияя и по този начин на коликите на Ерик? Grinning


А защо не пробваш с капките? Те са и за възрастни също.

Общи условия

Активация на акаунт