Стройни и красиви - диетите ЗА и ПРОТИВ

  • 26 661
  • 197
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 959
...диета може да те докара до психиатрия...
Предизвикателната Зорита, ще Те доведе ако й позволиш! Аз под понятието "диета" разбирам не ограничителен режим, а начин на хранене, който е достатъчно здравословен за да го продължиш доста дълго време. Поздравления за цигарите, успех и с останалите 7кг, наистина Си падаш по предизвикателствата с/ у съдбата, да поставяш подобни цели преди Коледните и НГ празници ще изисква доста воля, дано да успееш! За приятелката Ти, явно такъв метаболизъм има, но не всички са като нея!

# 136
  • Мнения: 1 380

Който има проблем с килограмите,трябва изобщо да си промени начина на хранене,на това му се казва режим,който ако спазваш,няма да си гладен,но няма и да си дебел.
Абсолютно съм съгласна.И аз не мога стоя много време гладна....

# 137
  • Мнения: 260

Който има проблем с килограмите,трябва изобщо да си промени начина на хранене,на това му се казва режим,който ако спазваш,няма да си гладен,но няма и да си дебел.
Абсолютно съм съгласна.И аз не мога стоя много време гладна....
АЗ СЪЩО НЕМОГА ДА СТОЯ ГЛАДНА,НО АКО НЕ ХАПНА МЕСО ВСЕИ СЪМ СИ ГЛАДНА.ИМА ЛИ ЗЕЛЕНЧУК КОЙТО ДА ЗАМЕСТВА МЕСОТО КАТО ЗАСИЩАНЕ

# 138
  • Мнения: 1 380

Който има проблем с килограмите,трябва изобщо да си промени начина на хранене,на това му се казва режим,който ако спазваш,няма да си гладен,но няма и да си дебел.
Абсолютно съм съгласна.И аз не мога стоя много време гладна....
АЗ СЪЩО НЕМОГА ДА СТОЯ ГЛАДНА,НО АКО НЕ ХАПНА МЕСО ВСЕИ СЪМ СИ ГЛАДНА.ИМА ЛИ ЗЕЛЕНЧУК КОЙТО ДА ЗАМЕСТВА МЕСОТО КАТО ЗАСИЩАНЕ
Да картофи, моркови, грах....
Зависи какво предпочиташ.

# 139
  • Мнения: 1 258
Аз пък без месце мога,но без миш-маш поне веднъж в седмицата не мога.

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064

Който има проблем с килограмите,трябва изобщо да си промени начина на хранене,на това му се казва режим,който ако спазваш,няма да си гладен,но няма и да си дебел.
Абсолютно съм съгласна.И аз не мога стоя много време гладна....
АЗ СЪЩО НЕМОГА ДА СТОЯ ГЛАДНА,НО АКО НЕ ХАПНА МЕСО ВСЕИ СЪМ СИ ГЛАДНА.ИМА ЛИ ЗЕЛЕНЧУК КОЙТО ДА ЗАМЕСТВА МЕСОТО КАТО ЗАСИЩАНЕ

Аз пък без месце мога,но без миш-маш поне веднъж в седмицата не мога.

Направо сте готови Дюканки Simple Smile Ако разбирам правилно Алма, че яде и месо, а не само миш-маш Wink

# 141
  • Мнения: 1 258
Хапвам месо,но предпочитам да го няма в менюто  Wink

# 142
  • Мнения: 2 110
За диета трябва да се говори когато човек има здравословни проблеми. Под здравословно хранена когато човек иска да е здрав. Аз съм против всякакви "диети" разпространявани по списания и форуми. Всяка диета трябва да се консултира със специалист.

# 143
  • Мнения: 4 678
Против ..диети Peace

# 144
Много зависи от организма и състоянието на човека.Така че , не винаги диетата е решение.

# 145
 smile3518
само да не ям ..... Тъпо .... бе , аз си ям колкото ща и пак съм си хърба ..... Против диетата  съм ...

# 146
  • Мнения: 1 380
smile3518
само да не ям ..... Тъпо .... бе , аз си ям колкото ща и пак съм си хърба ..... Против диетата  съм ...
Е защо се оплакваш тогава....другите жени дават мило и драго да свалят някой друг килограм , а ти ....Ша рИвеш.... #Crazy

# 147
  • Мнения: 59
Абе, не знам вредни ли са, полезни ли са, има ли смисъл от тях, и пр. НО моята равносметка от празниците до момента е ... + 4 кг  newsm45 newsm45 newsm45
И повече от ясно е, че (както се казва) "от понеделник съм на диета" !!!
Докато дойде понеделник обаче, ще продължавам да празнувам, защото на 31-ви ме чака едно сладко малко печено прасенце  Peace

# 148
  • Мнения: 1 380
Абе, не знам вредни ли са, полезни ли са, има ли смисъл от тях, и пр. НО моята равносметка от празниците до момента е ... + 4 кг  newsm45 newsm45 newsm45
И повече от ясно е, че (както се казва) "от понеделник съм на диета" !!!
Докато дойде понеделник обаче, ще продължавам да празнувам, защото на 31-ви ме чака едно сладко малко печено прасенце  Peace
Е добре де, след Нова година на диета.....споко 4 кила не са нищо.....

# 149
  • Мнения: 59
4 кила не са нищо, ама ако ти се лепят не на дупето  hahaha Животът обаче е жесток и те си отиват точно там ...

Общи условия

Активация на акаунт