Хорааа, какво става ??? Няма ли да има най-накрая общофорумска среща ???

  • 11 780
  • 243
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 473
Гледам календара.
Вариантите са 19-ти декември (петък), 20-ти (събота), 26-ти (петък), 27-ми (събота).
Предполагам обаче, че ще слеят почивните дни между Коледа и Нова година и най-вероятно повечето хора ще пътуват и ще заминат на почивка, така че остават 19-20 декември като вариант.

Предполагам, че ще излезеш права за сливането на празниците, и все пак гласувам за 27-ми. Друго ще е настроението някак между двата празника. Wink В краен случай - каквото реши болшенството. Peace

# 16
  • Мнения: 2 891
Чудесно е,ч е се организира още от сега. Така всеки може да си направи сметка. Капарото също е наложително Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7 474


Ахам, но никога не е сигурна. Като се сетя как си изгърмях патроните на халос миналата година. Преброяването във форума не дава дори и приблизителна представа за броя присъстващи. Единственият сигурен начин за узнаване на точната бройка е предварително капаро.

Много неприятно и некоректно се получи тогава,
от 180 заявени дойдоха около 40 само май  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 423
Ако е около Коледа, имплантирам нокти,
коса и цици и идвам. Да сте подготвени.

# 19
  • Мнения: 212
Ако е около Коледа, като се сетя за ужаса да пътуваш до София от провинцията по Коледно време, ми се струва, че малко хора от провинцията биха се навили да дойдат. Ще си стане ваше си, софийско събиране. Което не е лошо де, ама не е лошо и повече хора от прованса да дойдат ако искат

# 20
  • Мнения: 118
Мда ,има мощно насрещно движение.
 Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 2 623
Благодаря /предполагам е Мамма/ за анкетата   bouquet
Виждам, че на много хора им е домъчняло както и на мен  Hug
Обаче се надявам да не стане като миналата година -
фирмено парти и купон на бг-мамма на една и съща дата  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
от 180 заявени дойдоха около 40 само май  Crossing Arms
Shocked Ай стига бе! Кога това?

Аз съм за 19-ти. Мене коледното настроение и без друго ме хваща от ноември Grinning А по празниците почти всички пътуват Confused

Искам да се маскирам като баба Цоцолана Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
Гласувах за 19-ти. Още няма да ни е писнало от софри, а около Коледа и НГ може би ще пътувам, както и много от вас... На 26-ти мойту Шош прави 2 години, така, че не ми се иска да се наложи да черпя всички потребители... Mr. Green

# 24
  • Мнения: 7 474
Shocked Ай стига бе! Кога това?


Миналата година за Коледния купон ooooh! ,
крайно неудобно се получи Crossing Arms
Заведението между другото беше много хубаво.

# 25
  • Мнения: 4 195
Гласувах за 19-ти. Още няма да ни е писнало от софри, а около Коледа и НГ може би ще пътувам, както и много от вас... На 26-ти мойту Шош прави 2 години, така, че не ми се иска да се наложи да черпя всички потребители... Mr. Green
нито пък аз на 19-ти Crossing Arms
баси други дати с теб да си бяхме избрали да раждаме, винаги на тези има я форумски купони, я фирмени, я нам си кви Tired
........но като се замисля, ако дойдат 150 форумки иполучи 150 подаръка дребния, а?А? Гот, А? Blush

# 26
  • Мнения: 10 758
Гледам календара.
Вариантите са 19-ти декември (петък), 20-ти (събота), 26-ти (петък), 27-ми (събота).
Предполагам обаче, че ще слеят почивните дни между Коледа и Нова година и най-вероятно повечето хора ще пътуват и ще заминат на почивка, така че остават 19-20 декември като вариант.
Ако кажете, ще добавя анкета.



По- миналата година беше след Коледа и имаше доста народ.
Миналата година беше преди Коледа.Доста хора  си правеха по това време фирмените коледни тържества и не можаха да дойдат.
Доста си пеех за това, ама кой ли ме чу Crossing Arms


# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
...
........но като се замисля, ако дойдат 150 форумки иполучи 150 подаръка дребния, а?А? Гот, А? Blush

Ми, ако Бомбата настоява...  Blush

# 28
  • Мнения: 2 018
И на мен ми се иска да дойда на едно софийско събиране, но май няма как да стане. Много сте далечеее.  Sad

# 29
  • Мнения: 5 393
Датата за мен е без значение, поне за момента. Ще се съобразя с болшинството.

Общи условия

Активация на акаунт