питане за тест за бременност?

  • 4 388
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 876
ДА ,нали и аз казах че е раничко! Обаче си го бях купила вече и понеже не се надявам много , реших да го  направя и да мирна. То пък взе че се появи нещо странно newsm78?!?!?
Ще поизчакам и ще ви пиша за развитието.

п.п. От това любопитство си докорах нови размешления newsm78

# 31
  • Мнения: 437
ДА ,нали и аз казах че е раничко! Обаче си го бях купила вече и понеже не се надявам много , реших да го  направя и да мирна. То пък взе че се появи нещо странно newsm78?!?!?
Ще поизчакам и ще ви пиша за развитието.

п.п. От това любопитство си докорах нови размешления newsm78

Ами то и на мен овуто ми беше на 08.07. и сега ме сърбят ръцете за тест. Болят ме и гърдите и малко яйчниците. Надявам се и двете да видим така желените чертички. Направо се чудя как ще изчакам до другата седмица.
Успех, дано наистина да си бременна, пожелавам ти го от сърце!

# 32
  • Мнения: 1 419
ако сте толкова любопитни пуснете, но да не се разочаровате - тук има фермани изписани за ранното тестване, а аз и куп други момичета ше потвърдим, че гърдите след ову се подуват при голяма част от жените и преди да дойде М. спадат - даже пусках анкета за това преди време
а този месец мога да ви потвърдя, че бях на ръба да пусна тест точно заради това, но ето че ден преди да ми дойде, гърдите вече са ми спаднали и чакам лелката в захлас Wink

Търпенив му е майката  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 2 876
Благодаря ти АДИ, и аз ти го пожелавам на теб! Ще чакаме заедно.
На мен трябва да ми дойде но 22-ри, и мисля да си го направя на 23 ако не ми....
 Praynig
ЕХХХ мечти, мечтиии...  Ех чакане, чакане!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 876
АДИ, да те питам нещо. На мен днес ми е 7-ми ден от овуто/то и на теб/,
Днес ми е много гадно на корема, все едно всеки момент ще ми дойде.
Ти усещаш ли нещо?

# 35
  • Мнения: 980
БУ честито и леко бременеене

# 36
  • Мнения: 437
АДИ, да те питам нещо. На мен днес ми е 7-ми ден от овуто/то и на теб/,
Днес ми е много гадно на корема, все едно всеки момент ще ми дойде.
Ти усещаш ли нещо?
Извинявай, чак сега виждам въпроса ти. Усещам някакви тъпи болки в яйчниците. Боляха ме зърната на гърдите, а сега вече няма никаква болка. Сега незнам да чакам ли лелката в петък или да се надявам да видя двете чертички. Спрях да си търся симптоми, защото много приличат на ПМС. А толкова ми се иска този път да сме успяли с бебеправенето. Ще ти стискам палци! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 154
Момичета (Ади и Кети), ще ви помоля да не обръщате темата на чат. Имате три избора:
1. Пишете си лични съобщения
2. Пишете това в седмичната тема
3. Влезте в чата и си говорете

Надявам се на разбиране от ваша страна Grinning

И Честито, Бу! Леко бременеене!

# 38
  • Мнения: 2 309
И аз се присъединявам към чакащите заветната дата 23.07. На 18.07 си направих тест, втората черта беше толкова бледа, че мъжа ми каза, че си внушавам, а иначе т.нар.симптоми са точно като ПМС, само че не ме болят гърдите. чакам и се надявам baby_neutral

# 39
  • Мнения: 419
Искам да попитам някой знае ли в колко часа е най-подходящо човек да си направи тест за бременност?

# 40
  • Мнения: 3 376
Искам да попитам някой знае ли в колко часа е най-подходящо човек да си направи тест за бременност?

Не е въпросът в часа, а в урината, която използваш. Най-добре да е първата сутрешна урина, тъй като в нея нивото на ЧХГ е най-високо. Успех.

# 41
  • Мнения: 295
наскоро имах подобна случка, точно с Surecheck и то с 2 теста. но след като отидох на лекар се оказа, че не бях бременна Sad . доктора също ми направи тест за бременно, но съвсем друга марка, малко по-скъп. но каза, че е доста по-хубав. като му обясних за моите "чертички" каза, че по-принцип и като косъм да има чертичка е положителен теста, но в този случай може би става въпрос за разтичане на мастилото при по-некачествените тестове като Surecheck.
с две думи - отиди на лекар и нека той/тя ни направи от техните тестове. стискам палци наистина да си бременна и ако е така - леко бременеене Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт