КАШЛЯ ВЕЧЕ 20 ДНИ

  • 1 059
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 718
 Здравейте,д-р Нивеа бейби,дъщеря ми е на 2г и 2м и вече е болна от 20 дни.В началото имаше страхотна хрема,която не се повлияваше от нищо.После започна и кашлицата-постоянна,в началото суха,сега се опитва да отхрачва,но не успява и честичко дори повръща слузта. Започнахме лечение със сироп Ериус + Еуреспан.Не помогна,пихме антибиотик Цефзил,който отряза хремата,но кашлицата си остана.После ни изписаха Синекод и да продължим с Ериуса.По моя инициатива съм и давала и капки Умкалор и сироп Студал.Детето ми продължава да кашля и да се дави.Пробвах и с бабешки лекове и те не ми помогнаха.
 Кашлицата ни е най-вече сутрин-почти непрестанна до обяд.Някой път прави криза и през ноща,но по-рядко.
 През целият период детето ми не е вдигало температура,3 пъти я водих да я преслушват и гърдите са и чисти,гърлото също не е зачервено.
 Моля ви дайте ми съвет с каво да лекувам тази кашлица?
Много,много ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 760
Кашлица за съжаление не се лекува от дистанция! най-добре е заведете да я прегледа детски пулмолог и той да прецени лечението- много е вероятно да се е прибавила алергична компонента. Освен това многото сиропи за кашлица понякога имат обратен ефект особенно ако не кашля поради засягане на белите дробове, а от гърлото или поради хрема.

Общи условия

Активация на акаунт