До НОЕМВРИ не остана, коя ли ще е следващата мама!

  • 11 931
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Хайде и ние да се запишем в новата тамичка.
Добре дошма на новата ни мама   bouquet
Тонеса, винаги, когато съм питала док колко тежи бебето, той ми е отговарял, че това е невъзможно да се каже с точност от преглед с ехограф, тъй като този апарат не измерва теглото. Самото то се изчислявало па незнам си какви параметри при измерването с ехографа. С две думи - като му задам въпроса "колко тежи беба", той ми казва "всичко при теб е в нормалните граници, за това виж по г.с. в таблицата на какво тегло отговаря". С това се изчерпва въпросът за килограмите.  Simple Smile

Мами, какво ще кажете да си спретнем една срещичка, че то време не остана вече?

# 31
  • Мнения: 24
Здарвейте мами - ех,че хубаво временце се е отворило - само за по биричка в парка - ако не бяха онези чудовищни киселини, с които се сдобих на последък - коя ли ще е следващата мама наистина Laughing
Лек ден  и целувки на пупите

# 32
  • Попово
  • Мнения: 687
Ели, има пълната подкрепа на многолюдното ми семейство  Heart Eyes дано всичко е наред с нея и бебчо  Praynig
ах, ах, какво да кажа за послушанието аз не знам, и двамцата ми сина да са здрави много са палави  Sunglasses всъщност Тошко е палаво овне, а Гого е инатест скорпион  Mr. Green дано малката калпазанка излезе везинчка, че да ги обича такива каквито са Simple Smile ако пък дойде на 20 октомври ще бъде най-хубавия подарък за който дори не съм си помисляла  Simple Smile
за мерките, не са ми казвали колко тежи бебка по простата причина че не съм питала а не им вярвам, видеозона давал +-400гр, на база мерки- глава, бедро и обиколка корем... така ч, колкото толкова  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 88


Само леко напомняне към бандата на "Дон Вито" - мацки, аз съм вече в Сф, та се замислям- не е ли вече време за срещичка, че после не се знае коя как и къде ............ newsm78 Hug
Сиска, Хот Лейди, Галисис, Шопи, Валя, Руми.....и който друг пожелае - ще измислим ли нещо?  newsm78 Flutter

Мишленце и аз бих искала да се присъединя,ако нямате нищо напротив де Embarassed

# 34
  • някъде там......
  • Мнения: 477


Само леко напомняне към бандата на "Дон Вито" - мацки, аз съм вече в Сф, та се замислям- не е ли вече време за срещичка, че после не се знае коя как и къде ............ newsm78 Hug
Сиска, Хот Лейди, Галисис, Шопи, Валя, Руми.....и който друг пожелае - ще измислим ли нещо?  newsm78 Flutter

Мишленце и аз бих искала да се присъединя,ако нямате нищо напротив де Embarassed

Коя беше майсторката на резервациите? Аз съм в болнични вече, надявам се и всички останали, така че, когато кажете - там съм. Heart Eyes

# 35
  • София
  • Мнения: 293
Ооо, Мишленце  Hug
Много ще се радвам да се съберем скоро. Само да кажа - утре имам работа във вашия квартал, така че ако искаш може да се видим.  Wink
martusha , може ли да задаваш такива въпроси?! Нападай - добре дошла си  Hug

# 36
  • Мнения: 57
Ели,стискаме палци с бебо всичко да е наред при вас,пращам ти много положителна енергия и се моля всичко да е наред Praynig Praynig Praynig

Добре дошла на новата мама  bouquet

Тонеска,на мен само на 3Д са ми казвали колко тежи бебо+ - 100 гр.иначе на обикновен ехограф,доки ми казва на коя седмица отговаря бебо и после по някаква таблица ми казва колко трябва да тежи.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
Ооо, Мишленце  Hug
Много ще се радвам да се съберем скоро. Само да кажа - утре имам работа във вашия квартал, така че ако искаш може да се видим.  Wink
martusha , може ли да задаваш такива въпроси?! Нападай - добре дошла си  Hug
Ами ако кажете- може и утре! Аз съм навита винаги!  Hug
Както кажете, само да не е в четвъртък, че сме на РД
Мартушке, добре си дошла - както е казал Мечо Пух- колкото повече- толкова повече. По-весело ще е! Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 293
Мишле, аз за следобедно кафе мога утре, а вечерна сме на гости.  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 88
Ооо, Мишленце  Hug
Много ще се радвам да се съберем скоро. Само да кажа - утре имам работа във вашия квартал, така че ако искаш може да се видим.  Wink
martusha , може ли да задаваш такива въпроси?! Нападай - добре дошла си  Hug
Ами ако кажете- може и утре! Аз съм навита винаги!  Hug
Както кажете, само да не е в четвъртък, че сме на РД
Мартушке, добре си дошла - както е казал Мечо Пух- колкото повече- толкова повече. По-весело ще е! Flutter

Благодаря, аз съм готова по всяко време,измисляме час и място и съм първа писта!!! Peace

# 40
  • Мнения: 13
Скъпи мами, гледам, говори се за гъбички. Аз засега нямам, но може ли някой да ми каже кога за последно трябва да си направи човек микробиология, та да е сигурен, че като се тръгне да се ражда, всичко ще е ОК newsm78

# 41
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Здравейте, при нас нещата не са както ми се иска. Бебо има някаква инфекция. Не се храни, на глюкоза е, вързан е за система, има и газова тръбичка в дупето, преливаха му кръв /имал нисък хемоглобин/.  Резултатите от изследванията не са излезли и още не се знае каква точно е причината, но аз си мисля че е вътреболнична инфекция. Разболяха се няколко бебета накуп. А от снощи има още 6 бебета болни. Иначе от няколко дни е изваден от термолеглото и е на количка.
 Важното е, че от днес вече му дават по малко водичка и сряда може би ще се захрани с биберон отново. Радвам се поне, че не спадна на тегло, а е задържал. Надявам се това да са последните му трудностти и да си го приберем вече.

# 42
  • София
  • Мнения: 70
Мери, дано всичко да е наред и не е нещо сложно, за да се приберете вече в къщи и да се свършват мъките ви. Аз съм сигурна, че ви чакат много хубави и щастливи дни заедно  Hug   Hug   Hug    Hug    Hug    Hug

# 43
  • Мнения: 187
Мери,миличка,  Praynig PraynigСигурна съм че всичко ще се оправи Praynig

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 130
Мери стискам силно палци всичко да се оправи! newsm17 newsm10 newsm17 Не се притеснявай! Hug Бебо е силен малък мъж и ще се справи бързо и лесно, а ти трябва да си спокойна заради него! smile3521
Лека и спокойна вечер от мен! И дано да си поспите! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт