Раждане при д-р Герджиков - Шейново?

  • 14 991
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
аз също раждах при д-р Герджиков,секцио.този човек е уникален!обяснява.обръща внимание и винаги усмихнат.а пък ие симпатичен!  Grinning изключително доволна съм от него!

# 16
  • Мнения: 23
Този д-р Герджиков,около 35 годишен ли е ?Малкото му име Николай ли е ?

# 17
  • Мнения: 10
м.. да- същият е- Николай Герджиков се казва

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте!
Аз съм бременна в 12 г.с. и си търся лекар, който да ми води бременността. Получих препоръки за д-р Герджиков. Знаете ли къде е кабинета му? Какво е работното му време с пациенти към здравната каса?
Благодаря!

# 19
  • Мнения: 0
Страхотен лекар и професионалист.

# 20
  • Мнения: 7 109
Не съм сигурна, че Герджиков работи със здравна каса. Май вече не е в кабинета за ЖК (която в Шейново е платена). Поне така разбрах миналата година, когато ползвах услугите на болницата.  Peace
Доколкото знам, има договорка да преглежда в кабинета на една госпожа, която аз недолюбвам и по тази причина не бих направила реклама на практиката й.

# 21
  • Мнения: 3
Д-р Николай Герджиков има кабинет в Лозенец, преглежда само във вторник и НЕ работи със здравната каса в частния му кабинет.
УНИКАЛЕН ЛЕКАР, с главно Л, венчан за професията си, препоръчвам го с две ръце и два крака Simple Smile))) Родих при него и ако забременея пак отновонего ще избера. Препоръчах го на мои близки, всички са изключително доволни!

# 22
  • София
  • Мнения: 25
За д-р Герджиков -  newsm20
Родих при него преди две седмици - уникално добър и като лекар и като човек!!!  smile3501 Беше до мен повече от 12 часа, а след това по време на престоя ми в Шейново идваше при всеки удобен случай да провери дали съм добре!!!
Препоръчвам го с двете си ръце!!! Отдавна не бях срещала лекар с толкова добро отношение към пациентите си!!!  newsm10
Сега със сигурност само при него ще ходя на профилактични прегледи (разбрах, че има частна практика)

# 23
  • Мнения: 3
Най-странното е, че преглежда в "Шейново", обаче не се плаща на регистратурата. Не издава амбулаторен лист, не дава нито фактура, нито касова бележка. 70-те лева си ги слага в джоба. Ами да си отвори лична клиника тогава. А и в този случай трябва да дава касов бон, тъй като иначе се спестава ДДС-то. Не са много нормални тези практики за ползване на техниката на държавната болница и за слагане на парите в личния джоб.

# 24
  • Мнения: 13
Най-странното е, че преглежда в "Шейново", обаче не се плаща на регистратурата. Не издава амбулаторен лист, не дава нито фактура, нито касова бележка. 70-те лева си ги слага в джоба. Ами да си отвори лична клиника тогава. А и в този случай трябва да дава касов бон, тъй като иначе се спестава ДДС-то. Не са много нормални тези практики за ползване на техниката на държавната болница и за слагане на парите в личния джоб.
докторът наистина е изключителен, но не бих отишла пак при него, именно заради тази практика с парите и наистина не работи и не признава здравната каса. Да работи в частна болница тогава. И той, и всички като него, които работят в държавната, но искат да им плащаш на частно. Хем от пациента взимат, хем и от касата после. Просто повечето са търговци, а не лекари. Поне Герджиков е внимателен към пациентите и им обръща внимание.

Общи условия

Активация на акаунт