Падат ли много вашите деца?

  • 2 326
  • 58
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 343
Моят син от 2 месеца вече ходи,така и не се научи да се крепи,челото му е като релефна карта,синьо,червено,направо незнам вече...а ужким винаги съм до него,как стават нещата за части от секундата и хоп-нова цицина,последните 2 пъти все цели касата на вратата,направо изтръпвам като се сетя...опасни ли са цицините?И всички ли в началото са така и докога е това начало?

# 1
  • Мнения: 4 784
Ами повечето са така. Ако те успокоява това, моят беше същия!
Като се стабилизира с ходенето, се почна с катеренето и опити за превземане на непосилни за възрастта му препятствия. Всеки ден сме в опасна ситуация. Вече няколко пъти въздуха ми е спирал от стрес.

# 2
  • Мнения: 4 433
Юнак без рана не може Simple Smile
Алекс все още си ходи със синините Stop

# 3
  • Мнения: 2 960
Ами "НЕ" не пада,защото съм като навита пружинка Mr. Green неотлъчно до него.От прохождането до сега...вече седем-осем месеца съм "позволила"едно падане от леглото/скочи бързо сам и не повтори ,защото се стресна Rolling Eyes/ и още едно от нашата спалня ,защото се търкаляше и се лиготеше ,а аз не успях да го стигна като правеше поредното кълбо Embarassed.Та само две падания върху килима-това са ни "постиженията".Ама и синът ми си беше смел но предпазлив и внимаваше къде ходи,къде има препятствия-абе и той внимава и аз.Така ,че паданията ни са няколко Peace

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не не падаше.

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Миналата година раните по коленете и зарастнаха чак като отидохме на морето  ooooh!

# 6
  • Мнения: 109
Пада и още как LaughingСега е малко по-добре,но съвсем малко.Това че върви напред,а гледа назад изобщо не го смущава.....не внимава изобщо и препятствията от които боли не ги забелязва докъто не го връхлетят Mr. GreenРоман мога да напиша по темата,но съм се примирила че просто има по-невнимателни и несъобразителни деца измежду които е и моето.Така че споко.

# 7
  • Мнения: 117
Е чак много не,ама на нас още ни се случва така,както си ходи да се спъне и да падне.А за цицините знам,че е хубаво като се удари да стане цицина.

# 8
  • Мнения: 209
Ами повечето са така. Ако те успокоява това, моят беше същия!
Като се стабилизира с ходенето, се почна с катеренето и опити за превземане на непосилни за възрастта му препятствия. Всеки ден сме в опасна ситуация. Вече няколко пъти въздуха ми е спирал от стрес.

даже доста време го държах на коланите за прохождащи, и майките около мен само роптаеха, че то така нямало да се научи да пада и т.н. но сега нещата откъм ходене са доста по-спокойни, но пък за сметка на това се катери навсякъде.

# 9
  • Мнения: 1 674
Пада и още как.Имам чувсвото,че се спъва и сама си преплита краката.Успявам да я хвана повечето пъти.А аз си мислех,че само моето пада така начесто. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 362
На тази възраст/ година и 4/5 месеца,та чак до 2 години падаше доста често,сега малко по рядко  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 197
Mоето не е падало много докато прохождаше. Започна да пада чак по-късно когато започна да тича или просто да си върви по улиците до нас (тук е като терен за бягане с препятствия и екстремни преживявания - ако няма коли значи дупката е яма). Иначе челото никога не си е уцелвала- няколко пъти си разби устата, а в повечето случаи само си образува синявици по краката.
Няма страшно, някои и като възрастни падат много. Важното е да не личи Grinning

# 12
  • Мнения: 2 090
Вече не пада толкова често,но допреди няколко месеца-на всяка втора крачка Crazy

# 13
  • Мнения: 2 521
Ами как няма да пада като преди месец проходи и вече иска да тича Simple Smileне му е приятно това спокойно ходене, и естествено е постоянно маркиран Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 5 079
Не падаше много като проходи, може би защото сравнително късно (2г и 2м) се реши да направи първи стъпки и беше много предпазлив.

Общи условия

Активация на акаунт