Обувките

  • 3 683
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Благодаря на всчики, които се включиха. И аз се сетих да искам кутии за обувки, но си представям как ще ме погледнат Confused Rolling Eyes

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10118155  това изглежда много добро, но не ми е ясно дали имат магазин в БГ?

dianivo това магазинчето, което по 1 евро ли е? Thinking знам го горе долу района там Peace колко струват можеш ли да ми кажеш?
Да, мисля, че така се нарича! Оня ден ходих пак и си купих още една кутия с размери 55/35/25 с капак -бяла прозрачна , лъскава  с тъмносин капак.-12лв.Има и по-големи и по-малки! Вижда се всичко, като го подредиш! Аз ги слагам в гардероба отдолу и побират много неща! Има различни големини и размери! Като влезеш в магазина се намират на едни рафтове отсреща, в дясно!!! Peace

# 31
  • Мнения: 1 629
Реших си проблема. В Метро продават едни касетки, които се сглобяват за по 5лв и стотинки и с три такива касетки всичко ми се подреди. Супер стана и то за 15 лв. Гледах ги иначе днес тези кутии, има ги в МР. Бриколаж за по 13-14лв, но ми се стори, че ако ги сложа една върху друга ще се смачкат, пък за тези картонените да не говорим!Така че благодаря много на всички отзовали се Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 8 999
Аз си купих от Икея тържествени кутии, които стоят на стелажа в антрето. За неофициалния обувен арсенал пригаждам който и да е кашон /с подходящ размер/ - имам изградена мрежа за доставка от кварталните магазини.

# 33
  • Мнения: 147
имам един въпрос, малко встрани от темата, но все пак авторката вече си купи кутии, а и ние си имаме шкафче Simple Smile но то става само за обувки, както и повечето кутии, а зимния сезон идва..моля дайте идеи какво правите с ботушите, те няма как да се съберат в шкафчето, а в нашия коридор няма място дори за гардероб Sad

# 34
  • Мнения: 1 629
Точно защото няма как да се съберат в шкафа за обувки не си купих шкаф Wink На стената няма ли някъде място за един шкаф? Иначе сега в едно магазинче по 1лв видях пластмасово шкафче за обувки за 10 лв. Трябва да се сглоби и изглеждаше не лошо Rolling Eyes

# 35
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз имам същия проблем......само където моите обувки са в пликове на балкона......има едни шкафчета по 25лв. пластмасови с четри дълбоки чекмеджета.По-натам от тях ще си вземем.Виждала съм ги в магазините по левче и имаме едно в къщи-мъжа ми го купи от някъде.Много е удобно,но предпочетох до го използвам за други неща в момента за това ще си купим още едно за обувките ни Peace
А вариянта обувки в кутии и под леглото съм против-особено,ако имат лоша миризма tantrum

# 36
  • Мнения: 1 629
А обувки в касетки в гардероба против ли си? Ако искате мога да снимам и да ви покажа как стана? За съжаление не мога преди и след, защото оправих кочината вече Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 965
имам един въпрос, малко встрани от темата, но все пак авторката вече си купи кутии, а и ние си имаме шкафче Simple Smile но то става само за обувки, както и повечето кутии, а зимния сезон идва..моля дайте идеи какво правите с ботушите, те няма как да се съберат в шкафчето, а в нашия коридор няма място дори за гардероб Sad

Ооо, аз също мислех, че в нашия коридор няма място за гардероб и много страдах, докато не реших уж да се откажа и от малкото място, за сметка на гардероба. Оказа се, че се събира - просто търсех с определени размери и намерих.
Сега гардеробът е от 3 части - едната е с вратичка и закачалка (за якетата - събира само сезонните якета на 4-мата, а тези за другите сезони държа в гардеробите в стаята), по средата има открита закачалка, а третата част са рафтове за кутии (в тях си държа и обувки, и ботуши - прегънати на 2 - видях начина на прегъване в оригиналните кутии; кутиите специално си поисках от един магазин за евтини обувки до нас, които продават обувките в пликчета, а кутиите ползват в склада - дадох им 10 лв. за 15 кутии и готово). Обувките, които носим в момента, прибираме в килера - зад входната врата има мокро помещение, което трансформирахме в килер с рафтчета - на горните си държа разни легени, прахосмукачка, инструменти на мъжа ми и т.н., а долният рафт нарочно го оставихме по-висок и го покрихме с балатум, за да може директно да си редим вътре обувките и да не ги трупаме по коридора).  Peace

# 38
  • Мнения: 1 629
никога не съм виждала мокро помещение newsm78

# 39
  • Мнения: 4 965
никога не съм виждала мокро помещение newsm78

Представлява нещо като малко по-голям килер и към него има връзки за тръбите - идеята е да се ползва в него да стои пералня, примерно. Не знам дали успявам да го обясня. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 629
Мда схванах, но такива нещо май съм виждала само по филмите или в по-старите апартаменти. Вече новото строителство май не предлага такова нещо!

# 41
  • Мнения: 4 965
Мда схванах, но такива нещо май съм виждала само по филмите или в по-старите апартаменти. Вече новото строителство май не предлага такова нещо!

Мнеее, нашият апартамент е на 7 г.
А в повечето новостроящи кооперации с по-големи апартаменти - има (тъкмо четох по разни сайтове за имоти).
И старите апартаменти също имат, наистина.
Но май само на по-голяма квадратура има подобни "мокри" и "сухи" помещения (те са същото, но без връзки за тръбите и са си точно килери или дрешници). В едностайни и двустайни не съм виждала. Peace

# 42
  • Мнения: 147
не, при нас наистина няма място за гардероб, защото коридора е 1,50/1,50м и на четирите стени има врати.. даже едната част от плъзгащите врати няма да се отваря заради шкафа за обувки, явно ботушите ще трябва да си ги подритвам..  Confused

Общи условия

Активация на акаунт