500лв боядисване нормално ли е?

  • 895
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Здравейте, един майстор ми се видя че е голям скъпар, моля ви кажете ми така ли е!? Ето какви са му цените за извършваните услуги:
1. Опаковане, белене таван, събиране на отпадъци - 70лв.
2.Шпакловка таван - 18.6 кв.м. х 7.00=130.20лв.
3.латекс таван-стени - 59 кв.м х 3.80 лв. =224.20
ОБЩО - 424.40ЛВ.
Нормално ли е освен това o[/да си удържа пари за транспорт на инструментите - 14лв.

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 09:52 от master333

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Мисля че е добре,защото при нас е:
Шпакловка 5 лв на кв.м.
Боядисване 2,50-3,00 лв на кв.м. за три ръце.
Но ти си в София нормално да е по-скъпо.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нормално ли е освен това o[/да си удържа пари за транспорт на инструментите - 14лв.
Това последното силно ме издразни. Ако може да работи без инструменти да действа  ooooh! Егати хората, да си го включи в цената, но да не го казва  ooooh!

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нормално ли е освен това o[/да си удържа пари за транспорт на инструментите - 14лв.
Това последното силно ме издразни. Ако може да работи без инструменти да действа  ooooh! Егати хората, да си го включи в цената, но да не го казва  ooooh!
И мен ме подразни. Да си ги беше включил към другите цени и да не ти казва. По-добре щеше да бъде.

# 4
  • Мнения: 950
Горе- долу нормални са цените, аз също скоро имах такива майстори ,но от години им ползвам услугите, та цените им са :
 за боядисване -3 лв.,
 за шпакловка - 6лв.
Първото и последното наистина са малко пресилени, с такси ли ги пренася инструментите и дори да е така това си е негов проблем ,ама нали знаеш приказката -плащаш и забравяш ,иначе какво мислиш че ще следва  smile3511
 Пък и последно време майсторите са нещо много търсени ,та нямам думи  newsm78

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А в тези 500лв влиза само труда нали, материалите са отделно? Според мен поне гипсовата шпакловка трябва да влиза, боите са си по ваше усмотрение.

# 6
  • Мнения: 1 640
 не ползвам услуги на майстори/мъжът ми върши всичко и не дава да пипа из къщи чужд човек/,но ми се струват прекалени тези цени.Че то по-добре да се бях изучила за майстор бояджия,вместо да се трепя да ставам квалифициран специалист висшист.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние платихме преди 1 седмина за шпакловка 10 лв, а за боядисване 4 лв.
Това с превоза на инструментите е много грозно, но вече майстор с нищо не може да ме изненада.

# 8
  • Мнения: 2 803
Ами преди три години платих на тези цени, особено като вземе майстора да смята на линеен метър при обръщане на прозорци например. ooooh!

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
Цените за шпакловане и боядисване са нормални.
За останалото - ами можеше да не се направи на простак за 14 лева, ама ...въпрос на капацитет.

# 10
  • Мнения: 2 388
Цените са нормални.
Последното не ми харесва как е написано, но както и да е. Така или иначе ще ги включи тези пари.

# 11
  • Мнения: 192
Цените са повече от нормални:)

# 12
  • Мнения: 2 100
Нормални са си цените  Peace За първото незнам, но за последното-голям смях  doh Ей поради тези изцепки ако бях на твое място, бих му висяла на главата докато прави шпакловката на тавана и ако не го направи като огледало, мира няма да му дам!

# 13
  • Мнения: 1 209
Абсолютно нормални, даже в ниските за София. Предполагам ти е хванал шпакловка твана без шкурене на колоркита Simple Smile не се ядосвай излишно.

Че е проташка изцепката с транспорта - такава е, да си го включи в другото без да коментира. Аз бих му се реванширала с изискване да ми остави обекта светещ от 4истота  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 214
Ние платихме за шпакловане 10 лв./кв. като материалите си влизаха в цената. За бял латекс - 3.5лв., а за цветен - 5 лв.

Общи условия

Активация на акаунт