Холандска тема - 27

  • 20 290
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 132
Картинка, искрени съболезнования.

# 31
  • Мнения: 1 550
Май за всички уикендът е започнал от петък Thinking

Хубав уикенд на всички Hug

# 32
  • Мнения: 7 914
Май за всички уикендът е започнал от петък Thinking

Хубав уикенд на всички Hug
  при нас днес беше страхотно време и се разхождахме с Ерик -  оказа се,че има наблизо мол, и 2 шопинг центъра...страхотно направо ....жалко смао,че няма наоколо детски площадки и майчета с деца, но пък е много тихо и може да се спи нон стоп Crazy


лек уикенд и то мен Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Здравейте! До края на месеца сме в Хауда, бихте ли ми препоръчали места, които да посетим? Особено за малчуган на 4-5 г. Бяхме в Ефтелинг и Волендам, вероятно ще отидем до Омниверсум и нощния Мадюродам. Иначе Хауда е приятно местенце, но спокойствието започва да ме изнервя  Simple Smile
Желая ви хубаво време  Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Kartinka, съжалявам. Sad

# 35
  • Мнения: 1 550
malina_m, сигурно има доста интересни неща за правене в Хага. И аз се сетих за Мадуродам, но вие вече сте го видели. Ето един сайт с разни предложения. Може сама да си промениш опциите за търсене. Весело изкарване Hug

Как сте, девойки?
Ние сме малко болни с Алекс и от днес сме на антибиотик. Страхотно начало на ваканцията за Алекс Crazy Дано до сряда да се пооправим, че по цял ден в къщи не е голям купон Rolling Eyes

Лека и спорна седмица на всички Hug

# 36
  • Мнения: 77
здравейте, пак съм аз Simple Smile
с въпроса за "личен лекар".  милен@,не ми стана ясно- къде да попитам ? как да разбера къде има лекар? може ли по подробно да ми поясните.
и на въпроса ,колко е голямо детето ми........ бе то май, вече не е дете  Laughing , като се има предвид , че е на 17 г.  Laughing
ще се радвам ,ако ме посъветвате нещо. не че е спешно.... ама знае ли човек.....
мерси на всички!  Hug

# 37
  • Мнения: 1 550
marbella, не си ли забелязала около вас къде има домашни лекари Thinking Ако не, ето ти един сайт, където може да видиш лекарите 1. по име; 2. пощенски код; 3. местоживеене. Ако попълниш последната опция- населено (woonplaat) място няма да ти излязат всички домашни доктори. За това ако не си видяла до сега лекарска практика около вас, може би ще е най- добре да попиташ съседите къде е най- близкия лекар. Вече на място може да питаш дали той/тя може да ви приеме и каква е процедурата. Ако той/тя няма възможност да ви приеме ще ви пренасочи към колега- лекар. Успех Peace

# 38
  • Мнения: 77
milen@, благодаря за линка. потърсих както ми каза и излязоха няколко имена. ще ги "прослушал" всичките и ще видя кой, може да ни приеме, ако се наложи де.....не дай Боже Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 761
Какво ще правите с децата през ваканцията?на нас музиката и гимнастиката също са във ваканция.Иска ми се да заведа хлапето някъде, ама и аз да участвам.Напоследък съм като халосана,добре,че е малкия да ми прави смешки.Научил се е на няколко нови думи и непрекъснато ме дърпа да ми показва нещо- как лети самолета,как кара колата,а пследното е да имитира дядо си как спи-ляга на дивана,завива се ,затваря си очите и почва да хърка.
Установих,че прекрасно разбира и двата езика, даже поправя мъжа ми на бг ooooh!

# 40
Здравейте момичета, само минавам набързо да ви пиша. Аз започнах работа,и вече съм работеща мама. Засега работата ми харесва и ми е интересно - в магазин за дрехи е. Не съм писала скоро, но ви чета. Лека седмица на всички. И на болничките да оздравяват.  bouquet

# 41
  • Мнения: 7 914
Здравейте момичета, само минавам набързо да ви пиша. Аз започнах работа,и вече съм работеща мама. Засега работата ми харесва и ми е интересно - в магазин за дрехи е. Не съм писала скоро, но ви чета. Лека седмица на всички. И на болничките да оздравяват.  bouquet
браво на теб  bouquet
 харесва ли ти работата Hug

пиши когато имаш време Heart Eyes


kartinka

хаха сладурчо Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 1 132
Привет!
Ей, steretje, ние се чудихме къде се загуби. Честита работа - да ти е спорна и доходоносна.  Simple Smile
Мен вчера ме отсвириха на едно интервю, щото холандския ми не би аксентлоос.   Crossing Arms Само дето в обявата не пишеше, че е желателно да е такъв, а само добро владеене. 
На мен есенната ваканция ми идва екстра. Съседчетата си играят по цял ден със Софи и тя е много щастлива. Ех, да бяха по-често тези ваканции. Днес сме решили да ходим групово на басейн, а утре на зоологическа градина. Скука няма да има.
Вече возя Софи на столче на колелото, но определено е доста по-трудно от каруцата отзад.  Thinking  Само си представям как падам.  Crazy Още не и е съвсем комфортно и от време на време почва да реве яко и да иска да слиза.
Софи пък прави странни двуезикови комбинации- ком иж (ела виж) , дай ауто  Crazy , а на мен ми вика мамууу като набляга на му-то  Laughing.
Приятен ден!  Hug

# 43
 Heart Eyes Звезди , Мопси - мерси!
Звезди - да работата ми харесва, имаме доста за вършене из магазина така че нямам много свободно време. По скоро всичко опира до планиране. Всеки ден предварително, какво ще готвя, кога ще пътувам - Ванко и ...
Мопси - хич да не ти пука! Сериозно! Значи преди две седмици имах разговор  с един  #2gunfire "ръб" в ЦВИ и след почти час разговор, си мислех че просто нямам шанс да си намеря скоро работа каквато аз искам. Но!  Точно 4 дена след това - след 2 разговора с местната бедрайфлайдстер и районния менежър на магазина, точно след 5 мин. разговор човека каза, че просто ме взема и няма намерение да търси повече. Така че, никога не приемайте мнението на някой за крайно! Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet Peace

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Милен@  , благодаря за сайта! Идеята му е чудесна, само дето ми забива постоянно. Вчера бяхме в Арнемския зоопарк, където гвоздеят на програмата беше детският кът там Simple Smile, на второ място - горилите... Щеше да е прекрасно и у нас да построят такива детски съоражения.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт