Какво мислите за камери в яслите и градините?

  • 11 070
  • 241
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 24 467
Алюзията с ББ бе отдавна обсъдена в темата. При наличие на контрол няма такава опасност. И пак- не е нужно да се прави шоу, достатъчно е да се регламентира и ограничи достъпът до и начина на съхранение на записите, както и кръгът лица и случаи, когато същите могат да бъдат преглеждани и ползвани.

# 241
  • Мнения: 9 481
Ох, много ми е смешно, покрай майка ми съм била доста "вътре" в ДГ, та да ви кажа че няма нищо кой знае какво, децата си играят както си играят на площадката, останалото е рутинното- ядене, спане, четене/писане и т.н.нищо интересно.Много добре си личи дали детето се чувства добре на ясла/градина колкото и да е малко. Аз поне си познавам децата и знам.За инциденти- би могло да се ползва за да се види дали и кой има вина, макар че по закон вина за всеки инцидент носи учителката на смяна и никой друг- нито от персонала, нито от децата. Освен това не знам как една камера би предотвратила инцидент, само би го документирала.По- добре парите да се инвестират за качествена мед. помощ, достъпна по всяко време по най- бързия начин за ДГ, занимания с психолог, логопед и т.н.обезопасяване на помещенията и площадката и т.н.- ползата ще е несравнимо по- голяма отколкото от камери.


Няма да предотврати, но пък ще е ясно кой е виновен за допуснатия такъв. А не персонала да вдига рамене newsm78 и да казва ми някое дете е ухапало вашето при очевадно ударено, а не ухапано #Cussing out
Относно мед. помощ-детето ми цял ден е било с Т/38,6/, и когато отива да го вземе леля, му и казват!? Иначе сестра там има-ама за какъв дявол?? И телефоните ни ги имат...ама май по-важно им беше инфото с месторабота и длъжност-това не са го забравили #2gunfire
А и що да не се разболеят и др покрай нашето, че да не са им много на главата /диагнозата се оказа скарлатина/...а  нашия от къде я е лепнал-мога само да гадая...
А при нас пари си искат нон-стоп за ремонти на това и онова  ooooh! Така че перото "камери и нет" е допълнителна опция Peace

Общи условия

Активация на акаунт