Юрган-от къде?

  • 7 499
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Искам да си купя такава завивка,по бабешки и казват "юрган".Една такава много дебела ,идеална за зимата.Навремето ги продаваха в универсалните магазини,рових из интернет,но нищо не излиза....а по мебелните магазини не съм виждала нещо подобно.

# 1
  • Мнения: 18 542
Ако искаш да ти е топло и леко, вземи си пухени завивки. Юрган ми се струва, че няма да намериш....може би по селата евентуално  newsm78

# 2
  • Мнения: 2 100
Пробвай на Илиенци newsm78

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ако ще го ползваш за завивка този юрган, моля те, откажи се. Тежи един тон, а и не топли толкова колкото пухената завивка, която е в пъти по-лека и пухкава. Иначе наистина незнам откъде да изровиш юрган  newsm78 Майка ми ги изхвърли преди време иначе щях да ти ги подаря.

# 4
  • Мнения: 2 068
Аз преди 2 години си взех завивка на Tarrington House от Метро.
Топли повече от юргана  Wink

# 5
  • Мнения: 6 301
Има юргани, които са с пълнеж от вълна, много са леки и топлят много.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 341






Юргани и дюшеци правят на Опълченска - около Ц.гара.
Сестра ми живее с/у този магазин-ателие.
Незнам как да ти обясня - като идваш от Надежда,правиш десен завой по Опълченска
и блока в който се намира магазина е някъде около първият светофар - в дясна страна.
Ако идваш от Сливница - след църквата,но трябва да пресечеш пеша Опълченска
в ляво се намира магазина.

# 7
  • Мнения: 1
Az sam ot Blagoevgrad i skoro si poru4ah urgani.Dadoh 3.5 kg vulna za 1 olekotev vulnen urgan za edini4no leglo.Urgana  e 6aren, az si izbrah desena s detski motiv ,plus kaluf,dolen 4ar6av i kalufka i mi struva6e o6te 18 lv.

# 8
  • Мнения: 5 906
Имам "чеиз" юргани.Не мога да ги ползвам-не мога да се огъна с тях.Все от някъде се надига и влиза студено.А инак топлят и не тежат толкова.

# 9
  • На село
  • Мнения: 873
Юргани и дюшеци правят на Опълченска - около Ц.гара.
Сестра ми живее с/у този магазин-ателие.
Незнам как да ти обясня - като идваш от Надежда,правиш десен завой по Опълченска
и блока в който се намира магазина е някъде около първият светофар - в дясна страна.
Ако идваш от Сливница - след църквата,но трябва да пресечеш пеша Опълченска
в ляво се намира магазина.

Адресът на това ателие е: София, ул. "Опълченска"117, бл.37 (до вход "Д")
Фирмата е "Ванюша Флорови". И аз мислех да си поръчвам от тях нови юргани преди 3-4 години, но накрая дадох старите на химическо чистене  Mr. Green.




# 10
  • Мнения: 485

Адресът на това ателие е: София, ул. "Опълченска"117, бл.37 (до вход "Д")
Фирмата е "Ванюша Флорови". И аз мислех да си поръчвам от тях нови юргани преди 3-4 години, но накрая дадох старите на химическо чистене  Mr. Green.


  bouquetБлагодаря,дано работят в събота-първа кипра ще съм.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз преди 2 години си взех завивка на Tarrington House от Метро.
Топли повече от юргана  Wink

а аз преди 2 седмици. Още не съм ги ползвала, та нямам преки впечатления.

telerika, виж тук:
http://www.life-mattress.com/index.php/bg/Home-Textile/Yurgani/f … page_textile.html

# 12
  • София
  • Мнения: 1 341
Юргани и дюшеци правят на Опълченска - около Ц.гара.


Адресът на това ателие е: София, ул. "Опълченска"117, бл.37 (до вход "Д")
Фирмата е "Ванюша Флорови". И аз мислех да си поръчвам от тях нови юргани преди 3-4 години, но накрая дадох старите на химическо чистене  Mr. Green.







Магазинът работи и в събота - от 9 до 14 ч.

Общи условия

Активация на акаунт