А ти пушиш ли козче?

  • 7 982
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 423
А случвало ли ви се е да свивате
през работно време и отразява
ли ви се на трудовия ентусиазъм?

# 46
  • Мнения: 2 386
Не съм убедена, че знаете смисъла на метода на Макаренко, ама хайде. Със сигурност в основата му не стоят боят и наказанията, в чиито нарицателно се е превърнал.

# 47
 Не пуша козче, спортувам, това ми е крастата:)

# 48
  • Мнения: 516
Не съм убедена, че знаете смисъла на метода на Макаренко, ама хайде. Със сигурност в основата му не стоят боят и наказанията, в чиито нарицателно се е превърнал.
Ева, глупава ли ме нарече?

# 49
  • Мнения: 3 721
Погребах двама приятели и повече познати.. Flowers Rose Flowers Rose... И да, всички почнаха от "козчето".
Кисела съм, ама много!!!

# 50
  • Мнения: 2 386
Не. Пределно ясно е какво/кого имам предвид.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 271
Погребах двама приятели и повече познати.. Flowers Rose Flowers Rose... И да, всички почнаха от "козчето".
Кисела съм, ама много!!!

Истински съжалявам за това, което си преживала  Confused
Съжалявам и че ще ползвам поста ти, за да отговоря на един друг пост, малко по-нагоре:

и от колко мъчителна смърт умира.

явно не си много информирана
някои хора биха си избрали по тоя начин да свършат
преди да говорите на децата се информирайте моля - за различните зависимости, за различните дроги и симптоми,поведение...не така сляпо през просото

# 52
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Аз пък съм погребала няколко познати които не са започнали от "козче" и кво? Имам зависими приятели които и до сега не го ползват, та си зависи от човека. А аз хем съм се движила като по-малка в техните среди, хем съм употребявала козче, хем никога не съм залитала към другото. Имам и много други такива познати и приятели, които и до сега пафкат от дъжд на вятър, ама изобщо не си и помислят за друго, дори не пушат цигари.
  Според мен тревата трябва да се легализира и всеки сам да си решава, ама поне когато пубертетите си купуват "козче" то да е чисто, а не наблъскано с какви ли не гадости от абстинентни наркомани или лакоми дилъри.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 271
Не съм, ОК, аз нямам нищо против твоето мнение, дори и против легализирането на тревата нямам. Нека който иска да я пуши да си има свободен достъп, нека, както казваш да е чиста и да се контролира по-лесно. Но за моето дете, аз съм решила, както бях и за себе си, че изобщо не искам да се докосва до тези неща. Ще направя всичко възможно да го възпитам по този начин. Ако успея, добре, ако не, няма да го убия.

# 54
  • Мнения: 2 829
кисела съм на тази тема
и хич не ми пука ,че отстрани може да изглеждам като "лелка"
важното е ,от действията ми да има полза и децата ми да са предпазени Praynig

а мъжа ми е още по-кисел и от мен Mr. Green

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 09:19 от ГeРИ

# 55
  • София
  • Мнения: 2 855
Личното ми убеждение е, че алкохола е по - голям порок от тревата. Пийс систърс  Peace
   Rolling Eyes И аз така мисля.
Иначе всеки е погребал по някого, започнал и не спрял.
За съжаление.

# 56
Не съм, нали се сещаш, че огромната обществена тайна е, че тревата не е легализирана поради една-единствена причина.
Всеки, абсолютно всеки по-висшестоящ, който отговаря за легализирането на дадени неща, е наясно, че цигарите и алкохола са доста по-вредни от тревата. Обаче тютюна (за алкохола не взимам отношение, знам само вино и ракия как се правят, така че...) се отглежда в специални условия. Условия, които трудно някой би създал. И именно за това цигарените компании печелят. Докато, легализира ли се тревата - всеки би могъл да си я гледка вкъщи или където си поиска. И бизнесът на някои хора би пострадал от този факт...

# 57
  • Мнения: 3 695
...питай ме некое друго въпросче  Laughing

приятелите да, но мен нещо не ме влече  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2
Питай ме некое друго въпросче!

# 59
  • Мнения: 4 892
Едва ли потреблението на алкохол и тютюн би намаляло, ако бъде легализирана "тревата". И едва ли легализирана значи вместо иначе толкова симпатичния самоковски компир да жънем мери джейн. Почерпете опит от Холандия, питайте ги там дали си гледат козче в домашни условия или си имат специални "кофи" шоп-ове. Сигурно в Петрич/Калифорния е доста по-добра реколтата...
Освен това потребителите на марихуана умрат да пафнат един истински тютюн след козчето, даже не един, а и не рядко го съчетават с чаша вино, бира или по-хард алкохол.
Не е баш както ние си го тълкуваме това легализирането, май.
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт