Плевен - 66

  • 24 329
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 951
Преди малко се върнахме, няма да оставаме там, ура  Grinning
Ще си продължава Вентолина и Новфилина още 3 дни. В понеделник ще ходим отново.

Валя, когато си ни видяла, той тъкмо пак беше направил един пристъп и повърна пред вашия блок, затова ревеше. Той когато повърне много плаче после и е уплашен.

Атракция, не знам дали е вирус. Няма Т-ра. Започва почти внезапно, така беше и през април.

Питах д-р Българанов за Сандански или Трявна, каза че засега не се налага. Не влизал в тази група, за които е показано. Не че е излишно, де, но нямало сега нужда, защото не правил чести пристъпи.

Люси, какви алтернативни? То като си ходи човек по болници идеите за алтернативно лечение са кът.

Джина, сега ще разглеждам  Grinning

А пък за детско отделение да ви кажа. Тази вечер докато се мотахме там не видях една българка. Направо е черно от ромки и ромски дечица. Ужас. Май всички са се изнесли към Авис Медика. Което е жалко, защото все пак в отделениета има много добри специалисти. Стана ми малко носталгично за времето, по което ние ходехме на стажове и беше съвсем различно.

# 31
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро. Момичета никакви ви няма тази сутрин. Нади как мина днес със малката?
Дикси дано бързо се оправи мъника.

# 32
Слънчев и топъл привет на всички плевенски мами! Гузно ми стана че от близо година ви чета форумчеъто а никаква не се включвам Embarassed нехарактерно за мен да съм пасивна ама нейсе Simple Smile та да ви се представя: аз съм мамата на Вики, която е на почти 4 месеца. Живея от скоро в Плевен инак съм от фелибето майна, тати ни е местен Simple Smile

Някоя мама може ли да ми препоръча педиатър, че тази при която сме не съм особено "доволна", ако трябва да съм откровена съм по-скоро отвратена.

  Hug по една от мене и беболина за все такова циганско лято!

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 10:38 от Quagga

# 33
  • София
  • Мнения: 9 852
Quagga ,добре дошла!
Аз с чиста съвест винаги при въпроси за педиатри препоръчвам нашата-Маргарита Григорова,ДКЦ2.А коя е вашата и си толкова недоволна,би ли споделила?
Дикси,как изкарахте нощта?

# 34
И нашата е от ДКЦ 2 - Янка Костова, по препоръка на свекърва ми, която е при нея от близо 20год. Недоволна съм защото .. мога да изброявам до утре. От както се е пръкнала малката до сега всички проблеми, които сме имали тя ми изписва лекарства за деца над 6год, като някои от тях бяха за хронично болни. С изписването на Вики не дойде да ни види, защото каза че не и влизало в задълженията. Малката от 2 месеца е със запушено носле, което прерастна в хрема и се задавя и да си призная не съм и дала нищо от изписаните лекарства, защото първо чета какво пише в описанието му - и когато срещна надпис за деца м/у 1 и 2год само по препоръка на лекаря а под 1г. ДА НЕ СЕ ДАВА едвали производителят си го пише "ей така". Няма да се оплаквам повече, благодаря ти за препоръката Валенце, ще я имам в предвид декември Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 070
 по отношение на кърменео, ако кърмиш, препоръчвам Митева- в час е с новите неща и е за късно захранване, мояга Нора Григорова също е супер, обръща внимание, рядко изписва антибиотици, също и Маргарита Григорова -  и трите във 2дкц

о, Янка Костова и аз не я препоръчвам, супер отнесена, винаги за най-малките сополи-антибиотик, не прави качествен преглед..абе две-три години бях при нея - не ме кефи....

# 36
  • Мнения: 1 196
моята Нора Григорова също е супер, обръща внимание, рядко изписва антибиотици
 
А, и ние сме при нея от миналия месец,  но още нямам впечатления   Peace

# 37
  • Мнения: 2 070
за млечна кухня последна информация - след Нова година ще отварят  Confused

извинете че така пиша, Ели спи в мен в слинга и съм права

# 38
  • Мнения: 220
Добро утро,
ееее ама тая кухня вече.....
Днес мислех да ходя да питам до там ,ама явно няма смисъл.

# 39
  • Мнения: 2 556
Джина, супер сладки са ти дечицата на снимките   Simple Smile

# 40
  • Мнения: 5 277
Тес,благодаря Simple Smile
Аз също мисля да се местим при Нора Григорова. Досега бяхме при Митева ,но...имам си забележки.
Деси,пак да те питам- какво стана с подписката?

# 41
  • Мнения: 189
Здравейте,момичета,ето ни и нас.Ние разстем с всеки изминал ден,и да ви кажа,мисля,че добре се справям с грижите за Хриси/дано не прозвучи надуто/.Тя е едно много послушно бебе-вече се опитва да се усмихва,или поне на нас с татко й така ни се струва....Криво ми е само,че не й достига моята кърма и я дохранвам,което никак не ми се иска,но го предпочитам пред това да седи Бебка гладна...Иначе вече позаформя бузки,активна и жилава е,и с голям кеф маха с крачета когато започнем да я къпем...Обещавам да дам някоя снимка или клипче,само някой да каже как мога да прикача.Целувки от нас двечките.
http://imageshack.rsizr.com/?http%3A%2F%2Fimg384.imageshack.us%2 … 2Fdsc00254py4.jpg

# 42
  • Мнения: 189
Такаааааааа,от интернет страница стана-нека ви представя Христина на 4дни,не се вижда много добре,но като се наспи днес ще я пощракаме за да се похвалим.
А как да прикача от компютъра ми? newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 9 852
Много сладичка Христина! Hug
Да кажа и аз за кухнята-и в нашата градина ще откриват пункт за раздаване на храна.Става дума за Оздравителна детска градина Теменуга ,намираща се в Мара Дечева-юг.
И пак за кухнята Laughing-днес имаше боб с кисели краставички и риба Rolling Eyes,имам предвид това чудо на манджа,дават го понякога.Направих си труда да измеря с линия костите,които намерих-една 2см,три по 1см и няколко малки. Confused

# 44
  • Мнения: 1 196
Мама на адашката   Laughing  от твоя компютър няма как да стане. Трябва да я качиш някъде в мрежата. В снимка. бг например, или както тази която си показала.
Ама много е сладичка куклата.  Пу-Пу   Wink

Общи условия

Активация на акаунт