Какво хлебче давате на малките ?

  • 1 409
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 214
Здравейте отново!А сега искам да попитам какво хлебче давате на детето?много обича франзелка или коричката на филийки.Аз самата ям някакви пълнозърнести ,багети .Препоръръчително ли е това за нея?

# 1
  • Мнения: 46 437
Внимавай да няма разни ядки, от които може да се задави, както и алергени, например сусам, с тях захранвай постепенно.

Ние не ядем и не купуваме хляб.
През няколко месеца се сеща и вземаме от топлите питки на Била, не знам какви видове са, общо взето каквото ми падне и без това след първата хапка го хвърля.

# 2
  • BG
  • Мнения: 1 900
Няма значение какъв хляб.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Тази тема може да ти е интересна: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208850.0
Обсъждахме белия, черния, пълнозърнестия и т.н. хляб.  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Все пак (аз поне не виждам) за каква възраст се пита?  Thinking

След годинка давам всякакъв хляб. Но само за гризкане или за сандвич? Супа и хляб без нужда с или без нея не давам.  Simple Smile
Най-ценен и здравословен е пълнозърнестият! Ръженият и сивият също са ок.  Peace
Зависи обаче от качеството на приготвянето. Понякога, не само в БГ, им ужасни подобия  Stop

# 5
  • Мнения: 1 981
Ами, да не се вижда възрастта на детето! Като беше по-малък и още не беше опитал хляб му слагах само сухар в супата. Сега много обича хляб и си го яде сух или на сандвич. Купуваме франзели или пълнозърнест.

# 6
  • Мнения: 4 433
Всякакъв хляб

# 7
  • Мнения: 2 587
Хляб яде отскоро в детската градина,но не знам какъв.Преди хрупаше сухари и рядко когато е на гости при баба хапва питка.

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
България - бял хляб от скоро и давам към супичката

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Бял хляб, откакто въведох попарата.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Всякакъв хляб давам

# 11
  • Мнения: 1 546
Симона обожава хляб, старя се да не й давам често, но тя като види пакета и пощурява. Crazy Всякакъв... Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 6 971
Пълнозърнест хляб.

# 13
  • Мнения: 2 714
Зависи колко сте големи ,ние сме на 1.4м. все още давам бял хляб.Аз ям пълнозърнест,но се застраховам и се въздържам да и давам от него

# 14
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
франзела или бял хляб Peace.

Общи условия

Активация на акаунт