Тръпне БУРГАСката душа сред пъстрота от есенни листа - 65

  • 17 355
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 280
      Как климатици бе  Rolling Eyes топло е наистина. Николай спи с потниче и тънка пижама. Завивам го с одеал от онези испанските мекичките, ако се сещате, но спи при мен и го завивам. /ако се събудя де  Mr. Green 

     

# 46
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Оф, какво правите, мадами? Днес съм най-работната мома на света  Crazy, добре че е петък, че събота и неделя ще съм най-почиващата /доколкото мога да почивам със Симеон/.  Tired
Оплаках се, отивам да пия кафе и да пуша и после пак на царевицата.

# 47
  • Мнения: 1 298
Ние нашият климатик още на топло не сме го пускали.Даже като го къпя не пускам.  Naughty
Райне от др седмица ще застраховаме телефони   newsm44

# 48
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Райне от др седмица ще застраховаме телефони   newsm44
Супер, дано да имате мн работа и съответно мн парички  Wink

# 49
  • Мнения: 917
В нас е такава жега целогодишно, че климатика и зимата почти не го пускам. Обаче и Деница много се отвива. Чувалчета отдавна отвикна да търпи.

# 50
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Айде честито на почиващите! Весел уикенд желая на всички почиващи и да се възползвате максимално от последните топли дни!   bouquet

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здрасти на всички, искам да дам обещото инфо за басейна на х-л България. Днес водих Герито и много й хареса. Значи всичко е супер чистичко, басейнът в единия си край е 1.40м, а вдругия стига 1.60, водата е с температура 25 градуса. Детският басейн и джакузито са в съседство и там водата е 33 градуса. Входът за басейна е 7 лв. , ако искаш да ползваш и треньор зада те учи да плуваш се записва час предварително и струва 5 лв за една тренировка, която е максимум 2 часа.
Даре, става да се киснеш с кеф, като можеш да си сменяш басейните големия с по-малките както поискаш.

# 52
  • Мнения: 1 813

Даре, става да се киснеш с кеф, като можеш да си сменяш басейните големия с по-малките както поискаш.


кога сме там?  Laughing

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ами другия петък пак съм там аз, но като придружител...  Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 813
Ами другия петък пак съм там аз, но като придружител...  Embarassed

Еее,айде да се цопнем  Crazy

# 55
  • Мнения: 18
aallyy,и ние ще отс ъстваме уикенда,но през седмицата сме си тук,ще очакваме предложение за среща,само да е след обед

# 56
  • Мнения: 1 813
Добро утро на всички !

Я вижте като за събота колко рано съм станала.  bowuu

Сега да ви покажа едно бебе,понеже вие не сте виждали.  Crazy
Сестра ми стана вуйна преди няколко дни и много държи да покажа бебето тук .  Grinning

Казва се Мария и се роди 3,400кг , 51см /не съм вярвала,че аз ще пиша подобен пост/.

http://img125.imageshack.us/img125/4215/picture284tm9.jpg


И вижте от сутринта коя песен ми е в главата и си я намерих да я слушам.

http://vbox7.com/play:9ff58b3d

поздрав.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 09:23 от аХ`Не!

# 57
  • Мнения: 193
Олелелеле, изтървала съм новата тема и то колко сте изписали.... Поправям веднага грешката и то с хубав повод и той е

ЧЕСТИТ ЕДИН МЕСЕЦ НА ПЪРВОРОДНИЯ МИ СИН!!! ДА МИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВ!

Не ме бива в прикачането на снимки, затова нека всеки се почерпи за негово здраве!!!

# 58
  • Мнения: 995
Добро утро!

Ахче, честито ви бебе! Само не разбрах защо сестра ти е вуйна, пък ти не си Whistling
Ина, растат, не чакат, м? И аз така си празнувах, когато малката беше бебе Grinning

Вчера бях в Истанбул, но все още съм без ботуши. Но...сама съм си виновна. Уж нямаше да купувам нищо за детето, а по голямата част от времето за пазаруване прекарах в детската Зара ooooh!. Сътветно част от малкото неща, които взех за себе си дори не премерих, и се оказвам с една непотребна блузка Sisley Cry. В нея има процент вълна и като я облека ми бУчи. Не се прекарвам така за първи път...

Днес времето е кофти Sick

Забравих да се похваля, че съм отличничка. Информатиката вече "ни мой ми са опре" Sunglasses

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 723
Инче честит месец на мишока и да го гушнеш от мен.

Общи условия

Активация на акаунт