,,Ясновидци,,-сезон втори.

  • 30 696
  • 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 206
Гледах реклама за ясновидство със смс на Евелина от предишния сезон. Незнам дали някой е ползвал тези услуги, лично аз съм песимистка, но знам ли... Някой ако знае нещо да сподели Simple Smile

# 16
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
И аз гледах - Ивелина колкото и да е добра, ясновидство по смс ми се струва пълна глупост.. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 233
И аз гледах - Ивелина колкото и да е добра, ясновидство по смс ми се струва пълна глупост.. Rolling Eyes
И аз така мисля.

# 18
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз пък си гледам 6-ти сезон на "Битва екстрасенсов". Нашите изобщо не са ми интересни.
Това по коя руска телевизия е?

# 19
  • Мнения: 233
Една от участничките в ,,Чсновидци'' преди няколко месеца беше гост в ,,Горещо''  тази пълничката с ярко червена коса .Гледа на Венета Райкова и и каза че скоро ще забременее.Мислите ли че е познала или е чиста случайност.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 453
Аз пък си гледам 6-ти сезон на "Битва екстрасенсов". Нашите изобщо не са ми интересни.
Това по коя руска телевизия е?

Телевизията е ТНТ, търси на видео.

# 21
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз пък си гледам 6-ти сезон на "Битва екстрасенсов". Нашите изобщо не са ми интересни.
Това по коя руска телевизия е?

Телевизията е ТНТ, търси на видео.

Благодаря   bouquet

# 22
# 23
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Аз пък си гледам 6-ти сезон на "Битва екстрасенсов". Нашите изобщо не са ми интересни.

И аз! И аз!  Mr. Green
Ама нещо темичката си я затрихме  Crossing Arms

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Аз пък си гледам 6-ти сезон на "Битва екстрасенсов". Нашите изобщо не са ми интересни.
Това по коя руска телевизия е?
Eто тук ги има качени всички епизоди от сезон 6, който върви сега http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1150945

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 HugЗапис при Вас. Чакам го с нетърпение.

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Какво стана със старта на това шоу? Знае ли някой кога ще стартира?

Ето малко инфо за втори сезон - http://tv.dir.bg/2008/10/31/news3543143.html

# 27
  • Мнения: 2
26 март, 21:00 часа.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Щом vockil казва - така е!
Инсайдърче е той  Mr. Green

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ooo, vockil, драго ми  да те видя и силно се надявах да се появиш!  Simple Smile Много мерси за инфото!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт