Какво си мислите, когато...

  • 1 871
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 992
Не вярвам да се случи на някого от тях, все някакви .... си избирах.  Laughing Не мога да намеря подходяща дума. Глупави не са били, по-скоро неамбициозни.

# 31
  • Мнения: 1 541
Е, хубава работа- той мое гадже е успял да бъде, пък сега Мъж на годината ще му го броим като особено постижение  Tired

Нямам бивши гаджета- аз се омъжиш "честна" и сега чакам мъжа ми да го дават по телевизията, ама аз няма да влизам в кадър, че камерата прибавя килца, пък аз вече благодарно си имам в излишък и без това  Crossing Arms А какво ще си мисля- ами ще мисля, че той може и да е прокопсал, ама това е изцяло моя заслуга и сега с радост и лека ръчица ще му харча парите.

# 32
  • Мнения: 5 877
Ами нищо.
Рядко си тръгвам с мисълта "Еййй, пак не случих на мъж на годината", че да жаля.

# 33
  • Мнения: 183
Не съм се интересувала от бившите си гаджета след раздялата.
Ако ги видя някъде по ТВ или вестник - ами ок, могли, издигнали се. ) Не смятам, че това обаче е определящо за когото и да било.
Подкрепям,мисля по същият начин Peace

# 34
  • Мнения: 3 423
Какво ли си мисли мъж ми обаче, като види Алиса Софиянска Thinking Ще взема да го питам, това е интересно! Grinning

Балу, ти си отмъкнала на Алиса
Софиянска гаджето, е, браво.

# 35
  • Мнения: 799
Моите бивши най-много в някоя криминална хроника да ги включат  Joy

# 36
  • Мнения: 606
Аз нямам бивши гаджета. Още съм деФствен. Но това вече съм го споделял всъщност. Иначе бих звъннал да поздравя някоя с успеха, ако мъжа и не е ревнивец и тя изобщо иска да ме чуе.

# 37
  • Мнения: 2 253
Не е цъфвал никой по вестници, телевизии...няма Пища. Mr. Green
  М Лу, това, че са женени за чужденки, и живеят в чужбина, автоматично в преуспели ли ги превръща?

Общи условия

Активация на акаунт