Търся майстори за ремонт/затваряне на балкон

  • 1 489
  • 4
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами това е момичета. Не мога да си намеря майстори, които бързо и качествено да ми затворят балкона, да направят изолация и да съединят с кухнята. Знаете как се прави предполагам. Да избият прозорците между кухнята и балкона. Плочки, латекс, изолация. това е. Ако някой го е правил, моля да ми даде координатите.

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Побут!
Ако някой знае, все още си търся.

# 2
  • София
  • Мнения: 16 004
От фирмата за  дограма иззидаха външната стена на балкона с итонг, измазаха я и сложиха дограмата. Обясниха, че държат те да си зидат за да стане както им трябва. Това ме улесни. След няколко дни замазаха и отстрани. Предлагат тази услуга, кухн. балкон ми излезе общо 1100 лв с щорите, дограмата, итонга и зидането. След това друг майстор боядиса бившия вече балкон, махна дървената дограма на кухнята, прозореца не сме го избивали - стана като барплот. Тел. на фирмата с итонга мога да ти пратя. Но  втория майстор изобщо не мога да ти го препоръчам - нищо лошо не си ми направила.  Поразпитай из блока, ако някой скоро се е ремонтирал - да препоръчат майстор.

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами то на мен главно за балкона ми трябва. Другото и ние можем да си го направим. Достатъчно е да ми затворят балкона с итонг, да ми го изолират от вън. Да го замажат от вътре и да сложат прозореца.
Така, че дай моля те коя е тази фирма

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пак побут!
Защото времето за ремонта наближи, а не можем да си намерим майстори!

Общи условия

Активация на акаунт