Минута след минута, час след час с Дюкан топя тонове мас - 129

  • 42 090
  • 1 000
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
Nano, на мен не ми действат овесените трици изобщо въпреки, че както беше писано пия и вода докато ги приемам и след това пак. Явно е въпрос на организъм, аз и преди съм имала нередовен стомах така че.... Пробвай гореща вода сутрин на гладно, или чаша прясно мляко, свещички или чай някакъв. Аз лично когато съм на ПЗ пия всеки ден чай Сание, а когато съм в П дните на 2 дена веднъж. При мен действа безотказно и се чувствам добре има и още варианти,но не помня всичко което се изписа по въпроса. На всеки действат различни неща. И ти ще намериш това което действа на теб, но не оставяй проблема неразрешен опасно е и е дискомфортно. Peace

ПП. Izida ме е изпревалила с отговор.

# 31
  • Мнения: 110
Момичета помагайте....проблеми с WC? Кой е най-ефикасния начин...като изключим разхлабителните чайове, които ми причиняват страшно болезни колики и изпитвам невероятен дискомфорт...Овесените трици не ми помагат да подчертая!

# 32
  • Мнения: 2 082
от чая ме боли корем,но си сварих ленено семе.мисля да пия водата,но е една лигаваа...не знам дали ще подейства и въобще ленът разрешен ли е

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 98
Тriksinity, люти чушки /за ПЗ/, топла супа, Дуфалак, парафиново олио /не съм го пробвала/, чаша топло прясно мляко сутрин на гладно

# 35
  • Мнения: 850
triksinity [/b  мила , аз също имам много кофти болки от чайчетата , преди 2 седмици си купих 1 блистър laxal  и от него преди лягане пия и без болки сутринта всичко и ок ! Друго коетосъм ползвала е ХУСК но нещо привикнах към него ! Успех!  Heart Eyes Hug

# 36
  • Мнения: 1 875
Да ви препоръчам едни  свещички с напълно физиологично действие при проблеми с 00 -  EVA/qu.
Не съдържат химични вещества! /Съдържанието  е натриев бикарбонат и и калиев битартрат/
Струват около 9 лв, 6 бр.



svetlat Hug


# 37
  • Мнения: 617
здравейте момичета.нова съм и ще ви помоля да бъдете снизходителни  Grinning .от понеделник съм на П.с утре ще станат 5дни и съм -3кг.
искам да ви попитам обсъждали ли сте някъде евентуална вреда от диетата.четох,че натоварва и задръства черния дроб.дали е така...?
и другият ми въпрос е в трета фаза също ли не се използват мазнини-зхтин,олио...? например ,когато готвиш леща?а картофите-как ги приготвяте?
картофите варени ли печени
никаква мазнина в трета само на галавечерите ..... а иначе можеш да прочетеш всякакви неща за режима и бъбреци и черен дроб но най-вече действа на сивото вещество  hahaha

Светлат  Hug
Вие са смеете за сивото вещесво, ама мойто вече осезателно е намаляло.Ей така вчера седя с една приятелка, която също е на диета и се жалвам, че изкукуригвам бавно, но славно и май ми е време за Гинко прим, па тя изтърсва "Оооо аз имам на село ша ти набера".Викам "Кво ще ми набереш...хапчета ли?"  и тя ме погледна и след половинминутно мълчание  вика  " За кво говорехме?" Crazy Joy
Ори, Светлеее Hug

# 38
  • Мнения: 55
За запека може да видите и написаното тук:
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/02/22/%d0%b7%d0%b0%d0% … 0%ba%d1%8a%d1%82/

# 39
  • Мнения: 9
             Горда - ега ти разликата ! Скъпа защо не участваш в конкурса Преди и Сега на
списание Аз-жената ?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 276
имам въпрос - зла вещица е написала като отворим сайта да натиснем незнам си какъв бутон и там да си напишем теглото и разни други работи!само че аз този бутон не можах да го намеря!ако можете да ми обясните по простичко и като за малоумни явно.....

# 41
  • София
  • Мнения: 102
ох не мога  Joy  Joy моннн ще ме уволни шефа .... досега не бях избухвала в смях в смисъл хилех се ама тихичко но сега направо под бюрото се мушнах

и моята дъщеричка ми предлага гинко .... едни листенца от есенните дървета й приличат на тези от рекламата .... а аз й казвам не знаеш маменце колко си права ..... събирай че мама ще си направи чайче от тях
 Joy  Joy

Вещи - като се замислих с малкото от останалото ми сиво вещество установих че досега нито веднъж не съм ти благодарила за нова темичка и затова сега ти се подмазвам .... че днес нещо много съм се разписала и да не вземеш да ме тиганопомажеш  bouquet

А иначе за вълците - струва ми се че трябва цяла глутница да намериш ooooh!

http://wolves-the-best-animals.dir.bg/_wm/basic/?df=558278&G … 81c91a430d019b1b3
 виж какво намерих

Светлат - колата когато имаш време отиваме да пием кафе и ще я изпием  Laughing
не я мисли

за запека
парафиновото олио по 1 с.л. вечер в салата също действа но не на всички

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 17:29 от tanyamanya

# 42
  • Мнения: 110
на парафиновото олио нещо нямам доверие ... а с лененото, семе, супите, млякото и т.н пак не става....Май най-накрая пак към чайовете ще се припегне....не ми се ще да ми привикнат червата, че после..

# 43
  • Мнения: 3 372
Мики, не се притеснявай, че сваляш бавно. Аз съм на режима вече втора седмица, но съм свалила само 2 кг Peace Въпреки това преместих с още една дупка закопчаването на колана и корема ми хлътна Peace Не съм се отчаяла от бавното сваляне, а напротив Peace След като открих и десертчетата режима стана още по-лесен Peace
Трябва търпение и постоянство Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 208
имам въпрос - зла вещица е написала като отворим сайта да натиснем незнам си какъв бутон и там да си напишем теглото и разни други работи!само че аз този бутон не можах да го намеря!ако можете да ми обясните по простичко и като за малоумни явно.....
Като го отвориш най-доло в дясно е надписа-натисни го и ще ти се появи калкулатора-после нанасяш и натискаш калкулатор-то веднага ти изписва кг.На мен ми показа 51 а аз съм сега 52,5 - но целта ми е 49  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт