знаете ли...

  • 1 601
  • 11
  •   1
Отговори
незнам дали тази тема е за тук, и предварително се извинявам, защото тук е за всички които искат бебе, а не обратното. Та въпроса ми е, какво представлява аборта, и може ли да се прекъсне бременността с инжекция? Все още имам време до цикъла, но той вече не ме пази, а аз не го искам, а нямам и смелост да му кажа. Какво може да се направи така че да се прекъсне още в самото начало. Късно ли е за хапчета, при положение че вече седмица всичко отива в мен. Ужасно съжалявам че трябва да ви питам нещо такова, но ако знаете дайте ми съвет. Благодаря.

# 1
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Наистина темата ти не е за тук..... та ние тук се борим за детенце и копнеем да видим двете чертички.

само един съвет ще ти дам - говори с него и му кажи че на този етап не желаеш да имате дете. Не е честно нито спрямо него, нито спрямо бебчето което може да направите и после да унищожите.  #Cussing out
или започни да пиеш противозачатъчни.

# 2
  • Мнения: 611
Пий противозачатъчни без да му казваш , това е най-лесното и логично нещо за което се сещам в момента.
И говори с него , щом не искаш бебе

# 3
  • София
  • Мнения: 4 884
Ако нямаш смелост да му кажеш,че не искаш бебе(което обаче трябва все някога да направиш) просто вземай противозачатъчни без той да знае.

П.п.Темата ни не е за тук.Всички момичета във този форум отчаяно се борят да си имат детенце.Чакането и безбройните проблеми,които имаме,преследвайки мечтата си, ни е направила много чувствилни към подобни теми.Влизам ти в положението,но разбери и нас Peace

# 4
  • Мнения: 1 334
раздвоена,идеята не е да забременееш и после да тръгнеш да мислиш как да го махаш Rolling Eyes Идеално вършат работа противозачатъчни Peace
Има и по-радикални мерки,но смятам да ти ги спестя все пак.Аз разбирам желанието ти да не искаш дете (въпреки всичко),но наистина ти си човека,който може да се предпази.От друга страна,ако човека до теб иска това бебе,ще е доста подло от твоя страна....говорете,както са те посъветвали и момичетата.
А на въпроса ти:бабини рецепти за прекъсване на ранна бременност бол,но не те съветвам да прибягваш до нито една от тях.

# 5
  • Мнения: 246
Пий противозачатъчни без да му казваш , това е най-лесното и логично нещо за което се сещам в момента.
И говори с него , щом не искаш бебе

Най-логичното ,което може да направиш!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Какво значи "вече не ме пази" newsm78 Ами като не искаш бебе, пази се ти! Поведението ти е безотговорно, играеш някаква абсурдна лотария с тялото си. Един аборт може да има сериозни психически и физически последствия за теб. Консултирай се с гинеколог и си вземи хапчета Peace

# 7
  • Мнения: 282
Най-добре е да разговаряш с него и да му кажеш какво искаш и какво не, както са казали момичетата, а и има противозачатъчни.
Темата не е за тук! Четете преди да пускате теми!

# 8
  • Мнения: 1 544
  Изглежда въобще не подозираш какво значи аборт,дори при нежелано бебе...Лесно се говори.Да оставим психическата травма,защото не знам доколко те интересува-една такава интервенция може да стане причина за доста сериозни физически последствия.Образовай се по този въпрос преди да вземеш такова кардинално решение.
  Че темата ти не е за тук е повече от ясно.Категорията е "Искам бебе"все пак...

# 9
  • Мнения: 2 926
Не мога да повярвам, че предпочиташ да правиш аборт, пред това да разговаряш с партньора си и да му кажеш, че не искаш дете  ooooh!
Не знам на колко си години, но това поведение е присъщо на пубер.
Да си чувала някога, че аборта не е просто детска играчка?
Нито хапчетата, които предизвикват аборт, когато си "сгафила".
Щом не искаш дете,пий си хапчетата, за да не стана така, че когато един ден желаеш това дете повече от всичко на света, да не можеш да го имаш!

# 10
  • Мнения: 953
Раздвоена, не си играй с тези неща !

Моят съвет към теб е да отидеш на лекар и да ти предпише таблетки, които да те предпазват от забременяване. Той ще ти обясни как да ги пиеш.
След като не искаш дете, кажи му.
Ако в момента си бременна - за съжаление няма такива инжекции и т.н, прави се аборт, но за това пак лекар ще ти обясни най-добре.

# 11
Благодаря ви, ще поговоря с него, бих помолила модератор да изтрие темата.

Общи условия

Активация на акаунт