Да спра ли танците?

  • 2 163
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 587
И аз съм на мнение, че е по-добре да ги спреш. Аз така бих постъпила. Peace

# 16
  • Мнения: 20
WOW,
явно няма място за мислене. Само за няколко часа толкова мения, и то - еднакви ...Определено ще ги спра. А  дали да намаля и разходките, тъй като аз много обичам да ходя пеша? И въобще, от кой момент става полезно да се ходи много?
П.С. - много ви благодаря за отговорите. Hug

# 17
  • Мнения: 2 479
Ако се чувстваш добре, не ги намаляй, напротив. Продължителните разходки за полезни през цялото време на бременността, стига да нямаш проблеми, които ги правят противопоказни. Аз не съм се спирала... Laughing

# 18
  • Мнения: 329
Аз лично в началото на бременността нямах сили да ходя, какво остава да подскачам. Иначе бях много оптимистично настроена и даже мислех да си продължа тренировките с тежести (естествено по-леки и с избягване на някои определени рискови упражнения). Обаче не стана така. Спрях почти всякаква активност, защото се чувствах като парцал, и честно казано не съжалявам изобщо. Сега вече съм в шести месец и се чувствам по-добре и мисля да започна да плувам и някаква лека домашна гимнастика, колкото да не се разпадна съвсем. Според мен е по-добре да се спортува (естествено съобразено със състоянието) по време на бременността, но и при най-малко съмнение, по-добре спри танците. Сега бебчо е най-важен и не е времето за спортни постижения. Виж за разходките съм определено за. Но за всеки случай, гледай да не си сама, особено ако ходиш повече от час. Аз навъртам по час и половина ходене дневно минимум (обикновено не наведнъж).

# 19
  • Мнения: 1 334
При народните наци си е много скачане, според мен е по-добре да спреш. Не е лошо да спортуваш, но нещо по-малко натоварващо.

# 20
  • Мнения: 1 187
Напротив ходи - ходенето е полезно. Аз ти писах, че бях спряла народните танци, но ако не искаш - танцувай само бавните хора, другите ги остави за след раждането.

# 21
  • Мнения: 2 310
Щом си преживяла един спонтанен аборт не рискувай с танците!
Момичетата са ти казали за ходенето.
След като родиш можеш да си танцуваш колкото искаш Grinning

# 22
  • Мнения: 11 003
На твое място бих ги спряла веднага. Това си е излишен риск. Избери нещо по-малко натоварващо - гимнастика за бременни, йога, много ходене пеш. Peace

# 23
  • Мнения: 2 803
Бих спряла танците, не бих рискувала бебчето си.

# 24
  • Мнения: 543
Аз също ходех на народни танци, но много късно разбрах, че съм бременна и бая поскачах... Иначе щом разбрах, лекарката ми каза веднага да ги спирам. Това си е доста драстично движение. Ако бях разбрала по-рано, пак щях да ги спра. Особено в твоя случай предпазливостта не е никак излишна. За разходките - много са полезни. Ходи сиу но в момента, в който се умориш, веднага поседни. Успешно и леко бременеене!

# 25
  • Мнения: 4 433
Щом веднъж е имало беля по добре ги спри Hug

# 26
  • Мнения: 2 960
Бих спряла танците, не бих рискувала бебчето си.

 Peace Peace Peace

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз бих спряла танците Peace

# 28
  • Мнения: 45
За танците съм съгласна с другите момичета, аз също ги спрях, тъй като всички ме съветваха до 3тия месец да съм много предпазлива. Ако всичко ти е наред, може да ги продължиш след това (това по съвети на специалисти Simple Smile.

За разходките бих те посъветвала дори да ги увеличиш със времето, което обикновено отделяш за танци, така няма да намалиш тонуса си, и .... може би няма да ти липсват толкова Simple Smile

# 29
  • Мнения: 386
На твое място бих ги спряла веднага. Това си е излишен риск. Избери нещо по-малко натоварващо - гимнастика за бременни, йога, много ходене пеш. Peace
Peace
лека и безпроблемна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт