Имплантация или Менструация?

  • 8 886
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 677
Възможно ли е зацапването при имплантация да бъде объркано с начало но месечния цикъл?
Въпросът ми е към бременните или раждали момичета, бихте ли ми казали как беше при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Направи си кръвен тест. Той ще покаже най-точно дали си бременна.

# 2
  • Мнения: 27 524
Зацапаването при имплантация е доста рядко. Обикновено става при по-възрастни жени. Съвсем оскъдно е, няколко капки и обикновено - кафеникаво.

# 3
  • Мнения: 201
И при двете ми бременности нямах никакво зацапване. Явно е индивидуално и до организъм. Мисля, че ако зацапването е 1-2 седмици преди да е датата на менструацията е възможно да е от инплантирането, но ако е близо до датата може да е начало на менстуация, а може и да си бременна и пак да имаш зацапване около датата. Най-добре изчакай да ти закъснее и си направи тест или кръвен тест - веднага показва Peace
Дано да е това, което желаеш Hug

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи си кръвен тест

# 5
  • Мнения: 45
Ами възможно е Simple Smile Особено ако цикъла започва със зацапване, както беше при мен - първите 2 дни само леко зацапване, след което идва по-обилно.
Зависи си от чувствителността на всеки. Аз въпреки приликата, не се обърках че имплантацията е цикъл Simple Smile

# 6
  • Мнения: 805
Според мен едва ли може да се обърка с менструация. Цикълът продължава няколко дни а зацапването при имплантация е няколко капки.

# 7
  • Мнения: 2 521
С първото имах няколко капки леко розово,със второто не.Не може да се сбърка с менструация Peace

# 8
  • Мнения: 3 092
Имплантацията и цикълът най малкото не съвпадат като време ...
аз не разбрах ти закъснение ли имаш , извинявай но не ми е ясно  newsm78

# 9
  • BG
  • Мнения: 1 900
Според мен едва ли може да се обърка с менструация. Цикълът продължава няколко дни а зацапването при имплантация е няколко капки.
Peace

# 10
  • Мнения: 2 677
Много благодаря за отговорите.
Имах тридневно закъснение, но май зацапването се увеличава и ще си се превърне в цикъл Sad

# 11
  • Мнения: 9 814
Зацапаването при имплантация е доста рядко. Обикновено става при по-възрастни жени. Съвсем оскъдно е, няколко капки и обикновено - кафеникаво.

 newsm78
Хм, забременях на 23 години и имах такова зацапване, което продължи 3 дни.

# 12
  • Мнения: 491
Зацапването при имплантация е доста рядко. Обикновено става при по-възрастни жени. Съвсем оскъдно е, няколко капки и обикновено - кафеникаво.

 newsm78
Хм, забременях на 23 години и имах такова зацапване, което продължи 3 дни.

И при мен беше така. Бях на 25 год. При положение, че цикъла ми е доста обилен, абсолютно го обърках. Зацапването беше точно когато трябваше да ми дойде.

# 13
  • Мнения: 1 335
Зацапване при имплантация може да се очаква 7 дни след овулация. Менструацията е около 2 седмици след овулация ...
Имала съм 2 бременности, не съм имала зацапване при имплантация

# 14
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Когато забременях имах еднократно зацапване точно в деня на менструацията, едва ли е било имплантация, но е признак за бременност. Пожелавам ти да не е цикъла Peace

Общи условия

Активация на акаунт