Един конкурс за кърмачки

  • 1 887
  • 15
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
http://deteto.info/pages/HIDDENFRAMES.HTML

Показаха ми го и реших, че може да ви е интересно Simple Smile

# 1
  • Мнения: 961
ъъъ, аз не видях конкурс за кърмачки. newsm78

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Просто натискаш встрани, където под логото на Лансинох се обяснява за календар с кърмещи майки:

“Мама ме кърми вече 6 месеца”

 

 Здравейте настоящи и бъдещи майки,

Включете се в инициативата на LANSINOH и инфо гайд за РОДИТЕЛИ

за стимулиране на кърменето и насърчете поне една бъдеща майка

да предпочете естествения и здравословен избор на традиционното

и натурално хранене.

Можете да се присъедините като участвате в създаването на

календар за 2009 година, с мотото “Мама ме кърми вече 6 месеца”.


Изпратете снимка на бебчето Ви, заедно с име и града от който сте, не по–късно от 30.11.2008г., на адрес:


София, кв. Лозенец, ул. Кричим 82 за инфо гайд за РОДИТЕЛИ, или

на e-mail:office@deteto.info


Снимките с добро качество ще бъдат включени в календара,

а 5-има  щастливци ще получат награди за кърмещи майки от LANSINOH

1. Лансинох помпа за изцеждане на кърма плюс комплект пликчета за съхраненние на кърма
2. Комплект подплънки х 36 за кърмещи майки и LANSINOH крем 10 гр.
3. Ваучер подарък от Камелот СПА и хотел Радисън София за Аромотерапия на лице и тяло 1 ч
4 .Ваучер подарък от Камелот СПА и хотел Радисън София за Релаксираща грижа за лице 45 мин.
5. Стерилни пликчета за съхранение на кърма х 25 плюс, Подплънки за многократна употреба и тестери LANSINOH крем.

 

# 3
  • Мнения: 2 467
Aaa, пак дискриминация  Crossing Arms Защо е туй ограничение 6 месеца.

# 4
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Хубав конкурс, само няма подробности за снимката - в цял ли ръст или от близо, дали да се кърми на снимката. Или май е кой както си реши  newsm78

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Aaa, пак дискриминация  Crossing Arms Защо е туй ограничение 6 месеца.
Ми щото ако бебето ти е на година и половина, няма какво да я правиш тази помпа, която е първата награда Mr. Green Пък и непристойно някак, съгласете се - кой кърми такива големи деца Mr. Green
Добре са си сложили ограничението - явно идеята е да промотират изключителното кърмене през първите 6 месеца като стандарт, много одобрявам Hug

# 6
  • Мнения: 2 467
Хех, аз снимка с мото “Мама ме кърми вече 3 години” мислех да пращам  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 219
много се ентусиазирах,но май и ние сме прескочили летвата  ConfusedЖалко,пък ми се участваше.Но нищо,пожелавам на всички мамчета късмет.И все пак най-важното не е наградата,а стимула,който се дава на младите майки-кърмачки.

# 8
  • Мнения: 616
Моля съвет!
Тази:


Или тази:


Коя да изпратя  newsm78

(може и на лични, да не спамим темата  Embarassed )

# 9
  • Мнения: 860
Да попитам само -Бебето трябва да е на 6 месеца или под 6 месеца и майката да има желание да кърми до 6 месеца и повече?! Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 205

Първата.

Ние също отпадаме. Ех, да му се не види, нямаше да е лошо да си покажем трапчинката в подкрепа на кърменето  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 481
Защо да не може да участват и кърмачета на 2 г. и половина, аз ще се задоволя само с подаръци : 3. Ваучер подарък от Камелот СПА и хотел Радисън София за Аромотерапия на лице и тяло 1 ч
4 .Ваучер подарък от Камелот СПА и хотел Радисън София за Релаксираща грижа за лице 45 мин.  Mr. Green.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 715
 Grinning
Сега ми пратиха на файл готовия календар. Сложили са дъщеря ми най-горе над годината Blush
Остава да кажат и как да се сдобия с календара Simple Smile.
На снимката  е на 6 месеца. Бях пратила и снимки на 1г и 5 мес., ама тях са ги пропуснали Mr. Green.

# 13
  • Мнения: 616
Мила-мама, кажи после къде да намерим календара! Или пък... може ли да го пратиш на файл  Rolling Eyes Той ще е за домашна употреба  Mr. Green Ние с Митко така и не пратихме снимка де, жалко. Догодина  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 1 715
Kaзаха, че ще го има в АГ-тата и училищата за мами Rolling Eyes Не знам дали вече е пуснат. Ако някой е пращал снимки, нека се обади в Инфо гайд да провери дали са публикувани. Аз звънях, пуснаха ми го на мейл и така разбрах. Май не известяват лично newsm78

Общи условия

Активация на акаунт